Merci Czekolada śmietankowa

Merci Wyjątkowe, osobno pakowane 4 minitabliczki, delikatnie rozpływające się w ustach, w ośmiu wyśmienitych wariantach smakowych. \n\nPozwól sobie na chwilę przyjemności z najwyższej jakości czekoladą śmietankową.
Merci Czekolada śmietankowaMerci Czekolada śmietankowa
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-02-01

pojemność

cena za kilogram

99,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4014400914245

4014400914245

Cena: 9,99 zł

9.99 PLN 2027-02-01 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Czekolada śmietankowa marki Merci?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Merci:

cukier , tłuszcz kakaowy , śmietanka w proszku (16,6%) , miazga kakaowa , pełne mleko w proszku (2,9%) , maślanka w proszku , emulgator: lecytyna sojowa , aromat , Masa kakaowa w czekoladzie: minimum 36%
Może zawierać także śladowe ilości orzechów laskowych, migdałów, orzeszków ziemnych i innych orzechów.

Producent marki Merci opisuje Czekolada śmietankowa tak:

Wyjątkowe, osobno pakowane 4 minitabliczki, delikatnie rozpływające się w ustach, w ośmiu wyśmienitych wariantach smakowych.
Pozwól sobie na chwilę przyjemności z najwyższej jakości czekoladą śmietankową.
Marka:Merci

inne produkty w kategorii czekolada

Wyrób firmy Merci o nazwie Czekolada śmietankowa został przypisany do kategorii czekolada. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Alpen Gold Nussbeisser czekolada Alpen Gold Nussbeisser czekolada
mleczna z całymi orzechami 100 g
77,50zł/kg

Cena: 7,75 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-05-13
Wedel czekolada toffi Wedel czekolada toffi
Data przyd. 2027-01-14
Schogetten czekolada Orzechowa Schogetten czekolada Orzechowa
Data przyd. 2026-12-31
Milka czekolada Truskawkowo Milka czekolada Truskawkowo
- jogurtowa 100 g
67,80zł/kg

Cena: 6,78 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-08-08
Milka Czekolada Jogurtowa Milka Czekolada Jogurtowa
Data przyd. 2027-06-10
Wedel Mleczna czekolada Wedel Mleczna czekolada
z nadzieniem malinowym 100 g
78,20zł/kg

Cena: 7,82 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-02-04

inne produkty marki Merci

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Merci? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Merci bomboniera Merci bomboniera
Data przyd. 2027-01-01
Merci Blue bombonierka Merci Blue bombonierka
Data przydatności
2027-03-01
Merci Kolekcja czekoladek Merci Kolekcja czekoladek
deserowych 250 g
105,96zł/kg

Cena: 26,49 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-01
Merci Czekolada deserowa Merci Czekolada deserowa
100 g
96,70zł/kg

Cena: 9,67 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-04-01
Merci Czekolada kawowo-śmietankowa Merci Czekolada kawowo-śmietankowa
(57%) na białej czekoladzie (43%) 100 g
98,10zł/kg

Cena: 9,81 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-05-01
Merci Czekolada mleczna Merci Czekolada mleczna
z kawałkami orzechów laskowych i migdałów 100 g
99,90zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-01-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5