Wedel Czekolada mocno mleczna z orzechami laskowymi

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Czekolada mocno mleczna z kawałkami orzechów laskowych firmy Wedel?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Czekolada mocno mleczna z kawałkami orzechów laskowych marki Wedel:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| Energia | 2393 kJ |
| Energia | 576 kcal |
| Tłuszcz | 38 g |
| w tym kwasy nasycone | 16 g |
| Węglowodany | 50 g |
| w tym cukry | 48 g |
| Błonnik | 2,5 g |
| Białko | 7,8 g |
| Sól | 0,21 g |
| Produkt zawiera 6 porcji x 3 kostki (~13,3 g). | |
| * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/ 2 000 kcal). |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
Producent marki Wedel opisuje Czekolada mocno mleczna z kawałkami orzechów laskowych tak:
inne produkty w kategorii czekolada
Wyrób firmy Wedel o nazwie Czekolada mocno mleczna z kawałkami orzechów laskowych został przypisany do kategorii czekolada. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, miazga z orzechów laskowych, emulgator (lecytyny sojowe), aromat(...)
Cena: 8,89 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_czekolada_mocna_mleczna/90534.html2027-05-15
Miazga kakaowa*, tłuszcz kakaowy*, cukier kokosowy* (7%) (*certyfikowany składnik ekologiczny). Masa kakaowa minimum 92%.
Cena: 19,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Vivani_Czekolada_gorzka_92_kakao_BIO/46707.htmlmiazga kakaowa, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, cukier, tłuszcz kakaowy, aromat, emulgator (lecytyny sojowe), Masa kakaowa minimum 80 %
Cena: 11,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_Czekolada_mocno_gorzka_80/73685.htmlmiazga kakaowa*, daktyle w proszku* (27 %), tłuszcz kakaowy*, Masa kakaowa min. 71 %, *Surowce pochodzące z upraw ekologicznych
Cena: 24,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Super_Fudgio_Czekolada_slodzona_daktylami_bezglutenowa_BIO/101198.html2027-10-02
cukier, olej palmowy, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), odtłuszczony JOGURT w proszku (2,5 %), tłuszcz MLECZNY, emul(...)
Cena: 7,16 zł
PLN https://dodomku.pl/Milka_Czekolada_Jogurtowa/23150.htmlcukier trzcinowy*(31%), orzechy laskowe*(23%), tłuszcz kakaowy*, mleko w proszku pełne*(17%), masa kakaowa*, wanilia*. (*certyfikowany składnik ekologiczny). Masa kakaowa mini(...)
Cena: 22,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_czekolada_mleczna_z_orzechami_BIO/40078.html2027-04-12
cukier trzcinowy* (39%), tłuszcz kakaowy*, mleko w proszku pełne* (22%), masa kakaowa*, wanilia*. Masa kakaowa min. 36% (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 21,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_czekolada_mleczna_BIO/40144.htmlcukier, MLEKO w proszku pełne (20 %), tłuszcz kakaowy¹, miazga kakaowa¹, miazga z ORZECHÓW LASKOWYCH, emulgator: lecytyny (z SOI), Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 30 %(...)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Ritter_Sport_Czekolada_mleczna_alpejska/41581.htmlCzy znasz już markę Wedel? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Wedel od 12 listopada 2007.
cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), laktoza i białka mleka, miazga z orzechów laskowych, tłuszcz mleczny, emulgator ((...)
Cena: 7,82 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_czekolada_klasyczna_mleczna/90860.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 7,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_Czekolada_mleczna_z_czekoladowym_nadzieniem/112853.html2026-09-03
czekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_czekolada_toffi/18290.htmlmiazga sezamowa (50 %), syrop glukozowy, cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), sól, białko jaja w proszku, aromat
Cena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_chalwa_krolewska_waniliowa/20215.html






Koszyk z zakupami