Delecta Słodkie Specjały Krówka

Czy warto kupić produkt Krówka. Mieszanka do domowego wypieku ciasta marki Delecta?
Jak powstał produkt Krówka. Mieszanka do domowego wypieku ciasta firmy Delecta - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | Na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1190 kJ |
| Wartość energetyczna | 284 kcal |
| Tłuszcz | 13 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 4,3 g |
| Węglowodany | 37 g |
| w tym cukry | 22 g |
| Białko | 4,4 g |
| Sól | 0,51 g |
| * RWS - referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) | |
| Wartości odżywcze liczone ze składnikami podanymi w sposobie przygotowania (z mlekiem 2 % tłuszczu, margaryną 80 % tłuszczu i migdałami). | |
| Z jednego opakowania uzyskasz ok. 1340 g produktu po przygotowaniu (20 porcji). |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Delecta opisuje Krówka. Mieszanka do domowego wypieku ciasta tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Krówka. Mieszanka do domowego wypieku ciasta firmy Delecta? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii ciasta gotowe
Produkt Krówka. Mieszanka do domowego wypieku ciasta firmy Delecta znajduje się w kategorii ciasta gotowe, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu ciasta gotowe:
cukier, substancja żelująca (pektyny), dekstroza, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (kwas sorbowy)
Cena: 4,89 zł
PLN https://dodomku.pl/Dr_Oetker_zelfix_31/27402.html2027-11-30
Może zainteresują Cię również inne towary firmy Delecta? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
Cena: 1,22 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_cukier_wanilinowy/27144.htmlcukier, mąka pszenna, skrobia pszenna, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 5 %, skrobia, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu)(...)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Duza_Blacha_ciasto_o_smaku_czekoladowym/29290.htmlcukier, mąka pszenna, skrobia pszenna, skrobia ziemniaczana, mąka pszenna tortowa, proszek jogurtowy 4,5 % (mleko odtłuszczone, serwatka (z mleka), kultury bakterii jogurtowyc(...)
Cena: 8,75 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Duza_Blacha_ciasto_jogurtowe/29291.htmlCena: 6 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Kujawianka_kawa_zbozowa/31875.htmlmąka pszenna, cukier, drożdże piekarskie w proszku 3 %, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mlekowym, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczow(...)
Cena: 9,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Duza_Blacha_ciasto_drozdzowe/31968.htmlmąką pszenna, cukier, mleko odtłuszczone w proszku, mąka żytnia, cykoria prażona, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: węglany sodu, difosforany), przyprawy 1,3 % ((...)
Cena: 8,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Duza_Blacha_piernik/33599.htmlcukier, syrop glukozowy, olej palmowy, skrobia modyfikowana ziemniaczana, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem octowym, białka mleka, aromaty
Cena: 2,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Sniezka_oryginalna_deser_w_proszku/33834.htmlCiasto: mąka pszenna, cukier, glukoza, mąka ryżowa, skrobia pszenna, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu, fosforany wapnia), aromaty, sub(...)
Cena: 8,34 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Babeczki_Nadziewane_platkami_czekolady/34001.html2027-02-28






Koszyk z zakupami