DJ Chips Chipsy solone

Dobry wybór
DJ Chips Chipsy soloneDJ Chips Chipsy solone
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-01-28

pojemność

cena za kilogram

40,29 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908235948461

5908235948461

Cena: 5,64 zł

5.64 PLN 2027-01-28 NewCondition

Czy warto kupić produkt DJ Chips Chipsy solone marki Dobry wybór?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano DJ Chips Chipsy solone marki Dobry wybór:

Ziemniaki (64 %), oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (34 %), sól (1,3 %), przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli
Wartości odżywcze Wartość odżywcza w 100 g Wartość energetyczna 2238 kJ / 537 kcal Tłuszcz 34 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,6 g Węglowodany 50 g w tym cukry <0,5 g Błonnik 4,4 g Białko 5,6 g Sól 1,3 g Produkt zawiera: Produkt może zawierać: Mleko

inne produkty w kategorii chipsy

DJ Chips Chipsy solone w sklepie dodomku.pl należy do kategorii chipsy. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 45 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

DJ Chips Chipsy DJ Chips Chipsy
zielona cebulka 140 g
41,36zł/kg

Cena: 5,79 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-02-19
DJ Chips Chipsy DJ Chips Chipsy
Data przydatności
2027-02-11
Lorenz Chipsletten południowa Lorenz Chipsletten południowa
papryka chipsy ziemniaczane w tubie 100 g
76,20zł/kg

Cena: 7,62 zł

PLN
1
27
Data przyd. 2027-05-19
Lorenz Chipsletten fromage Lorenz Chipsletten fromage
ze szczypiorkiem chipsy ziemniaczane w tubie 100 g
76,20zł/kg

Cena: 7,62 zł

PLN
1
47
Data przyd. 2027-05-14
Wiejskie Ziemniaczki chipsy Wiejskie Ziemniaczki chipsy
ziemniaczane Cebulka z ogródka 130 g
60,00zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-02-15
Wiejskie Ziemniaczki chipsy Wiejskie Ziemniaczki chipsy
ziemniaczane Masło z solą 130 g
60,38zł/kg

Cena: 7,85 zł

PLN
1
32
Data przyd. 2027-02-23
Społem Kielce Przysmak Społem Kielce Przysmak
Świętokrzyski Snack do smażenia 400 g
14,15zł/kg

Cena: 5,66 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-07-29
Bio Planet Chipsy bananowe Bio Planet Chipsy bananowe
niesłodzone BIO 150 g
53,27zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-01-31

inne produkty marki Dobry wybór

Czy znasz już markę Dobry wybór? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Dobry wybór od 26 lipca 2023.

Dobry Wybór Orzeszki ziemne solone Dobry Wybór Orzeszki ziemne solone
100 g
26,40zł/kg

Cena: 2,64 zł

PLN
1
32
Data przydatności
2027-07-31
DJ Snack Orzeszki ziemne smażone DJ Snack Orzeszki ziemne smażone
niesolone 100 g
28,40zł/kg

Cena: 2,84 zł

PLN
1
17
Data przydatności
2027-07-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5