Knoppers Peanut Wafelek mleczno orzeszkowy

Czy warto kupić produkt Wafelek nadziewany (krem z orzeszków ziemnych 26,7 % z solonymi, siekanymi orzeszkami ziemnymi 8,9 %, nadzienie mleczne 30,3 %) marki Knoppers?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Wafelek nadziewany (krem z orzeszków ziemnych 26,7 % z solonymi, siekanymi orzeszkami ziemnymi 8,9 %, nadzienie mleczne 30,3 %) marki Knoppers:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza Na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2250 kJ/539 kcal |
| Tłuszcz | 32,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18,3 g |
| Węglowodany | 49,6 g |
| w tym cukry | 33,7 g |
| Białko | 10,7 g |
| Sól | 0,69 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Zawiera |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Knoppers opisuje Wafelek nadziewany (krem z orzeszków ziemnych 26,7 % z solonymi, siekanymi orzeszkami ziemnymi 8,9 %, nadzienie mleczne 30,3 %) tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Wafelek nadziewany (krem z orzeszków ziemnych 26,7 % z solonymi, siekanymi orzeszkami ziemnymi 8,9 %, nadzienie mleczne 30,3 %) firmy Knoppers. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
- Marek , 2025-11-30 16:01:45Ok.
inne produkty w kategorii batony i wafelki
Knoppers Peanut Wafelek mleczno orzeszkowy w sklepie dodomku.pl należy do kategorii batony i wafelki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 126 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
cukier, syrop glukozowy, gorzka czekolada 24% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory - fosfatydy amonu, E476, aromat), puree bananowe 1%, olej roślinny (palmowy)(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Figaro_Banana_w_czekoladzie/42580.htmlcukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), odtłuszczone mleko w proszku* (13,5 %), mąka pszenna (12,3 %), orzechy laskowe (9,1 %), pełnoziarnista mąka pszenna (6,1 %), kakao, (...)
Cena: 1,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Knoppers_wafelek/82079.htmlsubstancja wiążąca: maltitole; składniki zbożowe 36,4 % (mąka pszenna, grys kukurydziany, płatki owsiane, mąka ryżowa, kasza kukurydziana, otręby pszenne), polewa o smaku toff(...)
Cena: 1,77 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Ba_Kids_baton_zbozowy_mleczna_krowka/84157.htmlcukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), mąka pszenna (17,2 %), odtłuszczone mleko w proszku (13,2 %), pełnoziarnista mąka pszenna (4,8 %), orzechy laskowe (4,5 %), kakao ni(...)
Cena: 1,77 zł
PLN https://dodomku.pl/Knoppers_Black_White_Wafelek_mlecznoorzechowy/110150.html2026-12-01
cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), mąka pszenna (11,8 %), odtłuszczone mleko w proszku (8,1 %), pełnoziarnista mąka pszenna (6,5 %), jogurt w proszku (z mleka) (3,5 %)(...)
Cena: 1,77 zł
PLN https://dodomku.pl/Knoppers_Jogurt_Wafelek_mleczno_jogurtowy/113891.html2026-11-01
czekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 3,47 zł
PLN https://dodomku.pl/Pawelek_baton_toffi/20227.html






Koszyk z zakupami