Belvita Ciastka zbożowe z musli

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Ciastka zbożowe z musli o smaku pomarańczowym, wzbogacone w wapń, magnez i żelazo firmy Belvita?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Ciastka zbożowe z musli o smaku pomarańczowym, wzbogacone w wapń, magnez i żelazo marki Belvita:
| Wartości odżywcze (%) | per 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1902 kJ |
| 452 kcal | |
| Tłuszcz | 15.00 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1.40 g |
| Węglowodany | 69.00 g |
| Cukry ogółem | 26.00 g |
| w tym skrobia | 41.00 g |
| Błonnik | 5.00 g |
| Białko | 7.60 g |
| Równoważna zawartość soli | 0.32 g |
| Wapń | 344.00 mg |
| Żelazo | 5.60 mg |
| Magnez | 147.00 mg |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Zawiera |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Belvita opisuje Ciastka zbożowe z musli o smaku pomarańczowym, wzbogacone w wapń, magnez i żelazo tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Ciastka zbożowe z musli o smaku pomarańczowym, wzbogacone w wapń, magnez i żelazo firmy Belvita? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
- Sebastian , 2025-08-21 10:32:11Warto kupić
- Sebastian , 2025-08-21 10:32:02Dobre ciasteczka warto kupić
inne produkty w kategorii ciastka
Produkt Ciastka zbożowe z musli o smaku pomarańczowym, wzbogacone w wapń, magnez i żelazo firmy Belvita znajduje się w kategorii ciastka, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu ciastka:
zboża 70,8% [mąka PSZENNA 50,8%, zboża pełnoziarniste 20% (mąka PSZENNA pełnoziarnista 6,4%, grys OWSIANY 4,5%, płatki OWSIANE 3,1%, mąka JĘCZMIENNA pełnoziarnista 2,9%, m(...)
Cena: 10,28 zł
PLN https://dodomku.pl/Belvita_ciastka_zbozowe_5_zboz_mleko/36242.htmlmąka PSZENNA, cukier, skrobia PSZENNA, 5 % płatki czekolady (cukier, miazga kakaowa, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz kakaowy, emulgatory (lecytyny (w tym SOJOWE(...)
Cena: 9,11 zł
PLN https://dodomku.pl/Dr._Oetker_Babeczki_z_platkami_czekolady/41226.html2026-12-31
zboża 56,8 % [zboża pełnoziarniste 39,8 % (mąka PSZENNA pełnoziarnista 20,1 %, płatki OWSIANE 8,8 %, mąka JĘCZMIENNA pełnoziarnista 6,4 %, mąka ŻYTNIA pełnoziarnista 3,5 %,(...)
Cena: 10,24 zł
PLN https://dodomku.pl/Belvita_ciastka_zbozowe_kakaowe_z_kawalkami_czekolady/101363.htmlzboża 62,0 % [mąka PSZENNA 37,4 %, zboża pełnoziarniste 24,6 % (płatki PSZENNE 10,8 %, płatki OWSIANE 6,3 %, grys OWSIANY 4,5 %, mąka JĘCZMIENNA pełnoziarnista 1 %, mąka ŻYTNI(...)
Cena: 10,24 zł
PLN https://dodomku.pl/Belvita_Ciastka_zbozowe_z_owocami_lesnymi/102465.htmlmąka PSZENNA, cukier, tłuszcze roślinne (palma), serwatka w proszku (MLEKO), skrobia (PSZENICA), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, substancje spulchniające: węglany amonu(...)
Cena: 6,45 zł
PLN https://dodomku.pl/Hit_Bahlsen_markizy_waniliowe/18203.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5 %), ORZECHY LASKOWE, syrop glukozowy, MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, skrobia PSZENNA, substancje spulchn(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Milka_Pieguski_ciastka_z_czekolada_i_orzechami/18222.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5%), MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowy, skrobia PSZENNA, serwatka w proszku (z MLEKA), substa(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Milka_Pieguski_ciastka_z_czekolada/18223.html






Koszyk z zakupami