San Łakotki ciastka kokosowe

Czy warto kupić produkt Herbatniki kokosowe marki San?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano San Łakotki ciastka kokosowe? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | per 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2168 kJ |
| 519 kcal | |
| Tłuszcz | 28.00 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18.00 g |
| Węglowodany | 58.00 g |
| Cukry ogółem | 24.00 g |
| Błonnik | 4.50 g |
| Białko | 6.90 g |
| Równoważna zawartość soli | 0.51 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Jaja : | Zawiera |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki San opisuje Herbatniki kokosowe tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Herbatniki kokosowe firmy San. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 4 ocen.
inne produkty w kategorii ciastka
San Łakotki ciastka kokosowe w sklepie dodomku.pl należy do kategorii ciastka. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 154 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
mąka PSZENNA, cukier 21,5 %, olej palmowy, syrop glukozowo-fruktozowy, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, difosforany), JAJA w proszku, sól, emulgator (ste(...)
Cena: 5,67 zł
PLN https://dodomku.pl/San_Lakotki_ciastka_deserowe_z_cukrem/20771.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 6,8 %, odtłuszczone MLEKO w proszku, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu,(...)
Cena: 5,66 zł
PLN https://dodomku.pl/San_Lakotki_ciastka_kakaowe/32836.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, MASŁO 6,5 %, syrop glukozowo-fruktozowy, JAJA w proszku, odtłuszczone MLEKO w proszku, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sod(...)
Cena: 5,64 zł
PLN https://dodomku.pl/San_Lakotki_ciastka_maslane/33269.html2026-10-31
mąka pszenna, cukier, wiórki kokosowe (15%), olej palmowy, skrobia (pszenica), serwatka w proszku (z mleka), substancje spulchniające: węglany sodu i difosforany, sól, emulgat(...)
Cena: 5,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Krakuski_Herbatniki_kokosowe/76530.htmlmąka PSZENNA, cukier, tłuszcze roślinne (palma), serwatka w proszku (MLEKO), skrobia (PSZENICA), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, substancje spulchniające: węglany amonu(...)
Cena: 6,45 zł
PLN https://dodomku.pl/Hit_Bahlsen_markizy_waniliowe/18203.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5 %), ORZECHY LASKOWE, syrop glukozowy, MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, skrobia PSZENNA, substancje spulchn(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Milka_Pieguski_ciastka_z_czekolada_i_orzechami/18222.htmlMoże zainteresują Cię również inne towary firmy San? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
mąka PSZENNA, mąka ŻYTNIA, syrop glukozowo-fruktozowy, ekstrakt słodowy JĘCZMIENNY, olej palmowy, cukier, kminek, sól, substancja spulchniająca (węglany amonu), drożdże suszone
Cena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/San_Bieszczadzkie_Suchary/40926.htmlmąka PSZENNA 45 %, cukier, JAJA 27 %, syrop glukozowo-fruktozowy, skrobia, olej rzepakowy, sól, substancja spulchniająca (węglany amonu), aromat, emulgator (mono- i digliceryd(...)
Cena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/San_Petitki_biszkopty/106515.htmlmąka PSZENNA 54 %, czekolada MLECZNA 30 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, serwatka w proszku (z MLEKA), odtłuszczone MLEKO w proszku, tłuszcze roślinne (shea, p(...)
Cena: 5,85 zł
PLN https://dodomku.pl/San_Holenderskie_Herbatniki_polslodkie_oblane_czekolada_mleczna/111777.htmlmąka PSZENNA 77 %, olej palmowy, cukier 11 %, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, difosforany, PIROSIARCZYN sodu), syrop glukozowo-fruktozowy, sól, aroma(...)
Cena: 4,12 zł
PLN https://dodomku.pl/San_Holenderskie_Herbatniki_polslodkie/114312.html2026-09-13
mąka PSZENNA, cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), wiórki kokosowe 11 %, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), syr(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/San_Lakotki_Herbatniki_kokosowe_w_czekoladzie_mlecznej/120659.html2026-07-18






Koszyk z zakupami