Meybona Czekolada gorzka z kruszonymi ziarnami kawy espresso BIO

Meybona

Czekolada gorzka z kruszonymi ziarnami kawy espresso.

Meybona Czekolada gorzka  z kruszonymi ziarnami kawy espresso BIOMeybona Czekolada gorzka  z kruszonymi ziarnami kawy espresso BIO
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-11-01

pojemność

cena za kilogram

189,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4010139181057

4010139181057

Cena: 18,99 zł

18.99 PLN 2027-11-01 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Czekolada gorzka z kruszonymi ziarnami kawy espresso BIO marki Meybona?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Meybona:

cukier trzcinowy nierafinowany*, miazga kakaowa*, tłuszcz kakaowy*, ziarna kawy espresso* (5 %), wanilia Bourbon* (*certyfikowany składnik ekologiczny). Masa kakaowa min. 52 %.


Wartość energetyczna: 2305 kJ/554 kcal
Tłuszcz: 37,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 22,1 g
Węglowodany: 45,7 g
w tym cukry: 42,6 g
Białko: 5,7 g
Sól: 0,02 g


Producent marki Meybona opisuje Czekolada gorzka z kruszonymi ziarnami kawy espresso BIO tak:

Czekolada gorzka z kruszonymi ziarnami kawy espresso.


inne produkty w kategorii czekolada

Meybona Czekolada gorzka z kruszonymi ziarnami kawy espresso BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii czekolada. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 86 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Alpen Gold Nussbeisser czekolada Alpen Gold Nussbeisser czekolada
mleczna z całymi orzechami 100 g
77,50zł/kg

Cena: 7,75 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-05-13
Wedel czekolada toffi Wedel czekolada toffi
Data przyd. 2027-01-14
Schogetten czekolada Orzechowa Schogetten czekolada Orzechowa
Data przyd. 2026-12-31
Milka czekolada Truskawkowo Milka czekolada Truskawkowo
- jogurtowa 100 g
67,80zł/kg

Cena: 6,78 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-08-08
Milka Czekolada Jogurtowa Milka Czekolada Jogurtowa
Data przyd. 2027-06-10
Wedel Mleczna czekolada Wedel Mleczna czekolada
z nadzieniem malinowym 100 g
78,20zł/kg

Cena: 7,82 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-02-04

inne produkty marki Meybona

Poznaj produkty marki Meybona - w aktualnej ofercie mamy 7 produktów Meybona.

Meybona Czekolada mleczna Meybona Czekolada mleczna
z płatkami kokosowymi BIO 100 g
192,10zł/kg

Cena: 19,21 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-01
Meybona Czekolada gorzka Meybona Czekolada gorzka
z chrupiącymi granulkami pomarańczy BIO 100 g
194,30zł/kg

Cena: 19,43 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-03-01
Meybona Czekolada gorzka Meybona Czekolada gorzka
z kawałkami liofilizowanych truskawek BIO 100 g
192,10zł/kg

Cena: 19,21 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-11-30
Meybona Czekolada mleczna z Meybona Czekolada mleczna z
kawałkami karmelu i solą z pakistanu BIO 100 g
183,70zł/kg

Cena: 18,37 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-30
Meybona Czekolada mleczna Meybona Czekolada mleczna
z nadzieniem o smaku cappuccino BIO 100 g
155,10zł/kg

Cena: 15,51 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-08-30
Meybona Czekolada biała BIO Meybona Czekolada biała BIO
100 g
194,30zł/kg

Cena: 19,43 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-09-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5