Wedel Czekolada mleczna z czekoladowym nadzieniem

Wedel Jeszcze więcej przyjemności... Odkryj pełnię przyjemności płynącą z naszej czekolady z nadzieniem czekoladowym serwując ją w temperaturze 21-22 °C. To właśnie w takiej temperaturze nabiera ona pełni smaku i harmonii, a nadzienie przybiera formę musu i przyjemnie rozpuszcza się w ustach.
Wedel Czekolada mleczna  z czekoladowym nadzieniemWedel Czekolada mleczna  z czekoladowym nadzieniem
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-05-07

pojemność

cena za kilogram

78,00 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Poland

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901588401386

5901588401386

Cena: 7,80 zł

7.80 PLN 2027-05-07 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Czekolada mleczna z nadzieniem (50 %) czekoladowym firmy Wedel.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Wedel:

czekolada mleczna 50 % (cukier, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aromat), cukier, tłuszcz roślinny (shea), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, mleko odtłuszczone w proszku, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, miazga z orzeszków arachidowych, tłuszcz kakaowy, sól, aromat, tłuszcz mleczny, Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 26 %, masa mleczna minimum 19 %, Czekolada deserowa: masa kakaowa minimum 50 %, Nadzienie zawiera 1,5 % czekolady deserowej
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Energia2266 kJ
Energia543 kcal
Tłuszcz33 g
w tym kwasy nasycone14 g
Węglowodany52 g
w tym cukry51 g
Błonnik3,6 g
Białko7,2 g
Sól0,20 g
Produkt zawiera 5 porcji x 2 kostki (~20 g).
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać

Producent marki Wedel opisuje Czekolada mleczna z nadzieniem (50 %) czekoladowym tak:

Jeszcze więcej przyjemności... Odkryj pełnię przyjemności płynącą z naszej czekolady z nadzieniem czekoladowym serwując ją w temperaturze 21-22 °C. To właśnie w takiej temperaturze nabiera ona pełni smaku i harmonii, a nadzienie przybiera formę musu i przyjemnie rozpuszcza się w ustach.
Cechy:z intensywnie czekoladowym nadzieniem, kakao z Ghany
Marka:E. Wedel
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Czekolada mleczna z nadzieniem (50 %) czekoladowym.
Przechowywanie:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Rodzaj opakowania:Folia kurczliwa
Kraj pochodzenia:Poland
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii czekolada

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Wedel Czekolada mleczna z czekoladowym nadzieniem do kategorii czekolada.

Milka Czekolada Jogurtowa Milka Czekolada Jogurtowa
Data przyd. 2027-06-10
Alce Nero czekolada mleczna Alce Nero czekolada mleczna
z orzechami BIO 100 g
224,00zł/kg

Cena: 22,40 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-04-12
Ritter Sport Czekolada mleczna Ritter Sport Czekolada mleczna
alpejska 100 g
89,90zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-04-29
Alpen Gold Nussbeisser czekolada Alpen Gold Nussbeisser czekolada
mleczna z całymi orzechami 100 g
77,50zł/kg

Cena: 7,75 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-05-13
Wedel czekolada toffi Wedel czekolada toffi
Data przyd. 2027-01-14
Schogetten czekolada Orzechowa Schogetten czekolada Orzechowa
Data przyd. 2026-12-31
Milka czekolada Truskawkowo Milka czekolada Truskawkowo
- jogurtowa 100 g
67,80zł/kg

Cena: 6,78 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-08-08

inne produkty marki Wedel

Poznaj produkty marki Wedel - w aktualnej ofercie mamy 31 produktów Wedel.

Wedel czekolada mocna mleczna Wedel czekolada mocna mleczna
Data przydatności
2027-08-22
Wedel czekolada klasyczna mleczna Wedel czekolada klasyczna mleczna
90 g
76,67zł/kg

Cena: 6,90 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-10-23
Wedel Czekolada mocno mleczna z Wedel Czekolada mocno mleczna z
orzechami laskowymi 80 g
97,38zł/kg

Cena: 7,79 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-02-16
Wedel chałwa królewska waniliowa Wedel chałwa królewska waniliowa
50 g
64,40zł/kg

Cena: 3,22 zł

PLN
1
53
Data przyd. 2027-02-06
Wedel chałwa królewska Wedel chałwa królewska
z orzechami 50 g
75,20zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2027-01-30
Wedel bomboniera Baryłki Wedel bomboniera Baryłki
Rozgrzewająca Przyjemność 200 g
139,95zł/kg

Cena: 27,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-02-06
Wedel chałwa królewska Wedel chałwa królewska
z bakaliami 50 g
75,20zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-01-22
Delicje Szampańskie malinowe Delicje Szampańskie malinowe
Data przyd. 2026-12-18
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5