Jutrzenka Familijne Wafle kakaowe

Czy warto kupić produkt Wafle przekładane kremem kakaowym 72,5 % marki Jutrzenka?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Wafle przekładane kremem kakaowym 72,5 % marki Jutrzenka:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Energia | 2273 kJ / 544 kcal |
| Tłuszcz | 30 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Węglowodany | 61 g |
| w tym cukry | 34 g |
| Białko | 7,0 g |
| Sól | 0,4 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Zawiera |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Jutrzenka opisuje Wafle przekładane kremem kakaowym 72,5 % tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Wafle przekładane kremem kakaowym 72,5 % firmy Jutrzenka? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 5 ocen.
inne produkty w kategorii batony i wafelki
Produkt Wafle przekładane kremem kakaowym 72,5 % firmy Jutrzenka znajduje się w kategorii batony i wafelki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu batony i wafelki:
mąka pszenna, tłuszcz palmowy, cukier, mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka), orzechy laskowe prażone, mielone 4,2 %, kakao o obniżonej zawartości tłuszcz(...)
Cena: 4,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Jutrzenka_Familijne_Wafle_orzechowe/30133.htmlmąka pszenna, tłuszcz palmowy, cukier, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone 5,1 %, skrobia, olej rzepakowy, śmietanka w proszku 0,3 % (z mleka), emulgato(...)
Cena: 4,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Jutrzenka_Familijne_Wafle_smietankowe/30134.htmlmąka pszenna, cukier, tłuszcz palmowy, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 2,5 %, olej rzepakowy, skrobia, emulga(...)
Cena: 4,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Jutrzenka_wafle_familijne_kakaowosmietankowym/31982.htmlmąka pszenna, cukier, tłuszcz palmowy, skrobia, olej rzepakowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, emulgator: lecytyny (z soi), sól, maltodekstryna, koncentrat soku cytryno(...)
Cena: 4,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Jutrzenka_Wafle_Familijne_o_smaku_cytrynowym/32596.htmlmąka pszenna, tłuszcz palmowy, cukier, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone, olej rzepakowy, skrobia, koncentrat z truskawek w proszku 0,35 %, maltodekst(...)
Cena: 4,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Jutrzenka_Wafle_Familijne_o_smaku_truskawkowo_smietankowym/32598.htmlmąka pszenna, wiórki kokosowe 23,6 % (zawierają siarczyny), tłuszcz palmowy, cukier, serwatka w proszku (z mleka), skrobia, olej rzepakowy, emulgator: lecytyny (z soi), sól, s(...)
Cena: 4,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Jutrzenka_Wafle_Familijne_o_smaku_kokosowym/32599.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 3,47 zł
PLN https://dodomku.pl/Pawelek_baton_toffi/20227.htmlCzy znasz już markę Jutrzenka? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Jutrzenka od 10 lipca 2008.
cukier, syrop glukozowy, czekolada 19% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcze roślinne: palmowy, shea; kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgatory:(...)
Cena: 13,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Mella_Jutrzenka_galaretka_w_czekoladzie_Czarna_porzeczka/23067.htmlcukier, syrop glukozowy, czekolada 19% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcze roślinne: palmowy, shea; kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgatory:(...)
Cena: 13,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Mella_Jutrzenka_galaretka_w_czekoladzie_Pomarancza/27555.htmlcukier, syrop glukozowy, czekolada 19% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcze roślinne: palmowy, shea; kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgatory:(...)
Cena: 13,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Mella_Jutrzenka_galaretka_w_czekoladzie_Wisnia/27558.htmlcukier, syrop glukozowy, czekolada 19% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcze roślinne: palmowy, shea; kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgatory:(...)
Cena: 13,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Mella_Jutrzenka_galaretka_w_czekoladzie_cytrynowa/32516.html






Koszyk z zakupami