Knoppers Jogurt Wafelek mleczno jogurtowy

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Wafelek nadziewany (32,4 % nadzienie z kremu jogurtowego z siekanymi orzechami laskowymi, 30,2 % nadzienie mleczne) marki Knoppers?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Wafelek nadziewany (32,4 % nadzienie z kremu jogurtowego z siekanymi orzechami laskowymi, 30,2 % nadzienie mleczne) marki Knoppers:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza Na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2336 kJ / 560 kcal |
| Tłuszcz | 35,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 21,2 g |
| Węglowodany | 52,7 g |
| w tym cukry | 37,8 g |
| Białko | 7,2 g |
| Sól | 0,47 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Zawiera |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Knoppers opisuje Wafelek nadziewany (32,4 % nadzienie z kremu jogurtowego z siekanymi orzechami laskowymi, 30,2 % nadzienie mleczne) tak:
inne produkty w kategorii batony i wafelki
Produkt Wafelek nadziewany (32,4 % nadzienie z kremu jogurtowego z siekanymi orzechami laskowymi, 30,2 % nadzienie mleczne) firmy Knoppers znajduje się w kategorii batony i wafelki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu batony i wafelki:
cukier, syrop glukozowy, gorzka czekolada 24% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory - fosfatydy amonu, E476, aromat), puree bananowe 1%, olej roślinny (palmowy)(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Figaro_Banana_w_czekoladzie/42580.htmlcukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), odtłuszczone mleko w proszku* (13,5 %), mąka pszenna (12,3 %), orzechy laskowe (9,1 %), pełnoziarnista mąka pszenna (6,1 %), kakao, (...)
Cena: 1,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Knoppers_wafelek/82079.htmlsubstancja wiążąca: maltitole; składniki zbożowe 36,4 % (mąka pszenna, grys kukurydziany, płatki owsiane, mąka ryżowa, kasza kukurydziana, otręby pszenne), polewa o smaku toff(...)
Cena: 1,77 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Ba_Kids_baton_zbozowy_mleczna_krowka/84157.htmlcukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea, rzepakowy), mąka pszenna (12,6 %), odtłuszczone mleko w proszku (12,6 %), orzeszki ziemne (11,6 %), pełnoziarnista mąka pszenna (7 %)(...)
Cena: 1,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Knoppers_Peanut_Wafelek_mleczno_orzeszkowy/110148.htmlcukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), mąka pszenna (17,2 %), odtłuszczone mleko w proszku (13,2 %), pełnoziarnista mąka pszenna (4,8 %), orzechy laskowe (4,5 %), kakao ni(...)
Cena: 1,77 zł
PLN https://dodomku.pl/Knoppers_Black_White_Wafelek_mlecznoorzechowy/110150.html2026-12-01
czekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 3,47 zł
PLN https://dodomku.pl/Pawelek_baton_toffi/20227.html






Koszyk z zakupami