Werthers Original cukierki

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Cukierki śmietankowe marki Werthers Original?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Cukierki śmietankowe marki Werthers Original:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 1793 kJ /424 kcal |
| Tłuszcz: | 8,4 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 5,7 g |
| Węglowodany: | 86,9 g |
| w tym cukry: | 71,6 g |
| Białko: | 0,3 g |
| Sól: | 1,0 g |
| Mleko : | Zawiera |
| Soja : | Zawiera |
Producent marki Werthers Original opisuje Cukierki śmietankowe tak:
inne produkty w kategorii cukierki
Werthers Original cukierki w sklepie dodomku.pl należy do kategorii cukierki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 107 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cukier, syrop glukozowy, soki owocowe (truskawkowy, pomarańczowy, cytrynowy)(2%), całkowicie utwardzony olej kokosowy, kwas (kwas cytrynowy), skrobia, aromaty, maltodekstryna,(...)
Cena: 2,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Mentos_Fruit/18231.htmlcukier, syrop glukozowy, mentol, kwasy (E 270, E 330), olejek eukaliptusowy, regulatory kwasowości (E 325, E 332), aromaty, barwnik (E 133)
Cena: 2,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Halls_cukierki_mietowoeukaliptusowe/20233.htmlcukier, syrop glukozowy, kwasy (E 296, E 330), regulator kwasowości (E 332), aromat, mentol, koncentrat soku z czarnej marchwi, olejek eukaliptusowy
Cena: 2,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Halls_cukierki_porzeczka/20234.html2027-10-06
cukier, syrop glukozowy, miód (4%), kwasy (E 270, E 330), aromat, regulatory kwasowości (E 325, E 332), olejek eukaliptusowy, mentol, barwnik (E 160a)
Cena: 2,48 zł
PLN https://dodomku.pl/Halls_cukierki_miod_i_cytryna/20235.htmlcukier, syrop glukozowy, mentol, kwasy (E 270, E 330), olejek eukaliptusowy, regulatory kwasowości (E 325, E 332), barwnik (E 133)
Cena: 2,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Halls_cukierki_extra_mocne/20236.htmlcukier, czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], kakao o ob(...)
Cena: 10,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_trufle/23059.htmlcukier, orzeszki arachidowe (25 %), czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) (...)
Cena: 10,60 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_Michaszki_orzechowe/23062.htmlcukier, syrop glukozowy, śmietanka (z mleka) (7,4 %), serwatka zagęszczona (z mleka), masło (z mleka) (4,8 %), syrop z cukru trzcinowego, sól, emulgator. lecytyny (z soi), aromat
Cena: 5,59 zł
PLN https://dodomku.pl/Werthers_Original_cukierki/28151.html






Koszyk z zakupami