pomińchałwa
4016249003531 4016249003531 Allos
Allos Chałwa miodowa BIO Allos Chałwa miodowa BIO
75 g
169,73zł/kg

Cena: 12,73 zł

PLN
1
8
Allos Chałwa miodowa BIO
5 5
5 4 Allos Chałwa miodowa BIO
Data przyd. 2027-11-28
5902097150994 5902097150994 Unitop
Unitop Chałwa sezamowa Unitop Chałwa sezamowa
fantazyjna 50 g
59,80zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
42
Unitop Chałwa sezamowa
5 5
5 9 Unitop Chałwa sezamowa
Data przyd. 2027-06-18
5902097600659 5902097600659 Unitop
Unitop Chałwa sezamowa Unitop Chałwa sezamowa
w czekoladzie 50 g
71,00zł/kg

Cena: 3,55 zł

PLN
1
13
Unitop Chałwa sezamowa
5 5
5 1 Unitop Chałwa sezamowa
Data przyd. 2027-03-03
5902097150956 5902097150956 Unitop
Unitop Chałwa sezamowa waniliowa Unitop Chałwa sezamowa waniliowa
50 g
59,80zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
42
Unitop Chałwa sezamowa waniliowa
4 5
4.5 8 Unitop Chałwa sezamowa waniliowa
Data przyd. 2027-07-08
5902097150963 5902097150963 Unitop
Unitop Chałwa sezamowa z bakaliami Unitop Chałwa sezamowa z bakaliami
50 g
71,00zł/kg

Cena: 3,55 zł

PLN
1
15
Unitop Chałwa sezamowa z bakaliami
5 5
5 3 Unitop Chałwa sezamowa z bakaliami
Data przyd. 2027-06-17
5901588067032 5901588067032 Wedel
Wedel chałwa królewska waniliowa Wedel chałwa królewska waniliowa
50 g
64,40zł/kg

Cena: 3,22 zł

PLN
1
53
Wedel chałwa królewska waniliowa
4 5
4.5 17 Wedel chałwa królewska waniliowa
Data przyd. 2027-02-06
5901588067025 5901588067025 Wedel
Wedel chałwa królewska Wedel chałwa królewska
z bakaliami 50 g
75,20zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
19
Wedel chałwa królewska
4 5
4.5 8 Wedel chałwa królewska
Data przyd. 2027-01-22
5901588067049 5901588067049 Wedel
Wedel chałwa królewska Wedel chałwa królewska
z orzechami 50 g
75,20zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
17
Wedel chałwa królewska
4 5
4.5 10 Wedel chałwa królewska
Data przyd. 2027-01-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5