Jutrzenka Familijne Wafle śmietankowe

Czy warto kupić produkt Wafle przekładane kremem o smaku śmietankowym 72,5 % marki Jutrzenka?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Jutrzenka:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Energia | 2272 kJ / 543 kcal |
| Tłuszcz | 29 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Węglowodany | 63 g |
| w tym cukry | 37 g |
| Białko | 6,5 g |
| Sól | 0,53 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Zawiera |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Jutrzenka opisuje Wafle przekładane kremem o smaku śmietankowym 72,5 % tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Wafle przekładane kremem o smaku śmietankowym 72,5 % firmy Jutrzenka. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5
Na podstawie 7 ocen.
inne produkty w kategorii batony i wafelki
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Jutrzenka Familijne Wafle śmietankowe do kategorii batony i wafelki.
mąka pszenna, tłuszcz palmowy, cukier, mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka), orzechy laskowe prażone, mielone 4,2 %, kakao o obniżonej zawartości tłuszcz(...)
Cena: 4,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Jutrzenka_Familijne_Wafle_orzechowe/30133.htmlmąka pszenna, cukier, tłuszcz palmowy, mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 4,1 %, skrobia, olej rzepakowy, emulga(...)
Cena: 4,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Jutrzenka_Familijne_Wafle_kakaowe/30135.htmlmąka pszenna, cukier, tłuszcz palmowy, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 2,5 %, olej rzepakowy, skrobia, emulga(...)
Cena: 4,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Jutrzenka_wafle_familijne_kakaowosmietankowym/31982.htmlmąka pszenna, cukier, tłuszcz palmowy, skrobia, olej rzepakowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, emulgator: lecytyny (z soi), sól, maltodekstryna, koncentrat soku cytryno(...)
Cena: 4,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Jutrzenka_Wafle_Familijne_o_smaku_cytrynowym/32596.htmlmąka pszenna, tłuszcz palmowy, cukier, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone, olej rzepakowy, skrobia, koncentrat z truskawek w proszku 0,35 %, maltodekst(...)
Cena: 4,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Jutrzenka_Wafle_Familijne_o_smaku_truskawkowo_smietankowym/32598.htmlmąka pszenna, wiórki kokosowe 23,6 % (zawierają siarczyny), tłuszcz palmowy, cukier, serwatka w proszku (z mleka), skrobia, olej rzepakowy, emulgator: lecytyny (z soi), sól, s(...)
Cena: 4,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Jutrzenka_Wafle_Familijne_o_smaku_kokosowym/32599.htmlCzy znasz już markę Jutrzenka? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Jutrzenka od 10 lipca 2008.
cukier, syrop glukozowy, czekolada 19% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, kakao w proszku o obniżonej zawarto(...)
Cena: 14,06 zł
PLN https://dodomku.pl/Mella_Jutrzenka_galaretka_w_czekoladzie_Czarna_porzeczka/23067_2422389_1406.htmlcukier, syrop glukozowy, czekolada 19 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, kakao w proszku o obniżonej zawart(...)
Cena: 13,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Mella_Jutrzenka_galaretka_w_czekoladzie_Pomarancza/27555.htmlcukier, syrop glukozowy, czekolada 19% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, kakao w proszku o obniżonej zawarto(...)
Cena: 13,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Mella_Jutrzenka_galaretka_w_czekoladzie_Wisnia/27558.htmlcukier, syrop glukozowy, czekolada 19% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, kakao w proszku o obniżonej zawarto(...)
Cena: 13,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Mella_Jutrzenka_galaretka_w_czekoladzie_cytrynowa/32516.html






Koszyk z zakupami