Princessa Longa Wafel przekładany kremem kakaowym oblany mleczną czekoladą

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Longa Wafel przekładany kremem kakaowym oblany mleczną czekoladą marki Princessa?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Longa Wafel przekładany kremem kakaowym oblany mleczną czekoladą marki Princessa:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza W 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2266 kJ |
| Wartość energetyczna | 543 kcal |
| Tłuszcz | 31,4 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 16,2 g |
| Węglowodany | 59,5 g |
| w tym cukry | 44,4 g |
| Błonnik | 1,7 g |
| Białko | 4,6 g |
| Sól | 0,26 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera 1 porcję. | |
| Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka. |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Princessa opisuje Longa Wafel przekładany kremem kakaowym oblany mleczną czekoladą tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Longa Wafel przekładany kremem kakaowym oblany mleczną czekoladą marki Princessa? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii batony i wafelki
Princessa Longa Wafel przekładany kremem kakaowym oblany mleczną czekoladą w sklepie dodomku.pl należy do kategorii batony i wafelki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 124 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
składniki pochodzące ze zbóż 30 % (płatki owsiane, kasza kukurydziana, mąka kukurydziana, mąka ryżowa), syrop glukozowy, żurawina wielkoowocowa słodzona suszona 10,7 % (żurawi(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_baton_zbozowy_musli_z_owocami_zurawiny_i_maliny_podlany_biala_czekolada/49019.html2027-01-17
składniki pochodzące ze zbóż 33 % (płatki owsiane, kasza kukurydziana, mąka kukurydziana, mąka ryżowa), syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (palmowy nieutwardzony*, shea) w zmi(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_baton_zbozowy_musli_z_suszonymi_sliwkami_podlany_polewa_waniliowa/49020.html2027-03-12
orzeszki arachidowe prażone kawałki 26 %, składniki zbożowe 23 % (płatki owsiane pełnoziarniste 12 %, mąka kukurydziana, mąka ryżowa), substancja wiążąca: maltitole, polewa ka(...)
Cena: 2,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Ba_baton_zbozowy_5_orzechow/53271.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 61 %, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy, miód 3 %, melasa trzcinowa, sól morska, emulgator: lecytyny (z soi), substancje spulchniające: węglan(...)
Cena: 2,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Green_Tree_Baton_granola_owsiany_z_miodem/58640.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 55,6 %, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy, czekolada 7 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (z soi); aromat natural(...)
Cena: 2,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Green_Tree_Baton_granola_owsiany_z_czekolada/58641.html2026-11-28
ziarna słonecznika łuskane 27 %, miód piekarniczy 20 %, pestki dyni prażone 20 %, cukier, ziarna sezamu prażone 10 %, olej palmowy, siemię lniane prażone 5,3 %, amarantus eksp(...)
Cena: 2,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Ba_baton_zbozowy_5_ziaren_z_miodem/59433.html2027-03-30
Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Princessa, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
czekolada deserowa (32,7 %) (cukier, miazga kakaowa¹, tłuszcz kakaowy¹, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu¹, oleje roślinne (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emul(...)
Cena: 2,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Princessa_Klasyczna_Wafel_przekladany_kremem_kakaowym_oblany_deserowa_czekolada/61925.html






Koszyk z zakupami