pomińpierniki
5900056012857 5900056012857 Kopernik
Kopernik Całuski pierniki lukrowane Kopernik Całuski pierniki lukrowane
z nadzieniem o smaku śliwkowym 140 g
31,29zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
6
Kopernik Całuski pierniki lukrowane
4 5
4.5 8 Kopernik Całuski pierniki lukrowane
Data przyd. 2027-03-30
5900056012758 5900056012758 Kopernik
Kopernik Katarzynki pierniki w Kopernik Katarzynki pierniki w
czekoladzie 56 g
73,39zł/kg

Cena: 4,11 zł

PLN
1
24
Kopernik Katarzynki pierniki w
4 5
4.5 7 Kopernik Katarzynki pierniki w
Data przyd. 2027-03-30
5900056012758 5900056012758 Kopernik
Kopernik Katarzynki pierniki w Kopernik Katarzynki pierniki w
czekoladzie 56 g
75,54zł/kg

Cena: 4,23 zł

PLN
1
65
Kopernik Katarzynki pierniki w
4 5
4.5 7 Kopernik Katarzynki pierniki w
Data przyd. 2027-05-30
5900056008447 5900056008447 Kopernik
Kopernik Pierniczki nadziewane Kopernik Pierniczki nadziewane
o smaku śliwkowym w czekoladzie 150 g
57,53zł/kg

Cena: 8,63 zł

PLN
1
3
Kopernik Pierniczki nadziewane
4 5
4.5 6 Kopernik Pierniczki nadziewane
Data przyd. 2027-02-28
5900056012819 5900056012819 Kopernik
Kopernik Uszatki pierniki lukrowane Kopernik Uszatki pierniki lukrowane
Kopernik Uszatki pierniki lukrowane
4 5
4 8 Kopernik Uszatki pierniki lukrowane
Data przyd. 2027-03-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5