Przysnacki Chipsy o smaku śmietanowo - czosnkowym

Przysnacki
Przysnacki Chipsy o smaku  śmietanowo - czosnkowymPrzysnacki Chipsy o smaku  śmietanowo - czosnkowym
masa netto

masa netto

130 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-05-07

pojemność

cena za kilogram

63,77 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900073022068

5900073022068

Cena: 8,29 zł

8.29 PLN 2027-05-07 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Chipsy o smaku śmietanowo-czosnkowym firmy Przysnacki.

Jak powstał produkt Chipsy o smaku śmietanowo-czosnkowym firmy Przysnacki - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

ziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach), kwaśna śmietana w proszku (z mleka), cebula w proszku, sól, cukier, ekstrakt z drożdży, słodka serwatka w proszku (z mleka), naturalny aromat, kwasy: kwas mlekowy, kwas jabłkowy, czosnek w proszku, natka pietruszki w proszku, zielona cebulka w proszku, pieprz czarny, rozmaryn
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna2235 kJ/537 kcal
Tłuszcz35 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,3 g
Węglowodany47 g
w tym cukry2,4 g
Błonnik4,6 g
Białko6,1 g
Sól1,3 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)
Opakowanie zawiera 4-5 porcji produktu. Porcja = 30 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Mleko : Zawiera

Producent marki Przysnacki opisuje Chipsy o smaku śmietanowo-czosnkowym tak:

produkt bezglutenowy, bez oleju palmowego
Marka:Przysnacki
O marce:Przysnacki Dobre bo nasze Spróbuj też innych chipsów Przysnacki: Przysnacki Chipsy ser górski
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Chipsy o smaku śmietanowo-czosnkowym.
Pozostałe informacje:Pakowany w atmosferze ochronnej.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła. Chronić przed bezpośrednim nasłonecznieniem.
Rodzaj opakowania:Torba
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:Intersnack Poland sp. z o.o. ul. Centralna 2 32-090 Niedźwiedź
Adres zwrotny:Intersnack Poland sp. z o.o. ul. Centralna 2 32-090 Niedźwiedź

inne produkty w kategorii chipsy

Produkt Chipsy o smaku śmietanowo-czosnkowym firmy Przysnacki znajduje się w kategorii chipsy, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu chipsy:

Wiejskie Ziemniaczki chipsy Wiejskie Ziemniaczki chipsy
ziemniaczane Cebulka z ogródka 130 g
60,00zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-02-15
Wiejskie Ziemniaczki chipsy Wiejskie Ziemniaczki chipsy
ziemniaczane Masło z solą 130 g
60,38zł/kg

Cena: 7,85 zł

PLN
1
32
Data przyd. 2027-02-23
Wiejskie Ziemniaczki chipsy Wiejskie Ziemniaczki chipsy
ziemniaczane Wędzonka staropolska 130 g
60,00zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-02-03
Wiejskie Ziemniaczki chipsy Wiejskie Ziemniaczki chipsy
ziemniaczane Koperek 130 g
60,00zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-02-14
Lorenz Wiejskie ziemniaczki chipsy Lorenz Wiejskie ziemniaczki chipsy
śmietanka z cebulką 130 g
59,69zł/kg

Cena: 7,76 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-02-24
Przysnacki Chipsy o smaku Przysnacki Chipsy o smaku
paprykowym 130 g
63,77zł/kg

Cena: 8,29 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2027-04-08
Przysnacki Chipsy ser górski Przysnacki Chipsy ser górski
Data przyd. 2027-04-09
Lorenz Chipsletten południowa Lorenz Chipsletten południowa
papryka chipsy ziemniaczane w tubie 100 g
76,20zł/kg

Cena: 7,62 zł

PLN
1
27
Data przyd. 2027-05-19

inne produkty marki Przysnacki

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Przysnacki, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

P R Z E C E N A -10%
Przysnacki Chrupki o smaku Przysnacki Chrupki o smaku
ser-keczup 120 g
55,92zł/kg

Cena: 6,71 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-25
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5