Merci Czekolada kawowo-śmietankowa (57%) na białej czekoladzie (43%)

Merci Wyjątkowe, osobno pakowane 4 minitabliczki, delikatnie rozpływające się w ustach, w ośmiu wyśmienitych wariantach smakowych. \n\nOdkryj perfekcyjne połączenie intensywnego kawowego smaku i łagodnej białej czekolady.
Merci Czekolada kawowo-śmietankowa (57%) na białej czekoladzie (43%)Merci Czekolada kawowo-śmietankowa (57%) na białej czekoladzie (43%)
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-05-01

pojemność

cena za kilogram

98,10 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4014400914269

4014400914269

Cena: 9,81 zł

9.81 PLN 2027-05-01 NewCondition
Merci Czekolada kawowo-śmietankowa Merci Czekolada kawowo-śmietankowa
(57%) na białej czekoladzie (43%) 100 g
102,00zł/kg

Cena: 10,20 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-08-01

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Czekolada kawowo-śmietankowa (57%) na białej czekoladzie (43%) firmy Merci?

Jak powstał produkt Czekolada kawowo-śmietankowa (57%) na białej czekoladzie (43%) firmy Merci - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

cukier , tłuszcz kakaowy , śmietanka w proszku (11,4%) , pełne mleko w proszku (11%) , miazga kakaowa , produkt z serwatki , laktoza , kawa , maślanka w proszku , emulgator: lecytyna sojowa , sól , ekstrakt z wanilii , Masa kakaowa w czekoladzie kawowo-śmietankowej minimum 33% i w czekoladzie białej 28%
Może zawierać w składzie inne orzechy.

Producent marki Merci opisuje Czekolada kawowo-śmietankowa (57%) na białej czekoladzie (43%) tak:

Wyjątkowe, osobno pakowane 4 minitabliczki, delikatnie rozpływające się w ustach, w ośmiu wyśmienitych wariantach smakowych.
Odkryj perfekcyjne połączenie intensywnego kawowego smaku i łagodnej białej czekolady.

inne produkty w kategorii czekolada

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Merci Czekolada kawowo-śmietankowa (57%) na białej czekoladzie (43%) do kategorii czekolada.

Alpen Gold Nussbeisser czekolada Alpen Gold Nussbeisser czekolada
mleczna z całymi orzechami 100 g
77,50zł/kg

Cena: 7,75 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-05-13
Wedel czekolada toffi Wedel czekolada toffi
Data przyd. 2027-01-14
Schogetten czekolada Orzechowa Schogetten czekolada Orzechowa
Data przyd. 2026-12-31
Milka czekolada Truskawkowo Milka czekolada Truskawkowo
- jogurtowa 100 g
67,80zł/kg

Cena: 6,78 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-08-08
Milka Czekolada Jogurtowa Milka Czekolada Jogurtowa
Data przyd. 2027-06-10
Wedel Mleczna czekolada Wedel Mleczna czekolada
z nadzieniem malinowym 100 g
78,20zł/kg

Cena: 7,82 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-02-04

inne produkty marki Merci

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Merci? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Merci bomboniera Merci bomboniera
Data przyd. 2027-01-01
Merci Blue bombonierka Merci Blue bombonierka
Data przydatności
2027-03-01
Merci Kolekcja czekoladek Merci Kolekcja czekoladek
deserowych 250 g
105,96zł/kg

Cena: 26,49 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-01
Merci Czekolada deserowa Merci Czekolada deserowa
100 g
96,70zł/kg

Cena: 9,67 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-04-01
Merci Czekolada mleczna Merci Czekolada mleczna
z kawałkami orzechów laskowych i migdałów 100 g
99,90zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-01-01
Merci Czekolada śmietankowa Merci Czekolada śmietankowa
Data przydatności
2027-02-01
Merci Czekolada z nadzieniem Merci Czekolada z nadzieniem
marcepanowym 112 g
89,20zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5