Wedel czekolada biała

Wedel
21Wedel czekolada biała
Delikatna czekolada biała od E.Wedel to doskonale wyważona słodycz, która zapewni ci błogie chwile pełne przyjemnego, intensywnego smaku. Idealnie komponuje się z poranną kawą i zachęca do spontanicznego rozkoszowania się chwilami spędzonymi z przyjaciółmi. Każda kosteczka powstała z najwyższej jakości składników... i to właśnie dzięki nim doskonale rozpływa się w ustach, rozpieszczając kubki smakowe. Czekolada ta sprawdzi się jako słodka przekąska, a także jako czekolada do gotowania. Przygotujesz z niej pyszne desery i wytrawne dania. Czekolada pełna smaku? Wedlowska biała... warta każdej chwili zapomnienia! • Oryginalna wedlowska czekolada biała • Gładka i aksamitna tabliczka • Przyjemnie rozpływa się w ustach • Niepowtarzalny, intensywny smak • Idealna jako dodatek do deserów i wytrwanych potraw • Tabliczka 80 g
Wedel czekolada białaWedel czekolada biała
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-06-21

pojemność

cena za kilogram

84,38 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Poland

ocena

ranking

2.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901588018713

5901588018713

Cena: 6,75 zł

6.75 PLN 2027-06-21 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Czekolada biała marki Wedel?

Jak powstał produkt Czekolada biała firmy Wedel - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), jogurt w proszku, emulgator (lecytyny sojowe), aromat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Energia2354 kJ
Energia564 kcal
Tłuszcz35 g
w tym kwasy nasycone19 g
Węglowodany56 g
w tym cukry56 g
Błonnik0 g
Białko6,1 g
Sól0,23 g
Produkt zawiera 6 porcji x 3 kostki (~13,3 g).
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera

Producent marki Wedel opisuje Czekolada biała tak:

Delikatna czekolada biała od E.Wedel to doskonale wyważona słodycz, która zapewni ci błogie chwile pełne przyjemnego, intensywnego smaku. Idealnie komponuje się z poranną kawą i zachęca do spontanicznego rozkoszowania się chwilami spędzonymi z przyjaciółmi. Każda kosteczka powstała z najwyższej jakości składników... i to właśnie dzięki nim doskonale rozpływa się w ustach, rozpieszczając kubki smakowe. Czekolada ta sprawdzi się jako słodka przekąska, a także jako czekolada do gotowania. Przygotujesz z niej pyszne desery i wytrawne dania. Czekolada pełna smaku? Wedlowska biała... warta każdej chwili zapomnienia! • Oryginalna wedlowska czekolada biała • Gładka i aksamitna tabliczka • Przyjemnie rozpływa się w ustach • Niepowtarzalny, intensywny smak • Idealna jako dodatek do deserów i wytrwanych potraw • Tabliczka 80 g
Cechy:pełnia przyjemności
Marka:E.Wedel
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Czekolada biała.
Rodzaj opakowania:Folia kurczliwa
Kraj pochodzenia:Poland
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Czekolada biała firmy Wedel. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii czekolada

    Wedel czekolada biała w sklepie dodomku.pl należy do kategorii czekolada. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 86 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Wedel Czekolada mocno gorzka 80% Wedel Czekolada mocno gorzka 80%
    80 g
    127,63zł/kg

    Cena: 10,21 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-12-14
    Vivani Czekolada gorzka 100% Vivani Czekolada gorzka 100%
    kakao BIO 80 g
    280,25zł/kg

    Cena: 22,42 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-05-30
    Wedel czekolada mocna mleczna Wedel czekolada mocna mleczna
    Data przydatności
    2027-08-22
    Super Fudgio Czekolada słodzona Super Fudgio Czekolada słodzona
    daktylami bezglutenowa BIO 80 g
    332,63zł/kg

    Cena: 26,61 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-10-02
    Wedel Czekolada mocno mleczna z Wedel Czekolada mocno mleczna z
    orzechami laskowymi 80 g
    97,38zł/kg

    Cena: 7,79 zł

    PLN
    1
    7
    Data przydatności
    2027-02-16
    Alpen Gold Nussbeisser czekolada Alpen Gold Nussbeisser czekolada
    mleczna z całymi orzechami 100 g
    77,50zł/kg

    Cena: 7,75 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-05-13
    Goplana Czekolada gorzka Goplana Czekolada gorzka
    90 g
    62,78zł/kg

    Cena: 5,65 zł

    PLN
    1
    37
    Data przydatności
    2028-02-28

    inne produkty marki Wedel

    Poznaj produkty marki Wedel - w aktualnej ofercie mamy 31 produktów Wedel.

    Wedel czekolada toffi Wedel czekolada toffi
    Data przyd. 2027-01-14
    Wedel chałwa królewska waniliowa Wedel chałwa królewska waniliowa
    50 g
    64,40zł/kg

    Cena: 3,22 zł

    PLN
    1
    53
    Data przyd. 2027-02-06
    Wedel chałwa królewska Wedel chałwa królewska
    z orzechami 50 g
    75,20zł/kg

    Cena: 3,76 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2027-01-30
    Wedel bomboniera Baryłki Wedel bomboniera Baryłki
    Rozgrzewająca Przyjemność 200 g
    139,95zł/kg

    Cena: 27,99 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-02-06
    Wedel chałwa królewska Wedel chałwa królewska
    z bakaliami 50 g
    75,20zł/kg

    Cena: 3,76 zł

    PLN
    1
    19
    Data przyd. 2027-01-22
    Delicje Szampańskie malinowe Delicje Szampańskie malinowe
    Data przyd. 2026-12-18
    Delicje Szampańskie wiśniowe Delicje Szampańskie wiśniowe
    Data przyd. 2027-01-07
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5