Cukry Nyskie Herbatniki Regionalne Deserowe czekoladowe

Cukry Nyskie
52Cukry Nyskie Herbatniki Regionalne Deserowe czekoladowe
Cukry Nyskie Herbatniki Regionalne Deserowe czekoladoweCukry Nyskie Herbatniki Regionalne Deserowe czekoladowe
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-03-06

pojemność

cena za kilogram

31,67 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901228012699

5901228012699

Cena: 5,70 zł

5.70 PLN 2027-03-06 NewCondition

Czy warto kupić produkt Herbatniki Regionalne Deserowe czekoladowe marki Cukry Nyskie?

Jakie recenzje zebrał produkt Herbatniki Regionalne Deserowe czekoladowe marki Cukry Nyskie? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii ciastka

    Wyrób firmy Cukry Nyskie o nazwie Herbatniki Regionalne Deserowe czekoladowe został przypisany do kategorii ciastka. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Bio Ania Grunchy orkiszowe 4 Bio Ania Grunchy orkiszowe 4
    płatki z pełnego ziarna BIO 180 g
    59,89zł/kg

    Cena: 10,78 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-01-31
    Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
    i orzechami 135 g
    44,37zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-04-28
    Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
    135 g
    42,96zł/kg

    Cena: 5,80 zł

    PLN
    1
    30
    Data przyd. 2027-03-27
    San Łakotki ciastka deserowe San Łakotki ciastka deserowe
    z cukrem 168 g
    33,21zł/kg

    Cena: 5,58 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2027-05-23
    Cukry Nyskie Herbatniki FIT&FREE Cukry Nyskie Herbatniki FIT&FREE
    waniliowe 120 g
    40,42zł/kg

    Cena: 4,85 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2026-12-18
    Delicje Szampańskie malinowe Delicje Szampańskie malinowe
    Data przyd. 2026-12-18
    Delicje Szampańskie wiśniowe Delicje Szampańskie wiśniowe
    Data przyd. 2027-01-07

    inne produkty marki Cukry Nyskie

    Firma Cukry Nyskie prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 3 kwietnia 2019 - aktualnie dostępnych jest 7 produktów marki Cukry Nyskie.

    Cukry Nyskie Mieszanka Letnia Cukry Nyskie Mieszanka Letnia
    Data przyd. 2027-02-01
    Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
    herbatniki pełnoziorniste 200 g
    29,95zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-02-18
    Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
    herbatniki Blacky 200 g
    31,35zł/kg

    Cena: 6,27 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-01-15
    Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
    herbatniki kakaowe 200 g
    29,95zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    16
    Data przydatności
    2027-07-31
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5