Merci Czekolada mleczna z kawałkami orzechów laskowych i migdałów

Merci Wyjątkowe, osobno pakowane 4 minitabliczki, delikatnie rozpływające się w ustach, w ośmiu wyśmienitych wariantach smakowych. \n\nDaj się skusić na kawałki orzechów i migdałów zatopione w delikatnej mlecznej czekoladzie.
Merci Czekolada mleczna z kawałkami orzechów laskowych i migdałówMerci Czekolada mleczna z kawałkami orzechów laskowych i migdałów
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-01-01

pojemność

cena za kilogram

99,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4014400914252

4014400914252

Cena: 9,99 zł

9.99 PLN 2027-01-01 NewCondition
Merci Czekolada mleczna Merci Czekolada mleczna
z kawałkami orzechów laskowych i migdałów 100 g
104,90zł/kg

Cena: 10,49 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-04-01

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Czekolada mleczna z kawałkami orzechów laskowych i migdałów firmy Merci?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Merci Czekolada mleczna z kawałkami orzechów laskowych i migdałów? Sprawdź listę składników:

cukier , śmietanka w proszku (16,7%) , tłuszcz kakaowy , orzechy laskowa (15%) , miazga kakaowa , migdały (5%) , maślanka w proszku , laktoza , emulgator: lecytyna sojowa , aromat , Masa kakaowa w czekoladzie: minimum 32%
Może zawierać śladowe ilości orzeszków ziemnych i innych orzechów.

Producent marki Merci opisuje Czekolada mleczna z kawałkami orzechów laskowych i migdałów tak:

Wyjątkowe, osobno pakowane 4 minitabliczki, delikatnie rozpływające się w ustach, w ośmiu wyśmienitych wariantach smakowych.
Daj się skusić na kawałki orzechów i migdałów zatopione w delikatnej mlecznej czekoladzie.
Marka:Merci

inne produkty w kategorii czekolada

Produkt Czekolada mleczna z kawałkami orzechów laskowych i migdałów firmy Merci znajduje się w kategorii czekolada, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu czekolada:

Alpen Gold Nussbeisser czekolada Alpen Gold Nussbeisser czekolada
mleczna z całymi orzechami 100 g
77,50zł/kg

Cena: 7,75 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-05-13
Wedel czekolada toffi Wedel czekolada toffi
Data przyd. 2027-01-14
Schogetten czekolada Orzechowa Schogetten czekolada Orzechowa
Data przyd. 2026-12-31
Milka czekolada Truskawkowo Milka czekolada Truskawkowo
- jogurtowa 100 g
67,80zł/kg

Cena: 6,78 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-08-08
Milka Czekolada Jogurtowa Milka Czekolada Jogurtowa
Data przyd. 2027-06-10
Wedel Mleczna czekolada Wedel Mleczna czekolada
z nadzieniem malinowym 100 g
78,20zł/kg

Cena: 7,82 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-02-04

inne produkty marki Merci

Firma Merci prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 14 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 11 produktów marki Merci.

Merci bomboniera Merci bomboniera
Data przyd. 2027-01-01
Merci Blue bombonierka Merci Blue bombonierka
Data przydatności
2027-03-01
Merci Kolekcja czekoladek Merci Kolekcja czekoladek
deserowych 250 g
105,96zł/kg

Cena: 26,49 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-01
Merci Czekolada deserowa Merci Czekolada deserowa
100 g
96,70zł/kg

Cena: 9,67 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-04-01
Merci Czekolada kawowo-śmietankowa Merci Czekolada kawowo-śmietankowa
(57%) na białej czekoladzie (43%) 100 g
98,10zł/kg

Cena: 9,81 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-05-01
Merci Czekolada śmietankowa Merci Czekolada śmietankowa
Data przydatności
2027-02-01
Merci Czekolada z nadzieniem Merci Czekolada z nadzieniem
marcepanowym 112 g
89,20zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5