Nowości w dodomku.pl

 
Piekarnia Malinowscy Szemud
Chleb wieloziarnisty pszenny Chleb wieloziarnisty pszenny
krojony Piekarnia Malinowscy Szemud 450 g
13,60zł/kg

Cena: 6,12 zł

PLN
1
23
Dzisiejsza dostawa
Piekarnia Malinowscy Szemud
Chleb zwykły cały Chleb zwykły cały
Piekarnia Malinowscy Szemud 550 g
10,35zł/kg

Cena: 5,69 zł

PLN
1
25
Dzisiejsza dostawa
Piekarnia Malinowscy Szemud
Chleb zwykły krojony Chleb zwykły krojony
Piekarnia Malinowscy Szemud 550 g
10,65zł/kg

Cena: 5,86 zł

PLN
1
32
Chleb zwykły krojony
5 5
5 5 Chleb zwykły krojony
Dzisiejsza dostawa
Piekarnia Malinowscy Szemud
Piekarnia Malinowscy Szemud Piekarnia Malinowscy Szemud
Rogal pszenny z makiem x 2 szt. 300 g
9,33zł/kg

Cena: 2,80 zł

PLN
1
17
Dzisiejsza dostawa
5908235955087 5908235955087
Plony Zbóż chleb tostowy pszenny Plony Zbóż chleb tostowy pszenny
500 g
8,88zł/kg

Cena: 4,44 zł

PLN
1
19
Plony Zbóż chleb tostowy pszenny
4 5
4.5 24 Plony Zbóż chleb tostowy pszenny
Data przyd. 2026-10-17
5412514932473 5412514932473
Acapulco Tortilla BIO (6 sztuk) Acapulco Tortilla BIO (6 sztuk)
Data przydatności
2026-12-13
5907465691048 5907465691048 Chleb Dobry
Chleb Dobry chleb żytni z miodem Chleb Dobry chleb żytni z miodem
400 g
31,23zł/kg

Cena: 12,49 zł

PLN
1
1
Chleb Dobry chleb żytni z miodem
5 5
5 2 Chleb Dobry chleb żytni z miodem
Dzisiejsza dostawa
4001163165359 4001163165359
Henglein Świeże ciasto francuskie Henglein Świeże ciasto francuskie
XXL 375 g
19,28zł/kg

Cena: 7,23 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-26
5902431592091 5902431592091 Incola
Incola Bajgle z makiem bezglutenowe Incola Bajgle z makiem bezglutenowe
2x95g 190 g
72,37zł/kg

Cena: 13,75 zł

PLN
1
4
Incola Bajgle z makiem bezglutenowe
5 5
5 1 Incola Bajgle z makiem bezglutenowe
Data przyd. 2027-03-08
8008698040829 8008698040829
Schar Bułki pełnoziarniste Schar Bułki pełnoziarniste
Data przydatności
2027-01-08
8008698024140 8008698024140
Schar Chleb Pan Multigrano Schar Chleb Pan Multigrano
wieloziarnisty bezglutenowy 250 g
37,12zł/kg

Cena: 9,28 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-12-20
5902180470336 5902180470336 Sonko
Sonko Milk Wafle ryżowe Sonko Milk Wafle ryżowe
w czekoladzie mlecznej 65 g
104,77zł/kg

Cena: 6,81 zł

PLN
1
10
Sonko Milk Wafle ryżowe
5 5
5 6 Sonko Milk Wafle ryżowe
Data przyd. 2027-09-11
 
pomińnabiał
5998711723163 5998711723163
Philadelphia Serek śmietankowy Philadelphia Serek śmietankowy
125 g
70,48zł/kg

Cena: 8,81 zł

PLN
1
23
Data przydatności
2026-12-03
5900512981086 5900512981086 Mlekovita
Mlekovita Ser Liliput Mlekovita Ser Liliput
350 g
38,29zł/kg

Cena: 13,40 zł

PLN
1
6
Mlekovita Ser Liliput
4 5
4 9 Mlekovita Ser Liliput
Data przyd. 2026-12-27
5900512300207 5900512300207 Mlekovita
Mlekovita Masło Polskie 82% Mlekovita Masło Polskie 82%
100 g
44,70zł/kg

Cena: 4,47 zł

PLN
1
14
Mlekovita Masło Polskie 82%
4 5
4.5 11 Mlekovita Masło Polskie 82%
Data przyd. 2026-11-30
5900512110530 5900512110530 Mlekovita
Mlekovita Ser żółty Mazdamer Mlekovita Ser żółty Mazdamer
w plastrach 150 g
43,80zł/kg

Cena: 6,57 zł

PLN
1
10
Mlekovita Ser żółty Mazdamer
4 5
4.5 18 Mlekovita Ser żółty Mazdamer
Data przyd. 2026-11-08
5900512350059 5900512350059 Mlekovita
P R Z E C E N A -10%
Mlekovita Śmietanka Polska Mlekovita Śmietanka Polska
30% 200 ml
31,45zł/l

Cena: 6,29 zł

PLN
1
3
Mlekovita Śmietanka Polska
5 5
5 1 Mlekovita Śmietanka Polska
Data przyd. 2026-10-10
5901873002496 5901873002496 Kanka
P R Z E C E N A -10%
Kanka Śmietana 12% Kanka Śmietana 12%
200 g
11,80zł/kg

Cena: 2,36 zł

PLN
1
2
Kanka Śmietana 12%
5 5
5 6 Kanka Śmietana 12%
Data przyd. 2026-10-09
5900512990224 5900512990224 Mlekovita
P R Z E C E N A -10%
Mlekovita Ser Salami - plastry Mlekovita Ser Salami - plastry
300 g
37,90zł/kg

Cena: 11,37 zł

PLN
1
4
Mlekovita Ser Salami - plastry
4 5
4.5 8 Mlekovita Ser Salami - plastry
Data przyd. 2026-10-29
5900512501659 5900512501659 Mlekovita
P R Z E C E N A -10%
Mlekovita Twaróg Polski tłusty Mlekovita Twaróg Polski tłusty
8% tł. 230 g
21,26zł/kg

Cena: 4,89 zł

PLN
1
5
Mlekovita Twaróg Polski tłusty
5 5
5 9 Mlekovita Twaróg Polski tłusty
Data przyd. 2026-10-07
59046837 Mlekovita
P R Z E C E N A -10%
Mlekowita Maślanka truskawkowa Mlekowita Maślanka truskawkowa
Data przydatności
2026-10-07
5900512986678 5900512986678 Mlekovita
P R Z E C E N A -55%
Mlekovita Super Body Active Jogurt Mlekovita Super Body Active Jogurt
bez laktozy brzoskwinia - banan 250 g
7,20zł/kg

Cena: 1,80 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-04
5900197034527 5900197034527 Bakoma
Bakoma & Wedel Puszysty deser o Bakoma & Wedel Puszysty deser o
smaku czekoladowym z czekoladą mleczną 105 g
60,86zł/kg

Cena: 6,39 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-29
5900197034510 5900197034510 Bakoma
Bakoma & Wedel Puszysty deser o Bakoma & Wedel Puszysty deser o
smaku waniliowym z czekoladą mleczną 105 g
60,86zł/kg

Cena: 6,39 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-25
5900197012914 5900197012914 Bakoma
Bakoma 7 zbóż jogurt Bakoma 7 zbóż jogurt
z brzoskwiniami i ziarnami 140 g
29,71zł/kg

Cena: 4,16 zł

PLN
1
3
Bakoma 7 zbóż jogurt
4 5
4.5 11 Bakoma 7 zbóż jogurt
Data przyd. 2026-10-31
5900197012907 5900197012907 Bakoma
Bakoma 7 zbóż jogurt Bakoma 7 zbóż jogurt
z truskawkami i ziarnami 140 g
29,71zł/kg

Cena: 4,16 zł

PLN
1
3
Bakoma 7 zbóż jogurt
4 5
4.5 9 Bakoma 7 zbóż jogurt
Data przyd. 2026-10-31
5900197026027 5900197026027 Bakoma
Bakoma 7 zbóż men jogurt Bakoma 7 zbóż men jogurt
z ananasem, mandarynką oraz zbożami, ziarnami 300 g
25,67zł/kg

Cena: 7,70 zł

PLN
1
3
Bakoma 7 zbóż men jogurt
5 5
5 2 Bakoma 7 zbóż men jogurt
Data przyd. 2026-10-27
5900197022388 5900197022388 Bakoma
Bakoma Jogurt BIO truskawka Bakoma Jogurt BIO truskawka
140 g
30,71zł/kg

Cena: 4,30 zł

PLN
1
4
Bakoma Jogurt BIO truskawka
5 5
5 5 Bakoma Jogurt BIO truskawka
Data przyd. 2026-10-18
5900197023842 5900197023842 Bakoma
Bakoma Jogurt kremowy z malinami i Bakoma Jogurt kremowy z malinami i
granolą 230 g
36,70zł/kg

Cena: 8,44 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-11-02
5900197010965 5900197010965 Bakoma
Bakoma Jogurt naturalny kremowy Bakoma Jogurt naturalny kremowy
3% tłuszczu 150 g
22,07zł/kg

Cena: 3,31 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-18
5900197031335 5900197031335 Bakoma
Bakoma Jogurt pitny skyr Bakoma Jogurt pitny skyr
typu islandzkiego malina truskawka 300 g
23,83zł/kg

Cena: 7,15 zł

PLN
1
6
Bakoma Jogurt pitny skyr
5 5
5 2 Bakoma Jogurt pitny skyr
Data przyd. 2026-10-30
5900197011955 5900197011955 Bakoma
Bakoma Kefir naturalny Bakoma Kefir naturalny
390 g
15,38zł/kg

Cena: 6 zł

PLN
1
5
Bakoma Kefir naturalny
4 5
4.5 11 Bakoma Kefir naturalny
Data przyd. 2026-10-23
5900197016387 5900197016387 Bakoma
Bakoma Mozzarella Bakoma Mozzarella
Bakoma Mozzarella
4 5
4.5 13 Bakoma Mozzarella
Data przyd. 2026-10-21
5900197001123 5900197001123 Bakoma
Bakoma Satino Deser z bitą Bakoma Satino Deser z bitą
śmietanką o smaku waniliowym 165 g
25,82zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
5
Bakoma Satino Deser z bitą
4 5
4.5 18 Bakoma Satino Deser z bitą
Data przyd. 2026-10-31
5900197017308 5900197017308 Bakoma
Bakoma Satino Gold Deser Bakoma Satino Gold Deser
czekoladowy z sosem co smaku czekoladowo-rumowym 135 g
34,15zł/kg

Cena: 4,61 zł

PLN
1
3
Bakoma Satino Gold Deser
4 5
4 2 Bakoma Satino Gold Deser
Data przyd. 2026-10-12
5900197017810 5900197017810 Bakoma
Bakoma Satino Gold Deser Bakoma Satino Gold Deser
śmietankowy z sosem o smaku czekoladowym 135 g
34,15zł/kg

Cena: 4,61 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-25
5900197017575 5900197017575 Bakoma
Bakoma Satino Napój mleczny Bakoma Satino Napój mleczny
kawowy Cappuccino 230 ml
28,39zł/l

Cena: 6,53 zł

PLN
1
6
Bakoma Satino Napój mleczny
4 5
4 7 Bakoma Satino Napój mleczny
Data przyd. 2027-02-21
5900197031465 5900197031465 Bakoma
Bakoma Skyr Jogurt typu Bakoma Skyr Jogurt typu
islandzkiego malina-truskawka 150 g
26,60zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
3
Bakoma Skyr Jogurt typu
5 5
5 1 Bakoma Skyr Jogurt typu
Data przyd. 2026-10-23
5900197007361 5900197007361 Bakoma
Bakoma Twist jogurt do picia Bakoma Twist jogurt do picia
truskawkowy 380 g
16,53zł/kg

Cena: 6,28 zł

PLN
1
2
Bakoma Twist jogurt do picia
4 5
4.5 7 Bakoma Twist jogurt do picia
Data przyd. 2026-10-26
5900197000355 5900197000355 Bakoma
Bakoma jogurt kremowy kawowy Bakoma jogurt kremowy kawowy
150 g
30,47zł/kg

Cena: 4,57 zł

PLN
1
1
Bakoma jogurt kremowy kawowy
4 5
4 9 Bakoma jogurt kremowy kawowy
Data przyd. 2026-10-29
5900197013065 5900197013065 Bakoma
Bakoma jogurt naturalny Grecki 7,5% Bakoma jogurt naturalny Grecki 7,5%
Bakoma jogurt naturalny Grecki 7,5%
4 5
4.5 13 Bakoma jogurt naturalny Grecki 7,5%
Data przyd. 2026-10-26
5900197002595 5900197002595 Bakoma
Bakoma jogurt naturalny gęsty 2,8% Bakoma jogurt naturalny gęsty 2,8%
Bakoma jogurt naturalny gęsty 2,8%
4 5
4.5 12 Bakoma jogurt naturalny gęsty 2,8%
Data przyd. 2026-10-27
5900197000034 5900197000034 Bakoma
Bakoma jogurt naturalny gęsty 2,8% Bakoma jogurt naturalny gęsty 2,8%
Bakoma jogurt naturalny gęsty 2,8%
4 5
4.5 16 Bakoma jogurt naturalny gęsty 2,8%
Data przyd. 2026-10-24
5900643048368 5900643048368 Danio
Danio Serek homogenizowany mango Danio Serek homogenizowany mango
130 g
23,00zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
5
Danio Serek homogenizowany mango
5 5
5 1 Danio Serek homogenizowany mango
Data przyd. 2026-10-16
5900643015568 5900643015568 Danone
Danone Biszkoptowy jogurt Danone Biszkoptowy jogurt
Danone Biszkoptowy jogurt
4 5
4 5 Danone Biszkoptowy jogurt
Data przyd. 2026-10-12
59026990 Danone
Danone Danonki serki dla dzieci Danone Danonki serki dla dzieci
4x50g truskawka 200 g
33,35zł/kg

Cena: 6,67 zł

PLN
1
1
Danone Danonki serki dla dzieci
5 5
5 3 Danone Danonki serki dla dzieci
Data przyd. 2026-10-29
59074571 Danone
Danone Fantasia Jogurt mleczna Danone Fantasia Jogurt mleczna
Data przydatności
2026-10-29
59034643 Danone
Danone Fantasia jogurt z kulkami Danone Fantasia jogurt z kulkami
czekoladowymi 100 g
42,60zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-22
5902899139661 5902899139661 Hochland
Hochland Kremowy serek twarogowy Hochland Kremowy serek twarogowy
kanapkowy ze szczypiorkiem 130 g
43,77zł/kg

Cena: 5,69 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-12-01
5904951000025 5904951000025 Jagr
Jagr masło extra z Warlubia Jagr masło extra z Warlubia
200 g
34,95zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
7
Jagr masło extra z Warlubia
4 5
4.5 11 Jagr masło extra z Warlubia
Data przyd. 2026-11-08
5903767000700 5903767000700 Jovi
Jovi Duet Napój jogurtowy Jovi Duet Napój jogurtowy
o smaku malina-czerwona porzeczka 350 g
9,77zł/kg

Cena: 3,42 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-11
5902241726204 5902241726204 Kanka
Kanka Śmietana 18% Kanka Śmietana 18%
200 g
16,80zł/kg

Cena: 3,36 zł

PLN
1
3
Kanka Śmietana 18%
5 5
5 3 Kanka Śmietana 18%
Data przyd. 2026-10-18
5740900401297 5740900401297 Arla
Lurpak Premium Miks Klasyczny Lurpak Premium Miks Klasyczny
200 g
40,00zł/kg

Cena: 8 zł

PLN
1
3
Lurpak Premium Miks Klasyczny
5 5
5 1 Lurpak Premium Miks Klasyczny
Data przyd. 2026-11-17
5904467711507 5904467711507 Maluta
Maluta Ayran Turecki przysmak Maluta Ayran Turecki przysmak
400 g
10,78zł/kg

Cena: 4,31 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-16
5904467109243 5904467109243 Maluta
Maluta Bałkański jogurt Maluta Bałkański jogurt
Data przydatności
2026-10-24
5904467432501 5904467432501 Maluta
Maluta Doskonały napój turecki Maluta Doskonały napój turecki
Ayran 320 g
12,47zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
2
Maluta Doskonały napój turecki
5 5
5 2 Maluta Doskonały napój turecki
Data przyd. 2026-10-24
5904467711453 5904467711453 Maluta
Maluta Serek homogenizowany Maluta Serek homogenizowany
waniliowy bez laktozy 200 g
23,60zł/kg

Cena: 4,72 zł

PLN
1
3
Maluta Serek homogenizowany
5 5
5 2 Maluta Serek homogenizowany
Data przyd. 2026-10-15
5904467212110 5904467212110 Maluta
Maluta Skyr+ Jogurt typu Maluta Skyr+ Jogurt typu
islandzkiego naturalny 200 g
21,80zł/kg

Cena: 4,36 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-10-13
5904467471111 5904467471111 Maluta
Maluta twaróg półtłusty Maluta twaróg półtłusty
200 g
27,15zł/kg

Cena: 5,43 zł

PLN
1
4
Maluta twaróg półtłusty
4 5
4.5 16 Maluta twaróg półtłusty
Data przyd. 2026-10-07
5900027017157 5900027017157 Maćkowy
Maćkowy serek homogenizowany Maćkowy serek homogenizowany
waniliowy 250 g
24,68zł/kg

Cena: 6,17 zł

PLN
1
6
Maćkowy serek homogenizowany
4 5
4 10 Maćkowy serek homogenizowany
Data przyd. 2026-10-19
5900820001551 5900820001551
Maślanka Mrągowska owoce leśne Maślanka Mrągowska owoce leśne
Data przydatności
2026-10-15
5900820001568 5900820001568 Mrągowska
Maślanka Mrągowska truskawkowa Maślanka Mrągowska truskawkowa
Data przydatności
2026-10-13
5908235957791 5908235957791 Mleczna Zagroda
Mleczna Zagroda Twaróg półtłusty Mleczna Zagroda Twaróg półtłusty
250 g
18,92zł/kg

Cena: 4,73 zł

PLN
1
1
Mleczna Zagroda Twaróg półtłusty
4 5
4.5 11 Mleczna Zagroda Twaróg półtłusty
Data przyd. 2026-10-15
5906217002620 5906217002620 Mlekovita
Mlekovita Bryndza podkarpacka Mlekovita Bryndza podkarpacka
80 g
42,38zł/kg

Cena: 3,39 zł

PLN
1
2
Mlekovita Bryndza podkarpacka
5 5
5 2 Mlekovita Bryndza podkarpacka
Data przyd. 2026-10-11
5900512300702 5900512300702 Mlekovita
Mlekovita Darek serek Mlekovita Darek serek
homogenizowany waniliowy 150 g
24,00zł/kg

Cena: 3,60 zł

PLN
1
8
Mlekovita Darek serek
5 5
5 9 Mlekovita Darek serek
Data przyd. 2026-10-19
5900512990835 5900512990835 Mlekovita
Mlekovita Deserowa Śmietanka Polska Mlekovita Deserowa Śmietanka Polska
UHT 36%tł. 500 ml
23,98zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
6
Mlekovita Deserowa Śmietanka Polska
4 5
4 4 Mlekovita Deserowa Śmietanka Polska
Data przyd. 2027-01-03
5900512987941 5900512987941 Mlekovita
Mlekovita Favita ser kanapkowy Mlekovita Favita ser kanapkowy
z chrzanem i koperkiem 150 g
41,67zł/kg

Cena: 6,25 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-24
5900512987965 5900512987965 Mlekovita
Mlekovita Favita ser kanapkowy Mlekovita Favita ser kanapkowy
z papryką 150 g
41,67zł/kg

Cena: 6,25 zł

PLN
1
2
Mlekovita Favita ser kanapkowy
5 5
5 2 Mlekovita Favita ser kanapkowy
Data przyd. 2026-10-31
5900512987507 5900512987507 Mlekovita
Mlekovita Jogurt Polski mango z Mlekovita Jogurt Polski mango z
kawałkami owoców 150 g
14,80zł/kg

Cena: 2,22 zł

PLN
1
3
Mlekovita Jogurt Polski mango z
5 5
5 1 Mlekovita Jogurt Polski mango z
Data przyd. 2026-10-15
5900512350127 5900512350127 Mlekovita
Mlekovita Jogurt Polski owoce Mlekovita Jogurt Polski owoce
leśne 150 g
16,53zł/kg

Cena: 2,48 zł

PLN
1
5
Mlekovita Jogurt Polski owoce
5 5
5 4 Mlekovita Jogurt Polski owoce
Data przyd. 2026-10-27
5900512350097 5900512350097 Mlekovita
Mlekovita Jogurt Polski truskawka Mlekovita Jogurt Polski truskawka
Mlekovita Jogurt Polski truskawka
5 5
5 14 Mlekovita Jogurt Polski truskawka
Data przyd. 2026-10-26
5900512350080 5900512350080 Mlekovita
Mlekovita Jogurt naturalny typ Mlekovita Jogurt naturalny typ
grecki 10% 400 g
13,43zł/kg

Cena: 5,37 zł

PLN
1
3
Mlekovita Jogurt naturalny typ
5 5
5 4 Mlekovita Jogurt naturalny typ
Data przyd. 2026-10-29
5900512980812 5900512980812 Mlekovita
Mlekovita La Polle Brie Classic Mlekovita La Polle Brie Classic
ser pleśniowy 125 g
57,28zł/kg

Cena: 7,16 zł

PLN
1
1
Mlekovita La Polle Brie Classic
5 5
5 2 Mlekovita La Polle Brie Classic
Data przyd. 2026-11-01
5900512980782 5900512980782 Mlekovita
Mlekovita LaPolle Camembert Classic Mlekovita LaPolle Camembert Classic
ser pleśniowy 120 g
59,67zł/kg

Cena: 7,16 zł

PLN
1
2
Mlekovita LaPolle Camembert Classic
5 5
5 6 Mlekovita LaPolle Camembert Classic
Data przyd. 2026-11-07
5900512300054 5900512300054 Mlekovita
Mlekovita Masło klarowane Mlekovita Masło klarowane
500 g
57,70zł/kg

Cena: 28,85 zł

PLN
1
2
Mlekovita Masło klarowane
5 5
5 4 Mlekovita Masło klarowane
Data przyd. 2027-03-26
5900512999258 5900512999258 Mlekovita
Mlekovita Maślanka naturalna Mlekovita Maślanka naturalna
400 g
8,83zł/kg

Cena: 3,53 zł

PLN
1
6
Mlekovita Maślanka naturalna
4 5
4.5 5 Mlekovita Maślanka naturalna
Data przyd. 2026-10-31
5900512984414 5900512984414 Mlekovita
Mlekovita Na Polski Stół Twaróg Mlekovita Na Polski Stół Twaróg
sernikowy 18% 1 kg

Cena: 21,75 zł

PLN
1
1
Mlekovita Na Polski Stół Twaróg
5 5
5 8 Mlekovita Na Polski Stół Twaróg
Data przyd. 2026-10-22
5900512980966 5900512980966 Mlekovita
Mlekovita Polski Serek wiejski bez Mlekovita Polski Serek wiejski bez
laktozy 180 g
23,61zł/kg

Cena: 4,25 zł

PLN
1
2
Mlekovita Polski Serek wiejski bez
5 5
5 2 Mlekovita Polski Serek wiejski bez
Data przyd. 2026-10-09
5900512500621 5900512500621 Mlekovita
Mlekovita Polski Serek wiejski Mlekovita Polski Serek wiejski
lekki 3% 150 g
25,80zł/kg

Cena: 3,87 zł

PLN
1
4
Mlekovita Polski Serek wiejski
5 5
5 4 Mlekovita Polski Serek wiejski
Data przyd. 2026-10-10
5900512500539 5900512500539 Mlekovita
Mlekovita Polski Serek wiejski Mlekovita Polski Serek wiejski
twarogowy ziarnisty ze śmietanką 200 g
21,30zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
4
Mlekovita Polski Serek wiejski
4 5
4.5 5 Mlekovita Polski Serek wiejski
Data przyd. 2026-10-09
5900512700038 5900512700038 Mlekovita
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego 12% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
3
Mlekovita Ser Favita typu feta
4 5
4 11 Mlekovita Ser Favita typu feta
Data przyd. 2027-01-18
5900512990224 5900512990224 Mlekovita
Mlekovita Ser Salami - plastry Mlekovita Ser Salami - plastry
300 g
44,20zł/kg

Cena: 13,26 zł

PLN
1
5
Mlekovita Ser Salami - plastry
4 5
4.5 8 Mlekovita Ser Salami - plastry
Data przyd. 2026-12-09
5900512902357 5900512902357 Mlekovita
Mlekovita Ser Wypasiony z pieprzem Mlekovita Ser Wypasiony z pieprzem
i chili w plastrach 135 g
50,22zł/kg

Cena: 6,78 zł

PLN
1
3
Mlekovita Ser Wypasiony z pieprzem
5 5
5 1 Mlekovita Ser Wypasiony z pieprzem
Data przyd. 2026-10-30
5900512999340 5900512999340 Mlekovita
Mlekovita Ser topiony z szynką Mlekovita Ser topiony z szynką
w kubku 150 g
33,27zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
2
Mlekovita Ser topiony z szynką
5 5
5 1 Mlekovita Ser topiony z szynką
Data przyd. 2026-12-14
5900512901633 5900512901633 Mlekovita
Mlekovita Ser wypasiony z kminkiem Mlekovita Ser wypasiony z kminkiem
w plastrach 135 g
48,52zł/kg

Cena: 6,55 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-29
5900512983974 5900512983974 Mlekovita
Mlekovita Serek Wypasiony ze Mlekovita Serek Wypasiony ze
szczypiorkiem 125 g
36,32zł/kg

Cena: 4,54 zł

PLN
1
2
Mlekovita Serek Wypasiony ze
5 5
5 3 Mlekovita Serek Wypasiony ze
Data przyd. 2026-11-04
5900512983981 5900512983981 Mlekovita
Mlekovita Serek homogenizowany Mlekovita Serek homogenizowany
waniliowy Polski bez laktozy z dodatkiem 150 g
27,60zł/kg

Cena: 4,14 zł

PLN
1
2
Mlekovita Serek homogenizowany
5 5
5 1 Mlekovita Serek homogenizowany
Data przyd. 2026-10-10
5900512904481 5900512904481 Mlekovita
Mlekovita Skyr Jogurt typu Mlekovita Skyr Jogurt typu
islandzkiego mango marakuja 330 g
17,12zł/kg

Cena: 5,65 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-11-06
5900512904665 5900512904665 Mlekovita
Mlekovita Skyr Jogurt typu Mlekovita Skyr Jogurt typu
islandzkiego naturalny 330 g
17,12zł/kg

Cena: 5,65 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2026-10-25
5900512904498 5900512904498 Mlekovita
Mlekovita Skyr Jogurt typu Mlekovita Skyr Jogurt typu
islandzkiego owoce ogrodowe 330 g
17,09zł/kg

Cena: 5,64 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-11-08
5900512986654 5900512986654 Mlekovita
Mlekovita Super Body Active Jogurt Mlekovita Super Body Active Jogurt
bez laktozy truskawka - banan 250 g
15,96zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-25
5900512986661 5900512986661 Mlekovita
Mlekovita Super Body Active jogurt Mlekovita Super Body Active jogurt
mango - banan, bez dodatku cukru, bez laktozy 250 g
15,96zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-25
5900512989648 5900512989648 Mlekovita
Mlekovita Wypasiona Kaszka manna Mlekovita Wypasiona Kaszka manna
z jagodami 150 g
26,60zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-10-13
5900512989686 5900512989686 Mlekovita
Mlekovita Wypasiony Serniczek z Mlekovita Wypasiony Serniczek z
polewą truskawkową 150 g
25,47zł/kg

Cena: 3,82 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-14
5900512300498 5900512300498 Mlekovita
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
truskawkowym 200 ml
11,60zł/l

Cena: 2,32 zł

PLN
1
15
Mlekovita mleko UHT o smaku
5 5
5 1 Mlekovita mleko UHT o smaku
Data przyd. 2027-03-15
5900512220000 5900512220000 Mlekovita
Mlekovita twaróg sernikowy Mlekovita twaróg sernikowy
Hanusi 1 kg

Cena: 16,76 zł

PLN
1
1
Mlekovita twaróg sernikowy
4 5
4 15 Mlekovita twaróg sernikowy
Data przyd. 2026-11-04
5900512990392 5900512990392 Mlekovita
Mlekovita Śmietanka Polska UHT Mlekovita Śmietanka Polska UHT
18%tł. 500 ml
17,26zł/l

Cena: 8,63 zł

PLN
1
6
Mlekovita Śmietanka Polska UHT
5 5
5 5 Mlekovita Śmietanka Polska UHT
Data przyd. 2027-03-06
5900820004088 5900820004088 Mlekpol
Mlekpol Jogurt Augustowski 2,5% Mlekpol Jogurt Augustowski 2,5%
150 g
14,73zł/kg

Cena: 2,21 zł

PLN
1
3
Mlekpol Jogurt Augustowski 2,5%
5 5
5 6 Mlekpol Jogurt Augustowski 2,5%
Data przyd. 2026-10-21
5900820013325 5900820013325 Mlekpol
Mlekpol Mleko zsiadłe Mlekpol Mleko zsiadłe
380 g
11,68zł/kg

Cena: 4,44 zł

PLN
1
4
Mlekpol Mleko zsiadłe
4 5
4 7 Mlekpol Mleko zsiadłe
Data przyd. 2026-10-17
5900820008406 5900820008406 Mlekpol
Mlekpol Złoty Mazur ser żółty Mlekpol Złoty Mazur ser żółty
plastry 150 g
39,13zł/kg

Cena: 5,87 zł

PLN
1
10
Mlekpol Złoty Mazur ser żółty
4 5
4 23 Mlekpol Złoty Mazur ser żółty
Data przyd. 2026-11-15
4025500271190 4025500271190 MÜLLER
Muller Mullermilch Protein Muller Mullermilch Protein
napój mleczny z wysoką zawartością białka o smaku 400 g
16,68zł/kg

Cena: 6,67 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-20
5900531006005 5900531006005 Piątnica
Piatnica Twój Smak Serek Piatnica Twój Smak Serek
śmietankowy klasyczny 135 g
41,04zł/kg

Cena: 5,54 zł

PLN
1
4
Piatnica Twój Smak Serek
5 5
5 7 Piatnica Twój Smak Serek
Data przyd. 2027-01-10
5900531004506 5900531004506 Piątnica
Piątnica Skyr jogurt typu Piątnica Skyr jogurt typu
islandzkiego z truskawkami 150 g
30,40zł/kg

Cena: 4,56 zł

PLN
1
2
Piątnica Skyr jogurt typu
5 5
5 6 Piątnica Skyr jogurt typu
Data przyd. 2026-10-16
5900531000713 5900531000713 Piątnica
Piątnica Twój Smak Puszysty Piątnica Twój Smak Puszysty
serek kremowy ze szczypiorkiem 150 g
33,27zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
2
Piątnica Twój Smak Puszysty
4 5
4.5 3 Piątnica Twój Smak Puszysty
Data przyd. 2027-01-01
5901939000770 5901939000770 Piątnica
Piątnica mleko wiejskie świeże 2,0% Piątnica mleko wiejskie świeże 2,0%
zawartości tłuszczu 1 litr

Cena: 5,72 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-11
5900531000102 5900531000102 Piątnica
Piątnica serek wiejski lekki Piątnica serek wiejski lekki
150 g
24,60zł/kg

Cena: 3,69 zł

PLN
1
11
Piątnica serek wiejski lekki
4 5
4.5 17 Piątnica serek wiejski lekki
Data przyd. 2026-10-07
5900531000300 5900531000300 Piątnica
Piątnica twarożek domowy Piątnica twarożek domowy
150 g
23,33zł/kg

Cena: 3,50 zł

PLN
1
10
Piątnica twarożek domowy
5 5
5 2 Piątnica twarożek domowy
Data przyd. 2026-10-07
5900531004049 5900531004049 Piątnica
Piątnica twaróg wiejski lekki Piątnica twaróg wiejski lekki
0% tł. 250 g
24,92zł/kg

Cena: 6,23 zł

PLN
1
9
Piątnica twaróg wiejski lekki
4 5
4.5 19 Piątnica twaróg wiejski lekki
Data przyd. 2026-10-20
5900531001024 5900531001024 Piątnica
Piątnica Śmietanka gęsta do Piątnica Śmietanka gęsta do
deserów 36% tłuszczu 200 ml
29,95zł/l

Cena: 5,99 zł

PLN
1
5
Piątnica Śmietanka gęsta do
5 5
5 1 Piątnica Śmietanka gęsta do
Data przyd. 2026-10-09
5906207530072 5906207530072 President
President Brie ser pleśniowy President Brie ser pleśniowy
z orzechami 125 g
62,24zł/kg

Cena: 7,78 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-26
5906207380073 5906207380073 President
President Camembert ser pleśniowy President Camembert ser pleśniowy
Zielony Pieprz 120 g
64,83zł/kg

Cena: 7,78 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-26
5906207570078 5906207570078 President
President Camembert ser pleśniowy President Camembert ser pleśniowy
z pieprzem kajeńskim 120 g
64,75zł/kg

Cena: 7,77 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-24
5908275688587 5908275688587 President
President twaróg śmietankowy President twaróg śmietankowy
1 kg

Cena: 15,11 zł

PLN
1
6
President twaróg śmietankowy
4 5
4.5 14 President twaróg śmietankowy
Data przyd. 2026-10-30
4020300961227 4020300961227
Primello Ser twarogowy termizowany Primello Ser twarogowy termizowany
z papryką i chili 100 g
86,00zł/kg

Cena: 8,60 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-14
4020300961098 4020300961098
Primello Ser twarogowy termizowany Primello Ser twarogowy termizowany
z pieprzem 100 g
86,00zł/kg

Cena: 8,60 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-14
4020300961081 4020300961081
Primello Ser twarogowy termizowany Primello Ser twarogowy termizowany
ze szczypiorkiem 100 g
86,00zł/kg

Cena: 8,60 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-13
4020300961685 4020300961685
Primello Serek twarogowy z Primello Serek twarogowy z
migdałami i ananasem 100 g
86,00zł/kg

Cena: 8,60 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-13
5901753000642 5901753000642 Sierpc
Sierpc ser Królewski light Sierpc ser Królewski light
135 g
58,07zł/kg

Cena: 7,84 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-12-03
5901390006236 5901390006236 Turek
Turek Brie ser pleśniowy naturalny Turek Brie ser pleśniowy naturalny
125 g
63,92zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-15
4014500510637 4014500510637 Zott
Zott Caffreze Cappuccino Napój Zott Caffreze Cappuccino Napój
mleczny kawowy 200 ml
24,95zł/l

Cena: 4,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-04
40338453 Zott
Zott Deser z Koroną czekoladowy Zott Deser z Koroną czekoladowy
Zott Deser z Koroną czekoladowy
4 5
4.5 3 Zott Deser z Koroną czekoladowy
Data przyd. 2026-10-31
4014500014425 4014500014425 Jogobella Zott
Zott Jogobella Jogurt owocowy Zott Jogobella Jogurt owocowy
ananas 150 g
13,27zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
3
Zott Jogobella Jogurt owocowy
4 5
4.5 8 Zott Jogobella Jogurt owocowy
Data przyd. 2026-10-21
4014500014425 4014500014425 Jogobella Zott
Zott Jogobella Jogurt owocowy Zott Jogobella Jogurt owocowy
banan 150 g
13,27zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
3
Zott Jogobella Jogurt owocowy
5 5
5 4 Zott Jogobella Jogurt owocowy
Data przyd. 2026-10-21
4014500006093 4014500006093 Jogobella Zott
Zott Jogobella Jogurt owocowy Zott Jogobella Jogurt owocowy
brzoskwinia 150 g
13,27zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
9
Zott Jogobella Jogurt owocowy
4 5
4.5 7 Zott Jogobella Jogurt owocowy
Data przyd. 2026-10-17
4014500014425 4014500014425 Jogobella Zott
Zott Jogobella Jogurt owocowy kiwi Zott Jogobella Jogurt owocowy kiwi
Zott Jogobella Jogurt owocowy kiwi
4 5
4.5 8 Zott Jogobella Jogurt owocowy kiwi
Data przyd. 2026-10-21
4014500006093 4014500006093 Jogobella Zott
Zott Jogobella Jogurt owocowy Zott Jogobella Jogurt owocowy
malina 150 g
13,27zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
4
Zott Jogobella Jogurt owocowy
5 5
5 4 Zott Jogobella Jogurt owocowy
Data przyd. 2026-10-17
4014500014425 4014500014425 Jogobella Zott
Zott Jogobella Jogurt owocowy Zott Jogobella Jogurt owocowy
mango 150 g
13,27zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
5
Zott Jogobella Jogurt owocowy
4 5
4.5 5 Zott Jogobella Jogurt owocowy
Data przyd. 2026-10-21
4014500006093 4014500006093 Jogobella Zott
Zott Jogobella Jogurt owocowy Zott Jogobella Jogurt owocowy
wiśnia 150 g
13,27zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
2
Zott Jogobella Jogurt owocowy
4 5
4.5 10 Zott Jogobella Jogurt owocowy
Data przyd. 2026-10-17
5906040064437 5906040064437 Zott
Zott Jogobella Skyr jogurt typu Zott Jogobella Skyr jogurt typu
islandzkiego z brzoskwiniami i marakują 150 g
22,20zł/kg

Cena: 3,33 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-16
5906040064437 5906040064437 Zott
Zott Jogobella Skyr jogurt typu Zott Jogobella Skyr jogurt typu
islandzkiego z truskawkami 150 g
22,20zł/kg

Cena: 3,33 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-16
5906040064505 5906040064505 Zott
Zott Jogobella Skyr jogurt typu Zott Jogobella Skyr jogurt typu
islandzkiego z wiśniami 150 g
22,20zł/kg

Cena: 3,33 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-16
4014500510538 4014500510538 Jogobella Zott
Zott Jogobella jogurt jagodowy Zott Jogobella jogurt jagodowy
o smaku panna cotta 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
5
Zott Jogobella jogurt jagodowy
5 5
5 4 Zott Jogobella jogurt jagodowy
Data przyd. 2026-10-18
4014500512389 4014500512389 Zott
Zott Jogobella jogurt owocowy bez Zott Jogobella jogurt owocowy bez
laktozy malina 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
2
Zott Jogobella jogurt owocowy bez
5 5
5 2 Zott Jogobella jogurt owocowy bez
Data przyd. 2026-10-14
4014500512389 4014500512389 Zott
Zott Jogobella jogurt owocowy bez Zott Jogobella jogurt owocowy bez
laktozy truskawka 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-10-14
4014500512389 4014500512389 Zott
Zott Jogobella jogurt owocowy bez Zott Jogobella jogurt owocowy bez
laktozy wiśnia 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2026-10-14
4014500510538 4014500510538 Jogobella Zott
Zott Jogobella jogurt truskawkowy Zott Jogobella jogurt truskawkowy
o smaku panna cotta 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
5
Zott Jogobella jogurt truskawkowy
5 5
5 5 Zott Jogobella jogurt truskawkowy
Data przyd. 2026-10-18
4014500510538 4014500510538 Jogobella Zott
Zott Jogobella jogurt wiśniowy Zott Jogobella jogurt wiśniowy
o smaku panna cotta 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
2
Zott Jogobella jogurt wiśniowy
5 5
5 3 Zott Jogobella jogurt wiśniowy
Data przyd. 2026-10-18
4014500510644 4014500510644 Zott
Zott Latte Macchiato napój Zott Latte Macchiato napój
mleczny kawowy 200 ml
24,95zł/l

Cena: 4,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-18
4014500043364 4014500043364 Zott
Zott Monte Max deser mleczny 4 Zott Monte Max deser mleczny 4
kubeczki 400 g
23,73zł/kg

Cena: 9,49 zł

PLN
1
1
Zott Monte Max deser mleczny 4
5 5
5 1 Zott Monte Max deser mleczny 4
Data przyd. 2026-11-14
4014500041780 4014500041780 Monte
Zott Monte drink Napój mleczny Zott Monte drink Napój mleczny
z czekoladą i orzechami laskowymi 200 ml
18,10zł/l

Cena: 3,62 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-11-12
5906040063089 5906040063089 Zott
Zott Primo Jogurt naturalny Zott Primo Jogurt naturalny
180 g
9,50zł/kg

Cena: 1,71 zł

PLN
1
38
Zott Primo Jogurt naturalny
5 5
5 2 Zott Primo Jogurt naturalny
Data przyd. 2026-11-01
40338460 Zott
Zott deser z Koroną waniliowy Zott deser z Koroną waniliowy
Zott deser z Koroną waniliowy
4 5
4 5 Zott deser z Koroną waniliowy
Data przyd. 2026-10-22
5900820000158 5900820000158 Łaciate
Łaciate mleko UHT 2% Łaciate mleko UHT 2%
500 ml
5,74zł/l

Cena: 2,87 zł

PLN
1
14
Łaciate mleko UHT 2%
4 5
4.5 15 Łaciate mleko UHT 2%
Data przyd. 2027-01-29
5900820006945 5900820006945 Łaciate
Łaciaty Jogurt pitny bez laktozy Łaciaty Jogurt pitny bez laktozy
jeżyna-malina 250 ml
13,76zł/l

Cena: 3,44 zł

PLN
1
2
Łaciaty Jogurt pitny bez laktozy
4 5
4 1 Łaciaty Jogurt pitny bez laktozy
Data przyd. 2026-10-21
5900820012779 5900820012779 Łaciaty
Łaciaty serek wiejski naturalny Łaciaty serek wiejski naturalny
200 g
19,30zł/kg

Cena: 3,86 zł

PLN
1
8
Łaciaty serek wiejski naturalny
5 5
5 3 Łaciaty serek wiejski naturalny
Data przyd. 2026-10-14
5900820011505 5900820011505 Łaciaty
Łaciaty serek śmietankowy Łaciaty serek śmietankowy
meksykański 135 g
34,67zł/kg

Cena: 4,68 zł

PLN
1
3
Łaciaty serek śmietankowy
4 5
4.5 13 Łaciaty serek śmietankowy
Data przyd. 2026-11-03
5900820011567 5900820011567 Łaciaty
Łaciaty serek śmietankowy Łaciaty serek śmietankowy
puszysty z cebulką i szczypiorkiem 150 g
34,67zł/kg

Cena: 5,20 zł

PLN
1
2
Łaciaty serek śmietankowy
4 5
4.5 15 Łaciaty serek śmietankowy
Data przyd. 2026-11-27
5900820011543 5900820011543 Łaciaty
Łaciaty serek śmietankowy Łaciaty serek śmietankowy
puszysty z czosnkiem 150 g
34,67zł/kg

Cena: 5,20 zł

PLN
1
1
Łaciaty serek śmietankowy
4 5
4.5 12 Łaciaty serek śmietankowy
Data przyd. 2026-11-06
5900820011499 5900820011499 Łaciaty
Łaciaty serek śmietankowy Łaciaty serek śmietankowy
z czosnkiem 135 g
34,67zł/kg

Cena: 4,68 zł

PLN
1
4
Łaciaty serek śmietankowy
5 5
5 9 Łaciaty serek śmietankowy
Data przyd. 2026-10-30
5900820016203 5900820016203 Łaciaty
Łaciaty serek śmietankowy z Łaciaty serek śmietankowy z
suszonymi pomidorami 135 g
33,48zł/kg

Cena: 4,52 zł

PLN
1
2
Łaciaty serek śmietankowy z
5 5
5 2 Łaciaty serek śmietankowy z
Data przyd. 2026-11-04
5900120011199 5900120011199 Łowicz
Łowicz Mleko łowickie UHT 3,2% Łowicz Mleko łowickie UHT 3,2%
1 litr

Cena: 4,32 zł

PLN
1
279
Łowicz Mleko łowickie UHT 3,2%
4 5
4.5 8 Łowicz Mleko łowickie UHT 3,2%
Data przyd. 2027-03-12
5900120007017 5900120007017 Łowicz
Łowicz Serek Homogenizowany Łowicz Serek Homogenizowany
o smaku waniliowym 180 g
24,44zł/kg

Cena: 4,40 zł

PLN
1
4
Łowicz Serek Homogenizowany
5 5
5 7 Łowicz Serek Homogenizowany
Data przyd. 2026-10-23
 
5900562335457 5900562335457 Sokołów
Sokołów konserwa Luncheon Meat Sokołów konserwa Luncheon Meat
mielonka wieprzowa 300 g
23,30zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
6
Sokołów konserwa Luncheon Meat
4 5
4 2 Sokołów konserwa Luncheon Meat
Data przyd. 2028-06-20
5906712822365 5906712822365 Sokołów
Sokołów Gold kiełbasa Krakowska Sokołów Gold kiełbasa Krakowska
Sucha pakowana hermetycznie 250 g
77,12zł/kg

Cena: 19,28 zł

PLN
1
9
Sokołów Gold kiełbasa Krakowska
4 5
4.5 23 Sokołów Gold kiełbasa Krakowska
Data przyd. 2026-11-04
5900562334610 5900562334610 Sokołów
Sokołów Sokoliki szyneczka drobiowa Sokołów Sokoliki szyneczka drobiowa
100 g
88,70zł/kg

Cena: 8,87 zł

PLN
1
7
Sokołów Sokoliki szyneczka drobiowa
5 5
5 8 Sokołów Sokoliki szyneczka drobiowa
Data przyd. 2026-10-17
5900562631658 5900562631658 Sokołów
Sokołów Szynka jak u Dziadka Sokołów Szynka jak u Dziadka
100 g
79,90zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
18
Sokołów Szynka jak u Dziadka
4 5
4.5 3 Sokołów Szynka jak u Dziadka
Data przyd. 2026-10-16
5902814602768 5902814602768
Agro-Top Smalec staropolski Agro-Top Smalec staropolski
w garnku 350 g
104,57zł/kg

Cena: 36,60 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-01-24
5903260260458 5903260260458 Balcerzak
Balcerzak Szynka konserwowa Balcerzak Szynka konserwowa
Balcerzak Szynka konserwowa
5 5
5 2 Balcerzak Szynka konserwowa
Data przyd. 2026-10-27
5900567030180 5900567030180 Berlinki
Berlinki Classic Parówki Berlinki Classic Parówki
Berlinki Classic Parówki
0 5
1 1 Berlinki Classic Parówki
Data przyd. 2026-10-21
5900244030779 5900244030779 Krakus
Krakus Krakowska sucha z szynki Krakus Krakowska sucha z szynki
Krakus Krakowska sucha z szynki
4 5
4.5 22 Krakus Krakowska sucha z szynki
Data przyd. 2026-12-01
5902160771811 5902160771811 Krakus
Krakus konserwa tyrolska 90% Krakus konserwa tyrolska 90%
mięsa wieprzowego 300 g
36,13zł/kg

Cena: 10,84 zł

PLN
1
4
Krakus konserwa tyrolska 90%
4 5
4.5 8 Krakus konserwa tyrolska 90%
Data przyd. 2028-07-29
5907752661273 5907752661273 Smak Eko
Smak Eko Mięsko w galarecie BIO Smak Eko Mięsko w galarecie BIO
Smak Eko Mięsko w galarecie BIO
5 5
5 1 Smak Eko Mięsko w galarecie BIO
Data przyd. 2028-06-01
5907752661280 5907752661280 Smak Eko
Smak Eko Pasztet wieprzowy BIO Smak Eko Pasztet wieprzowy BIO
Smak Eko Pasztet wieprzowy BIO
5 5
5 1 Smak Eko Pasztet wieprzowy BIO
Data przyd. 2028-09-03
5900562335259 5900562335259 Sokołów
Sokołów Golonka wieprzowa Sokołów Golonka wieprzowa
Sokołów Golonka wieprzowa
5 5
5 2 Sokołów Golonka wieprzowa
Data przyd. 2028-06-26
5900562655906 5900562655906 Sokołów
Sokołów Kabanosy drobiowe Sokołów Kabanosy drobiowe
z wieprzowiną 80 g
85,50zł/kg

Cena: 6,84 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-12-08
5900562188817 5900562188817 Sokołów
Sokołów Polędwica Sopocka Sokołów Polędwica Sopocka
Sokołów Polędwica Sopocka
5 5
5 6 Sokołów Polędwica Sopocka
Data przyd. 2026-10-08
5902310014539 5902310014539 Sokołów
Sokołów Salami Sokołów Sokołów Salami Sokołów
Sokołów Salami Sokołów
2 5
2.5 2 Sokołów Salami Sokołów
Data przyd. 2027-01-01
5906712821603 5906712821603 Sokołów
Sokołów Sokoliki Paróweczki Sokołów Sokoliki Paróweczki
foodbolówki 130 g
58,54zł/kg

Cena: 7,61 zł

PLN
1
1
Sokołów Sokoliki Paróweczki
5 5
5 1 Sokołów Sokoliki Paróweczki
Data przyd. 2026-10-16
5900562329531 5900562329531 Sokołów
Sokołów Stówki Parówki z szynki Sokołów Stówki Parówki z szynki
duopack 2X80g 160 g
47,56zł/kg

Cena: 7,61 zł

PLN
1
9
Sokołów Stówki Parówki z szynki
4 5
4.5 2 Sokołów Stówki Parówki z szynki
Data przyd. 2026-10-16
5900562329333 5900562329333 Sokołów
Sokołów Szynerki parówki z szynki Sokołów Szynerki parówki z szynki
duopack 2x90g 180 g
43,17zł/kg

Cena: 7,77 zł

PLN
1
8
Sokołów Szynerki parówki z szynki
5 5
5 1 Sokołów Szynerki parówki z szynki
Data przyd. 2026-10-21
5900562295515 5900562295515 Sokołów
Sokołów Szynka z piersi indyka Sokołów Szynka z piersi indyka
w plastrach 120 g
83,25zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
9
Sokołów Szynka z piersi indyka
4 5
4.5 33 Sokołów Szynka z piersi indyka
Data przyd. 2026-10-19
 
pomińryby
5903769983162 5903769983162 Better Fish
Better Fish Łosoś atlantycki w Better Fish Łosoś atlantycki w
oliwie z oliwek extra virgin BIO 125 g
183,92zł/kg

Cena: 22,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-07-01
5903769983155 5903769983155 Better Fish
Better Fish Łosoś atlantycki w Better Fish Łosoś atlantycki w
sosie własnym BIO 75 g
266,53zł/kg

Cena: 19,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-07-01
8411555100572 8411555100572
Cabo De Penes Małże marynowane BIO Cabo De Penes Małże marynowane BIO
111 g
168,56zł/kg

Cena: 18,71 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-10-30
8411555060678 8411555060678
Cabo De Penes Mini sardynki w Cabo De Penes Mini sardynki w
ekologicznej oliwie z oliwek 85 g
139,65zł/kg

Cena: 11,87 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2031-06-30
8411555020184 8411555020184
Cabo De Penes Tuńczyk bonito w Cabo De Penes Tuńczyk bonito w
ekologicznej oliwie z oliwek 111 g
160,63zł/kg

Cena: 17,83 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2030-12-30
5901960048161 5901960048161 Dega
Dega Paprykarz szczeciński Dega Paprykarz szczeciński
Dega Paprykarz szczeciński
5 5
5 3 Dega Paprykarz szczeciński
Data przyd. 2028-04-30
5901576058387 5901576058387
Kawior Królewski Lumpfish Kawior Królewski Lumpfish
Data przydatności
2027-05-25
5900344035100 5900344035100 Lisner
Lisner Pastella pasta kanapkowa Lisner Pastella pasta kanapkowa
jajeczna ze szczypiorkiem 80 g
54,75zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
6
Lisner Pastella pasta kanapkowa
5 5
5 18 Lisner Pastella pasta kanapkowa
Data przyd. 2026-11-09
5900344037920 5900344037920 Lisner
Lisner Smakiem Krojone Lisner Smakiem Krojone
Śledź po podlasku 180 g
52,56zł/kg

Cena: 9,46 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-21
261514 Rafa
Makrela wędzona na gorąco Makrela wędzona na gorąco
289 g
77,30zł/kg

Cena: 22,34 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-16
8412439287006 8412439287006 Pan do Mar
Pan do Mar Anchois sardele filety w Pan do Mar Anchois sardele filety w
BIO oliwie z oliwek extra virgin 50 g
384,80zł/kg

Cena: 19,24 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-31
8412439285101 8412439285101 Pan do Mar
Pan do Mar Tuńczyk bonito w sosie Pan do Mar Tuńczyk bonito w sosie
własnym 120 g
117,58zł/kg

Cena: 14,11 zł

PLN
1
2
Pan do Mar Tuńczyk bonito w sosie
5 5
5 1 Pan do Mar Tuńczyk bonito w sosie
Data przyd. 2029-12-01
8412439285248 8412439285248 Pan do Mar
Pan do Mar filety z makreli w BIO Pan do Mar filety z makreli w BIO
sosie pomidorowym 120 g
166,58zł/kg

Cena: 19,99 zł

PLN
1
2
Pan do Mar filety z makreli w BIO
5 5
5 1 Pan do Mar filety z makreli w BIO
Data przyd. 2030-07-20
5902353028111 5902353028111 Seko
Seko Koreczki śledziowe Seko Koreczki śledziowe
po kaszubsku 220 g
50,77zł/kg

Cena: 11,17 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-12-08
5902353003248 5902353003248 Seko
Seko Ryba po grecku Seko Ryba po grecku
Data przydatności
2026-11-28
5901576059377 5901576059377
Łosoś pacyficzny delikatnie wędzony Łosoś pacyficzny delikatnie wędzony
100 g
183,50zł/kg

Cena: 18,35 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-15
 
200076 Bio Planet
Arbuz ekologiczny Bio Planet Arbuz ekologiczny Bio Planet
Wczorajsza dostawa
258306 Bio Planet
Banany ekologiczne Bio Planet Banany ekologiczne Bio Planet
BIO
Banany ekologiczne Bio Planet Banany ekologiczne Bio Planet
905 g
13,68zł/kg

Cena: 12,38 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Brokuł Brokuł
500g
12,30zł / kg

Cena: 6,15 zł

PLN
1
4
Brokuł
3 5
3.5 2 Brokuł
Dostawa z 2026-09-28
Brukselka Brukselka
500g
16,98zł / kg

Cena: 8,49 zł

PLN
1
2
Brukselka
1 5
1 1 Brukselka
Dostawa z 2026-09-28
5902650272804 5902650272804 Bio Planet
Burak czerwony ekologiczny Bio Burak czerwony ekologiczny Bio
BIO
Burak czerwony ekologiczny Bio Burak czerwony ekologiczny Bio
Planet 1 kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
1
Burak czerwony ekologiczny Bio
5 5
5 2 Burak czerwony ekologiczny Bio
Wczorajsza dostawa
5908249979314 5908249979314 Eko-wital
Buraki gotowane EkoWital BIO Buraki gotowane EkoWital BIO
500 g
13,00zł/kg

Cena: 6,50 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-02-12
Cebula Cebula
1 kg

Cena: 3,37 zł

PLN
1
7
Cebula
5 5
5 9 Cebula
Dostawa z 2026-09-28
5902650272811 5902650272811 Bio Planet
Cebula żółta ekologiczna Bio Planet Cebula żółta ekologiczna Bio Planet
BIO
Cebula żółta ekologiczna Bio Planet Cebula żółta ekologiczna Bio Planet
1 kg
8,00zł/kg

Cena: 8 zł

PLN
1
2
Cebula żółta ekologiczna Bio Planet
2 5
2.5 2 Cebula żółta ekologiczna Bio Planet
Wczorajsza dostawa
Cukinia Cukinia
1 kg

Cena: 6,21 zł

PLN
1
4
Dostawa z 2026-09-28
254169 Bio Planet
Cukinia ekologiczna Bio Planet Cukinia ekologiczna Bio Planet
BIO
Cukinia ekologiczna Bio Planet Cukinia ekologiczna Bio Planet
610 g

Cena: 9,33 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
270081 Bio Planet
Cytryny ekologiczne Bio Planet Cytryny ekologiczne Bio Planet
BIO
Cytryny ekologiczne Bio Planet Cytryny ekologiczne Bio Planet
496 g
25,83zł/kg

Cena: 12,81 zł

PLN
1
3
Cytryny ekologiczne Bio Planet
4 5
4 1 Cytryny ekologiczne Bio Planet
Wczorajsza dostawa
5903900368681 5903900368681 Bio Planet
Cytryny ekologiczne Bio Planet Cytryny ekologiczne Bio Planet
BIO
Cytryny ekologiczne Bio Planet Cytryny ekologiczne Bio Planet
1 kg

Cena: 23,99 zł

PLN
1
1
Cytryny ekologiczne Bio Planet
5 5
5 3 Cytryny ekologiczne Bio Planet
Wczorajsza dostawa
212052 Bio Planet
Dynia Hokkaido ekologicznia Bio Dynia Hokkaido ekologicznia Bio
BIO
Dynia Hokkaido ekologicznia Bio Dynia Hokkaido ekologicznia Bio
Planet 1.455 kg
9,63zł/kg

Cena: 14,01 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
212055 Bio Planet
Dynia piżmowa ekologiczna Bio Dynia piżmowa ekologiczna Bio
BIO
Dynia piżmowa ekologiczna Bio Dynia piżmowa ekologiczna Bio
Planet 1.505 kg

Cena: 16,54 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Fasolka szparagowa zielona Fasolka szparagowa zielona
500g
13,20zł / kg

Cena: 6,60 zł

PLN
1
6
Fasolka szparagowa zielona
4 5
4.5 2 Fasolka szparagowa zielona
Dostawa z 2026-09-28
Fasolka szparagowa żółta Fasolka szparagowa żółta
500 g
13,28zł/kg

Cena: 6,64 zł

PLN
1
1
Dostawa z 2026-09-28
270083 Bio Planet
Grejpfruty czerwone ekologiczne BIO Grejpfruty czerwone ekologiczne BIO
BIO
Grejpfruty czerwone ekologiczne BIO Grejpfruty czerwone ekologiczne BIO
Planet 1.03 kg

Cena: 18,73 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Gruszki Konferencja Gruszki Konferencja
1 kg

Cena: 8,45 zł

PLN
1
1
Gruszki Konferencja
5 5
5 5 Gruszki Konferencja
Dostawa z 2026-09-28
254147 Bio Planet
Gruszki konferencja ekologiczne Gruszki konferencja ekologiczne
BIO
Gruszki konferencja ekologiczne Gruszki konferencja ekologiczne
Bio Planet 618 g

Cena: 10,02 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
253630 Bio Planet
Imbir ekologiczny Bio Planet Imbir ekologiczny Bio Planet
BIO
Imbir ekologiczny Bio Planet Imbir ekologiczny Bio Planet
368 g

Cena: 12,92 zł

PLN
1
1
Imbir ekologiczny Bio Planet
5 5
5 1 Imbir ekologiczny Bio Planet
Wczorajsza dostawa
270092 Bio Planet
Jabłka Champion ekologiczne Bio Jabłka Champion ekologiczne Bio
BIO
Jabłka Champion ekologiczne Bio Jabłka Champion ekologiczne Bio
Planet 1.004 kg
12,03zł/kg

Cena: 12,08 zł

PLN
1
2
Wczorajsza dostawa
5903900368650 5903900368650 Bio Planet
Jabłka Gala ekologiczne Bio Jabłka Gala ekologiczne Bio
BIO
Jabłka Gala ekologiczne Bio Jabłka Gala ekologiczne Bio
Planet 1 kg

Cena: 12,77 zł

PLN
1
1
Jabłka Gala ekologiczne Bio
4 5
4.5 2 Jabłka Gala ekologiczne Bio
Wczorajsza dostawa
254056 Bio Planet
Jabłka Paulared ekologiczne Jabłka Paulared ekologiczne
BIO
Jabłka Paulared ekologiczne Jabłka Paulared ekologiczne
Bio Planet 895 g

Cena: 10,95 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
270098 Bio Planet
Jabłka tegoroczne SANDER Jabłka tegoroczne SANDER
BIO
Jabłka tegoroczne SANDER Jabłka tegoroczne SANDER
Bio Planet 1.08 kg
12,03zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
2
Wczorajsza dostawa
214087 Bio Planet
Kaki ekologiczne Bio Planet Kaki ekologiczne Bio Planet
BIO
Kaki ekologiczne Bio Planet Kaki ekologiczne Bio Planet
602 g

Cena: 23,42 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
5902983786160 5902983786160 Bio Planet
Kalarepa ekologiczna Bio Planet Kalarepa ekologiczna Bio Planet
BIO
Kalarepa ekologiczna Bio Planet Kalarepa ekologiczna Bio Planet
200 g
34,95zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Kapusta Kapusta
1 szt.

Cena: 5,99 zł

PLN
1
5
Kapusta
5 5
5 2 Kapusta
Dostawa z 2026-09-28
256354 Bio Planet
Kapusta biała młoda ekologiczna Kapusta biała młoda ekologiczna
BIO
Kapusta biała młoda ekologiczna Kapusta biała młoda ekologiczna
Bio Planet 2.26 kg

Cena: 17,88 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
256355 Bio Planet
Kapusta czerwona ekologiczna Bio Kapusta czerwona ekologiczna Bio
BIO
Kapusta czerwona ekologiczna Bio Kapusta czerwona ekologiczna Bio
Planet 1.625 kg

Cena: 15,23 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
5907766463054 5907766463054
Kiełki mieszanka świeże Bio Planet Kiełki mieszanka świeże Bio Planet
BIO
Kiełki mieszanka świeże Bio Planet Kiełki mieszanka świeże Bio Planet
50 g
108,80zł/kg

Cena: 5,44 zł

PLN
1
2
Kiełki mieszanka świeże Bio Planet
5 5
5 1 Kiełki mieszanka świeże Bio Planet
Data przyd. 2026-10-03
253631 Bio Planet
Klementynki ekologiczne Bio Planet Klementynki ekologiczne Bio Planet
BIO
Klementynki ekologiczne Bio Planet Klementynki ekologiczne Bio Planet
562 g

Cena: 13,02 zł

PLN
1
1
Klementynki ekologiczne Bio Planet
5 5
5 1 Klementynki ekologiczne Bio Planet
Wczorajsza dostawa
253632 Bio Planet
Limonki ekologiczne Bio Planet Limonki ekologiczne Bio Planet
220 g
28,09zł/kg

Cena: 6,18 zł

PLN
1
2
Wczorajsza dostawa
5907814661395 5907814661395 Bio Planet
Mango ekologiczne Bio Planet Mango ekologiczne Bio Planet
BIO
Mango ekologiczne Bio Planet Mango ekologiczne Bio Planet
1 szt.

Cena: 8,56 zł

PLN
1
1
Mango ekologiczne Bio Planet
5 5
5 4 Mango ekologiczne Bio Planet
Wczorajsza dostawa
5907814661470 5907814661470 Bio Planet
Ogórek długi ekologiczny Bio Planet Ogórek długi ekologiczny Bio Planet
BIO
Ogórek długi ekologiczny Bio Planet Ogórek długi ekologiczny Bio Planet
1 szt.

Cena: 7,26 zł

PLN
1
1
Ogórek długi ekologiczny Bio Planet
4 5
4 6 Ogórek długi ekologiczny Bio Planet
Wczorajsza dostawa
Ogórki gruntowe Ogórki gruntowe
Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Ryszard Prus 1 kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
14
Dostawa z 2026-09-28
Ogórki szklarniowe Ogórki szklarniowe
Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Ryszard Prus 1 kg

Cena: 9,25 zł

PLN
1
7
Dostawa z 2026-09-28
Papryka czerwona Papryka czerwona
900g
9,86zł / kg

Cena: 8,87 zł

PLN
1
4
Papryka czerwona
4 5
4 7 Papryka czerwona
Dostawa z 2026-09-28
258789 Bio Planet
Papryka Czerwona ekologiczna Bio Papryka Czerwona ekologiczna Bio
BIO
Papryka Czerwona ekologiczna Bio Papryka Czerwona ekologiczna Bio
Planet 492 g

Cena: 11,14 zł

PLN
1
2
Papryka Czerwona ekologiczna Bio
5 5
5 1 Papryka Czerwona ekologiczna Bio
Wczorajsza dostawa
5903900367288 5903900367288 Bio Planet
Papryka ostra ekologiczna Bio Papryka ostra ekologiczna Bio
Planet 100 g
85,60zł/kg

Cena: 8,56 zł

PLN
1
1
Papryka ostra ekologiczna Bio
5 5
5 1 Papryka ostra ekologiczna Bio
Wczorajsza dostawa
211653 Bio Planet
Papryka żółta ekologiczna Bio Papryka żółta ekologiczna Bio
BIO
Papryka żółta ekologiczna Bio Papryka żółta ekologiczna Bio
Planet 466 g

Cena: 11,12 zł

PLN
1
1
Papryka żółta ekologiczna Bio
5 5
5 1 Papryka żółta ekologiczna Bio
Wczorajsza dostawa
Pieczarki Pieczarki
500 g
19,98zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Pieczarki
5 5
5 7 Pieczarki
Dostawa z 2026-09-28
5902448161723 5902448161723 Bio Planet
Pieczarki brązowe ekologiczne Bio Pieczarki brązowe ekologiczne Bio
BIO
Pieczarki brązowe ekologiczne Bio Pieczarki brązowe ekologiczne Bio
Planet 250 g
50,12zł/kg

Cena: 12,53 zł

PLN
1
1
Pieczarki brązowe ekologiczne Bio
5 5
5 3 Pieczarki brązowe ekologiczne Bio
Wczorajsza dostawa
253637 Bio Planet
Pomarańcze ekologiczne Bio Planet Pomarańcze ekologiczne Bio Planet
BIO
Pomarańcze ekologiczne Bio Planet Pomarańcze ekologiczne Bio Planet
925 g

Cena: 19,76 zł

PLN
1
1
Pomarańcze ekologiczne Bio Planet
5 5
5 1 Pomarańcze ekologiczne Bio Planet
Wczorajsza dostawa
Pomidory Bawole Serce Pomidory Bawole Serce
bezpośrednio od lokalnego rolnika 1 kg

Cena: 11,27 zł

PLN
1
4
Pomidory Bawole Serce
3 5
3.5 2 Pomidory Bawole Serce
Dostawa z 2026-09-28
Pomidory Lima Pomidory Lima
bezpośrednio od lokalnego rolnika z Kociewia 1 kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
3
Dostawa z 2026-09-28
200092 Bio Planet
Pomidory ananasowe ekologiczne Bio Pomidory ananasowe ekologiczne Bio
BIO
Pomidory ananasowe ekologiczne Bio Pomidory ananasowe ekologiczne Bio
Planet 714 g

Cena: 23,44 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
200091
Pomidory bawole serce ekologiczne Pomidory bawole serce ekologiczne
BIO
Pomidory bawole serce ekologiczne Pomidory bawole serce ekologiczne
Bio Planet 778 g

Cena: 21,14 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
5907738157677 5907738157677 Bio Planet
Pomidory koktajlowe mix ekologiczne Pomidory koktajlowe mix ekologiczne
BIO
Pomidory koktajlowe mix ekologiczne Pomidory koktajlowe mix ekologiczne
Bio Planet 250 g
47,36zł/kg

Cena: 11,84 zł

PLN
1
1
Pomidory koktajlowe mix ekologiczne
5 5
5 1 Pomidory koktajlowe mix ekologiczne
Wczorajsza dostawa
Pomidory malinowe Pomidory malinowe
z Gospodarstwa Rolno-Ogrodniczego Ryszard Prus 1 kg

Cena: 6,80 zł

PLN
1
7
Pomidory malinowe
5 5
5 5 Pomidory malinowe
Dostawa z 2026-09-28
5902175866038 5902175866038 Bio Planet
Rukola ekologiczna Bio Planet Rukola ekologiczna Bio Planet
BIO
Rukola ekologiczna Bio Planet Rukola ekologiczna Bio Planet
100 g
68,70zł/kg

Cena: 6,87 zł

PLN
1
1
Rukola ekologiczna Bio Planet
5 5
5 3 Rukola ekologiczna Bio Planet
Wczorajsza dostawa
5902448169996 5902448169996 Bio Planet
Salata debolistna zielona Salata debolistna zielona
BIO
Salata debolistna zielona Salata debolistna zielona
ekologiczna Bio Planet 1 szt.

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
5907814668141 5907814668141 Bio Planet
Włoszczyzna ekologiczna Bio Włoszczyzna ekologiczna Bio
BIO
Włoszczyzna ekologiczna Bio Włoszczyzna ekologiczna Bio
Planet 600 g
23,33zł/kg

Cena: 14 zł

PLN
1
1
Włoszczyzna ekologiczna Bio
5 5
5 3 Włoszczyzna ekologiczna Bio
Wczorajsza dostawa
5902425053782 5902425053782 Bio Planet
Ziemniaki czerwone ekologiczne Bio Ziemniaki czerwone ekologiczne Bio
BIO
Ziemniaki czerwone ekologiczne Bio Ziemniaki czerwone ekologiczne Bio
Planet 2 kg
7,11zł/kg

Cena: 14,21 zł

PLN
1
2
Ziemniaki czerwone ekologiczne Bio
5 5
5 1 Ziemniaki czerwone ekologiczne Bio
Wczorajsza dostawa
5902425053799 5902425053799 Bio Planet
Ziemniaki żółte ekologiczne Bio Ziemniaki żółte ekologiczne Bio
BIO
Ziemniaki żółte ekologiczne Bio Ziemniaki żółte ekologiczne Bio
Planet 2 kg
7,11zł/kg

Cena: 14,21 zł

PLN
1
1
Ziemniaki żółte ekologiczne Bio
5 5
5 4 Ziemniaki żółte ekologiczne Bio
Wczorajsza dostawa
5902650274075 5902650274075 Bio Planet
Bio Planet Ananas suszony kawałki Bio Planet Ananas suszony kawałki
BIO 100 g
141,20zł/kg

Cena: 14,12 zł

PLN
1
2
Bio Planet Ananas suszony kawałki
0 5
1 1 Bio Planet Ananas suszony kawałki
Data przyd. 2027-07-31
5907814664402 5907814664402 Bio Planet
Bio Planet Daktyle bez pestek Bio Planet Daktyle bez pestek
suszone bezglutenowe BIO 400 g
37,83zł/kg

Cena: 15,13 zł

PLN
1
2
Bio Planet Daktyle bez pestek
5 5
5 5 Bio Planet Daktyle bez pestek
Data przyd. 2027-06-30
5907814660534 5907814660534 Bio Planet
Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
400 g
89,98zł/kg

Cena: 35,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-11-28
5907814668523 5907814668523 Bio Planet
Bio Planet Groch żółty BIO Bio Planet Groch żółty BIO
400 g
23,28zł/kg

Cena: 9,31 zł

PLN
1
3
Bio Planet Groch żółty BIO
5 5
5 1 Bio Planet Groch żółty BIO
Data przyd. 2027-02-28
5907814667960 5907814667960 Bio Planet
Bio Planet Jagody goji suszone BIO Bio Planet Jagody goji suszone BIO
250 g
86,64zł/kg

Cena: 21,66 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-01-10
5907814664105 5907814664105 Bio Planet
Bio Planet Krążki ananasa suszone Bio Planet Krążki ananasa suszone
BIO 100 g
146,70zł/kg

Cena: 14,67 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-02
5907814662231 5907814662231 Bio Planet
Bio Planet Krążki jabłka suszone Bio Planet Krążki jabłka suszone
BIO 100 g
158,40zł/kg

Cena: 15,84 zł

PLN
1
2
Bio Planet Krążki jabłka suszone
5 5
5 2 Bio Planet Krążki jabłka suszone
Data przyd. 2028-02-16
5907814663832 5907814663832 Bio Planet
Bio Planet Mak niebieski BIO Bio Planet Mak niebieski BIO
200 g
53,70zł/kg

Cena: 10,74 zł

PLN
1
3
Bio Planet Mak niebieski BIO
5 5
5 3 Bio Planet Mak niebieski BIO
Data przyd. 2027-06-30
5907814660435 5907814660435 Bio Planet
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Bio Planet Migdały BIO
5 5
5 5 Bio Planet Migdały BIO
Data przyd. 2027-02-05
5907814664068 5907814664068 Bio Planet
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
350 g
80,00zł/kg

Cena: 28 zł

PLN
1
2
Bio Planet Migdały BIO
5 5
5 2 Bio Planet Migdały BIO
Data przyd. 2027-02-05
5907814664525 5907814664525 Bio Planet
Bio Planet Migdały blanszowane BIO Bio Planet Migdały blanszowane BIO
350 g
99,29zł/kg

Cena: 34,75 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-04-30
5902488061298 5902488061298 Bio Planet
Bio Planet Migdały mielone Bio Planet Migdały mielone
(Mąka Migdałowa) BIO 400 g
99,70zł/kg

Cena: 39,88 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-31
5907814661203 5907814661203 Bio Planet
Bio Planet Morele suszone Bio Planet Morele suszone
bezglutenowe BIO 150 g
101,13zł/kg

Cena: 15,17 zł

PLN
1
2
Bio Planet Morele suszone
5 5
5 1 Bio Planet Morele suszone
Data przyd. 2027-02-28
5902175863839 5902175863839 Bio Planet
Bio Planet Nasiona babki jajowatej Bio Planet Nasiona babki jajowatej
BIO 250 g
58,88zł/kg

Cena: 14,72 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-08
5907814661302 5907814661302 Bio Planet
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
5 5
5 3 Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
Data przyd. 2028-04-28
5902983780090 5902983780090 Bio Planet
Bio Planet Orzechy macadamia BIO Bio Planet Orzechy macadamia BIO
200 g
151,25zł/kg

Cena: 30,25 zł

PLN
1
2
Bio Planet Orzechy macadamia BIO
5 5
5 1 Bio Planet Orzechy macadamia BIO
Data przyd. 2027-08-05
5907814661029 5907814661029 Bio Planet
Bio Planet Orzechy nerkowca BIO Bio Planet Orzechy nerkowca BIO
350 g
79,97zł/kg

Cena: 27,99 zł

PLN
1
2
Bio Planet Orzechy nerkowca BIO
5 5
5 3 Bio Planet Orzechy nerkowca BIO
Data przyd. 2027-09-30
5907814660312 5907814660312 Bio Planet
Bio Planet Orzechy pekan BIO Bio Planet Orzechy pekan BIO
100 g
149,90zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Bio Planet Orzechy pekan BIO
5 5
5 3 Bio Planet Orzechy pekan BIO
Data przyd. 2027-07-31
5907814665003 5907814665003 Bio Planet
Bio Planet Orzechy włoskie BIO Bio Planet Orzechy włoskie BIO
Bio Planet Orzechy włoskie BIO
5 5
5 1 Bio Planet Orzechy włoskie BIO
Data przyd. 2027-05-04
5902605414044 5902605414044 Bio Planet
Bio Planet Orzechy włoskie BIO Bio Planet Orzechy włoskie BIO
300 g
79,20zł/kg

Cena: 23,76 zł

PLN
1
3
Bio Planet Orzechy włoskie BIO
5 5
5 4 Bio Planet Orzechy włoskie BIO
Data przyd. 2027-05-04
5907814661609 5907814661609 Bio Planet
Bio Planet Pestki dyni Bio Planet Pestki dyni
ciemnozielone BIO 150 g
63,80zł/kg

Cena: 9,57 zł

PLN
1
3
Bio Planet Pestki dyni
5 5
5 1 Bio Planet Pestki dyni
Data przyd. 2027-06-30
5907814662538 5907814662538 Bio Planet
Bio Planet Pistacje prażone i Bio Planet Pistacje prażone i
solone BIO 100 g
157,80zł/kg

Cena: 15,78 zł

PLN
1
2
Bio Planet Pistacje prażone i
2 5
2.5 2 Bio Planet Pistacje prażone i
Data przyd. 2027-03-31
5907814660633 5907814660633 Bio Planet
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Bio Planet Płatki migdałowe BIO
5 5
5 3 Bio Planet Płatki migdałowe BIO
Data przyd. 2027-06-03
5907814669346 5907814669346 Bio Planet
Bio Planet Quinoa (komosa ryżowa) Bio Planet Quinoa (komosa ryżowa)
biała bezglutenowa BIO 1 kg

Cena: 32,58 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-07-31
5907814665522 5907814665522 Bio Planet
Bio Planet Słonecznik łuskany Bio Planet Słonecznik łuskany
bezglutenowy BIO 350 g
21,06zł/kg

Cena: 7,37 zł

PLN
1
3
Bio Planet Słonecznik łuskany
5 5
5 3 Bio Planet Słonecznik łuskany
Data przyd. 2027-08-31
5902488061267 5902488061267 Bio Planet
Bio Planet Wiśnie suszone BIO Bio Planet Wiśnie suszone BIO
100 g
149,90zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Bio Planet Wiśnie suszone BIO
5 5
5 1 Bio Planet Wiśnie suszone BIO
Data przyd. 2027-06-30
5907814662408 5907814662408 Bio Planet
Bio Planet Śliwki kalifornijskie Bio Planet Śliwki kalifornijskie
bez pestek suszone bezglutenowe BIO 200 g
93,75zł/kg

Cena: 18,75 zł

PLN
1
4
Bio Planet Śliwki kalifornijskie
5 5
5 1 Bio Planet Śliwki kalifornijskie
Data przyd. 2027-08-03
5907814662705 5907814662705 Bio Planet
Bio Planet śliwki kalifornijskie Bio Planet śliwki kalifornijskie
bez pestek suszone bezglutenowe BIO 400 g
85,53zł/kg

Cena: 34,21 zł

PLN
1
2
Bio Planet śliwki kalifornijskie
5 5
5 1 Bio Planet śliwki kalifornijskie
Data przyd. 2027-08-24
5903900365819 5903900365819 Bio Planet
Bio Planet Żurawina suszona cięta Bio Planet Żurawina suszona cięta
niesłodzona BIO 400 g
144,35zł/kg

Cena: 57,74 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-08-23
5902983785705 5902983785705 Bio Planet
Bio Planet Żurawina słodzona sokiem Bio Planet Żurawina słodzona sokiem
jabłkowym BIO 100 g
145,40zł/kg

Cena: 14,54 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-01-16
5902983785712 5902983785712 Bio Planet
Bio Planet Żurawina z sokiem Bio Planet Żurawina z sokiem
jabłkowym BIO 400 g
116,73zł/kg

Cena: 46,69 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-16
 
8009004809079 8009004809079 Alce Nero
Alce Nero Sos pomidorowy Alce Nero Sos pomidorowy
z borowikami BIO 200 g
99,95zł/kg

Cena: 19,99 zł

PLN
1
2
Alce Nero Sos pomidorowy
5 5
5 1 Alce Nero Sos pomidorowy
Data przyd. 2028-10-21
8437010207815 8437010207815
Biosabor Gazpacho Hiszpańska zupa Biosabor Gazpacho Hiszpańska zupa
warzywna BIO 1 litr

Cena: 17,47 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-05-01
5901696013136 5901696013136 jemyjemy
JemyJemy Danie gotowe gulasz mięsny JemyJemy Danie gotowe gulasz mięsny
z mięsem wieprzowym 360 g
34,67zł/kg

Cena: 12,48 zł

PLN
1
12
JemyJemy Danie gotowe gulasz mięsny
5 5
5 1 JemyJemy Danie gotowe gulasz mięsny
Data przyd. 2027-08-19
5900344040302 5900344040302 Lisner
Lisner Chrupiąca rybka filety z Lisner Chrupiąca rybka filety z
mintaja panierowane, wstępnie obsmażone 180 g
59,39zł/kg

Cena: 10,69 zł

PLN
1
2
Lisner Chrupiąca rybka filety z
5 5
5 1 Lisner Chrupiąca rybka filety z
Data przyd. 2026-10-30
5900344040388 5900344040388 Lisner
Lisner Chrupiąca rybka filety z Lisner Chrupiąca rybka filety z
mintaja z pieprzem, wstępnie obsmażone 180 g
59,39zł/kg

Cena: 10,69 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-13
5900344040340 5900344040340 Lisner
Lisner chrupiąca rybka filety z Lisner chrupiąca rybka filety z
mintaja w panierze z ziołami o smaku cytrynowym 180 g
59,39zł/kg

Cena: 10,69 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2026-10-12
5902596190521 5902596190521 Pieruski
Pieruski De Volaille z masłem Pieruski De Volaille z masłem
300 g
79,97zł/kg

Cena: 23,99 zł

PLN
1
6
Pieruski De Volaille z masłem
5 5
5 3 Pieruski De Volaille z masłem
Data przyd. 2026-10-12
5902596190538 5902596190538 Pieruski
Pieruski De Volaille z serem Pieruski De Volaille z serem
300 g
79,30zł/kg

Cena: 23,79 zł

PLN
1
3
Pieruski De Volaille z serem
5 5
5 5 Pieruski De Volaille z serem
Data przyd. 2026-10-12
5902596190361 5902596190361 Pieruski
Pieruski Empanadas z mięsem Pieruski Empanadas z mięsem
pieczone hiszpańskie pierogi ręcznie klejone 260 g
72,19zł/kg

Cena: 18,77 zł

PLN
1
1
Pieruski Empanadas z mięsem
4 5
4.5 5 Pieruski Empanadas z mięsem
Data przyd. 2026-10-12
5902596190941 5902596190941 Pieruski
Pieruski Kopytka ręcznie klejone Pieruski Kopytka ręcznie klejone
400 g
35,35zł/kg

Cena: 14,14 zł

PLN
1
4
Pieruski Kopytka ręcznie klejone
4 5
4.5 18 Pieruski Kopytka ręcznie klejone
Data przyd. 2026-10-12
5902596190569 5902596190569 Pieruski
Pieruski Kotlety mielone Pieruski Kotlety mielone
300 g
72,33zł/kg

Cena: 21,70 zł

PLN
1
1
Pieruski Kotlety mielone
3 5
3.5 3 Pieruski Kotlety mielone
Data przyd. 2026-10-12
5902596190323 5902596190323 Pieruski
Pieruski Krokiety z mięsem Pieruski Krokiety z mięsem
ręcznie klejone 400 g
48,25zł/kg

Cena: 19,30 zł

PLN
1
3
Pieruski Krokiety z mięsem
4 5
4.5 16 Pieruski Krokiety z mięsem
Data przyd. 2026-10-12
5902596190354 5902596190354 Pieruski
Pieruski Naleśniki z jabłkami Pieruski Naleśniki z jabłkami
i cynamonem ręcznie klejone 400 g
37,95zł/kg

Cena: 15,18 zł

PLN
1
2
Pieruski Naleśniki z jabłkami
4 5
4 9 Pieruski Naleśniki z jabłkami
Data przyd. 2026-10-12
5902596190392 5902596190392 Pieruski
Pieruski Naleśniki z jagodami Pieruski Naleśniki z jagodami
ręcznie klejone 400 g
48,93zł/kg

Cena: 19,57 zł

PLN
1
4
Pieruski Naleśniki z jagodami
5 5
5 1 Pieruski Naleśniki z jagodami
Data przyd. 2026-10-12
5902596190347 5902596190347 Pieruski
Pieruski Naleśniki z serem Pieruski Naleśniki z serem
na słodko ręcznie klejone 400 g
38,23zł/kg

Cena: 15,29 zł

PLN
1
2
Pieruski Naleśniki z serem
4 5
4 13 Pieruski Naleśniki z serem
Data przyd. 2026-10-12
5902596190019 5902596190019 Pieruski
Pieruski Pierogi Ukraińskie Pieruski Pierogi Ukraińskie
(dawniej ruskie) ręcznie klejone 400 g
39,38zł/kg

Cena: 15,75 zł

PLN
1
1
Pieruski Pierogi Ukraińskie
4 5
4.5 16 Pieruski Pierogi Ukraińskie
Data przyd. 2026-10-12
5902596190095 5902596190095 Pieruski
Pieruski Pierogi z Jagodami Pieruski Pierogi z Jagodami
ręcznie klejone 400 g
60,38zł/kg

Cena: 24,15 zł

PLN
1
3
Pieruski Pierogi z Jagodami
5 5
5 3 Pieruski Pierogi z Jagodami
Data przyd. 2026-10-12
5902596190071 5902596190071 Pieruski
Pieruski Pierogi z cielęciną Pieruski Pierogi z cielęciną
ręcznie klejone 400 g
51,88zł/kg

Cena: 20,75 zł

PLN
1
4
Pieruski Pierogi z cielęciną
5 5
5 10 Pieruski Pierogi z cielęciną
Data przyd. 2026-10-12
5902596190033 5902596190033 Pieruski
Pieruski Pierogi z mięsem ręcznie Pieruski Pierogi z mięsem ręcznie
klejone 400 g
48,73zł/kg

Cena: 19,49 zł

PLN
1
2
Pieruski Pierogi z mięsem ręcznie
4 5
4.5 18 Pieruski Pierogi z mięsem ręcznie
Data przyd. 2026-10-12
5902596190040 5902596190040 Pieruski
Pieruski Pierogi z serem na słodko Pieruski Pierogi z serem na słodko
ręcznie klejone 400 g
42,75zł/kg

Cena: 17,10 zł

PLN
1
4
Pieruski Pierogi z serem na słodko
4 5
4.5 8 Pieruski Pierogi z serem na słodko
Data przyd. 2026-10-12
5902596190965 5902596190965 Pieruski
Pieruski Placki ziemniaczane Pieruski Placki ziemniaczane
300 g
47,30zł/kg

Cena: 14,19 zł

PLN
1
2
Pieruski Placki ziemniaczane
2 5
2.5 3 Pieruski Placki ziemniaczane
Data przyd. 2026-10-12
5902596190309 5902596190309 Pieruski
Pieruski Łazanki z kapustą Pieruski Łazanki z kapustą
i grzybami ręcznie klejone 400 g
39,98zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
2
Pieruski Łazanki z kapustą
4 5
4 9 Pieruski Łazanki z kapustą
Data przyd. 2026-10-12
5900672300024 5900672300024 Primavika
Primavika Fasola w sosie Primavika Fasola w sosie
pomidorowym bezglutenowa 440 g
26,66zł/kg

Cena: 11,73 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-07-22
5900672302370 5900672302370 Primavika
Primavika Gołabki wegańskie z ryżem Primavika Gołabki wegańskie z ryżem
i pieczarkami w sosie pomidorowym bezglutenowe 480 g
29,85zł/kg

Cena: 14,33 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-25
5901885565521 5901885565521 Virtu
Virtu Papa Luigi Pizza pepperoni Virtu Papa Luigi Pizza pepperoni
400 g
37,80zł/kg

Cena: 15,12 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-09
5901885565545 5901885565545 Virtu
Virtu Papa Luigi Pizza cztery sery Virtu Papa Luigi Pizza cztery sery
400 g
37,80zł/kg

Cena: 15,12 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-08
 
5905933486790 5905933486790 Bio Food
Bio Food Ogórki kiszone Bio Food Ogórki kiszone
bezglutenowe BIO 760 g
23,53zł/kg

Cena: 17,88 zł

PLN
1
4
Bio Food Ogórki kiszone
4 5
4 16 Bio Food Ogórki kiszone
Data przyd. 2028-09-19
5907752683862 5907752683862 Bio Food
Bio Food Ogórki kiszone tarte Bio Food Ogórki kiszone tarte
bezglutenowe BIO 280 g
27,75zł/kg

Cena: 7,77 zł

PLN
1
1
Bio Food Ogórki kiszone tarte
4 5
4.5 5 Bio Food Ogórki kiszone tarte
Data przyd. 2027-05-13
5902693121879 5902693121879 Bio Food
Bio Food Ogórki korniszony deluxe Bio Food Ogórki korniszony deluxe
BIO 740 g
24,78zł/kg

Cena: 18,34 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-09-19
5902693121299 5902693121299 Bio Food
Bio Food Powidełko śliwkowe BIO Bio Food Powidełko śliwkowe BIO
180 g
69,67zł/kg

Cena: 12,54 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-09-19
5905933486905 5905933486905 Bio Food
Bio Food Tahini pasta sezamowa BIO Bio Food Tahini pasta sezamowa BIO
180 g
91,28zł/kg

Cena: 16,43 zł

PLN
1
1
Bio Food Tahini pasta sezamowa BIO
5 5
5 1 Bio Food Tahini pasta sezamowa BIO
Data przyd. 2028-09-19
3445020001755 3445020001755 Bio Planete
Bio Planete Oliwa z oliwek do Bio Planete Oliwa z oliwek do
smażenia BIO 500 ml
94,28zł/l

Cena: 47,14 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-01
5901884720907 5901884720907 Dagoma
Dagoma Ketchup Kaszubski łagodny Dagoma Ketchup Kaszubski łagodny
380 g
25,53zł/kg

Cena: 9,70 zł

PLN
1
10
Dagoma Ketchup Kaszubski łagodny
5 5
5 1 Dagoma Ketchup Kaszubski łagodny
Data przyd. 2028-08-21
5900084279642 5900084279642 Kamis
Kamis Papryka ostra mielona Kamis Papryka ostra mielona
16 g
215,00zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-07-02
5900084270496 5900084270496 Kamis
Kamis Zioła prowansalskie Kamis Zioła prowansalskie
8 g
398,75zł/kg

Cena: 3,19 zł

PLN
1
12
Kamis Zioła prowansalskie
5 5
5 1 Kamis Zioła prowansalskie
Data przyd. 2029-05-15
5907786841436 5907786841436 Salvita
Kopalnia soli Wieliczka Salvita Sól Kopalnia soli Wieliczka Salvita Sól
jodowana 250 g
46,36zł/kg

Cena: 11,59 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-10-30
5900012004858 5900012004858 Kujawski
Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
tłoczenia z pomidorami czosnkiem i bazylią 250 ml
38,80zł/l

Cena: 9,70 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-11-19
5900344028690 5900344028690 Lisner
Lisner O Mamo! Sałatka warzywna z Lisner O Mamo! Sałatka warzywna z
kukurydzą 140 g
26,21zł/kg

Cena: 3,67 zł

PLN
1
6
Lisner O Mamo! Sałatka warzywna z
5 5
5 1 Lisner O Mamo! Sałatka warzywna z
Data przyd. 2026-11-01
5900344504248 5900344504248 Lisner
Lisner sałatka warzywna z groszkiem Lisner sałatka warzywna z groszkiem
500 g
21,04zł/kg

Cena: 10,52 zł

PLN
1
2
Lisner sałatka warzywna z groszkiem
5 5
5 2 Lisner sałatka warzywna z groszkiem
Data przyd. 2026-10-11
5900672300932 5900672300932 Primavika
Primavika Hummus naturalny Primavika Hummus naturalny
bezglutenowy 160 g
60,38zł/kg

Cena: 9,66 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-07-01
5900672300215 5900672300215 Primavika
Primavika Pasztet pomidorowy Primavika Pasztet pomidorowy
z cieciorką 160 g
52,56zł/kg

Cena: 8,41 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-09-02
5901641002901 5901641002901 Runoland
Runoland Dżem Jagoda z sokiem Runoland Dżem Jagoda z sokiem
jabłkowym BIO 200 g
69,10zł/kg

Cena: 13,82 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-30
5901641002918 5901641002918 Runoland
Runoland Dżem Truskawka z sokiem Runoland Dżem Truskawka z sokiem
BIO
Runoland Dżem Truskawka z sokiem Runoland Dżem Truskawka z sokiem
jabłkowym BIO 200 g
56,60zł/kg

Cena: 11,32 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-30
 
5908259954042 5908259954042
Trzy Kolory makaron Trzy Kolory makaron
pełnoziarnisty z orkiszu z dodatkiem 400 g
38,98zł/kg

Cena: 15,59 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-08-30
5908221104611 5908221104611 Tygryski
Łapsy Ryż preparowany naturalny Łapsy Ryż preparowany naturalny
90 g
33,22zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
18
Data przydatności
2027-05-31
 
5907752683930 5907752683930 Bio Food
Bio Food syrop malinowy BIO Bio Food syrop malinowy BIO
250 ml
62,52zł/l

Cena: 15,63 zł

PLN
1
2
Bio Food syrop malinowy BIO
5 5
5 4 Bio Food syrop malinowy BIO
Data przyd. 2028-02-19
5905933486936 5905933486936 Bio Food
BIO FOOD Sok z brokułów BIO FOOD Sok z brokułów
kiszonych BIO 300 ml
28,00zł/l

Cena: 8,40 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-19
5905933486875 5905933486875 Bio Food
Bio Food Barszcz z buraków Bio Food Barszcz z buraków
kiszonych bezglutenowy BIO 500 ml
19,98zł/l

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Bio Food Barszcz z buraków
3 5
3 1 Bio Food Barszcz z buraków
Data przyd. 2028-01-15
5902693120247 5902693120247 Bio Food
Bio Food sok z buraka kiszonego NFC Bio Food sok z buraka kiszonego NFC
bezglutenowy BIO 500 ml
20,80zł/l

Cena: 10,40 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-09-19
5907752683329 5907752683329 Bio Food
Bio Food sok z selerów kiszonych Bio Food sok z selerów kiszonych
NFC bezglutenowy BIO 300 ml
29,20zł/l

Cena: 8,76 zł

PLN
1
1
Bio Food sok z selerów kiszonych
5 5
5 2 Bio Food sok z selerów kiszonych
Data przyd. 2028-06-16
5000112678239 5000112678239 Coca-Cola
Coca-cola zero napój gazowany Coca-cola zero napój gazowany
KAUCJA
Coca-cola zero napój gazowany Coca-cola zero napój gazowany
2 l
6,58zł/l

Cena: 13,16 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-03-10
5000112679618 5000112679618 Sprite
Sprite Zero Sugar Napój gazowany Sprite Zero Sugar Napój gazowany
o smaku cytrynowo-limonkowym 500 ml
11,54zł/l

Cena: 5,77 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2027-01-29
5900541012461 5900541012461 Żywiec
Żywiec Woda niegazowana Żywiec Woda niegazowana
KAUCJA
Żywiec Woda niegazowana Żywiec Woda niegazowana
woda źródlana 1 litr

Cena: 3,99 zł

PLN
1
24
Data przydatności
2027-08-31
 
5903453003039 5903453003039 Bio Ania
Bio Ania Pałeczki ptysiowe Bio Ania Pałeczki ptysiowe
bez dodatku cukru BIO 70 g
136,14zł/kg

Cena: 9,53 zł

PLN
1
3
Bio Ania Pałeczki ptysiowe
4 5
4 3 Bio Ania Pałeczki ptysiowe
Data przyd. 2027-05-30
5903453005040 5903453005040 Ania
Bio Ania ciasteczka mini jungle BIO Bio Ania ciasteczka mini jungle BIO
100 g
49,90zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
2
Bio Ania ciasteczka mini jungle BIO
4 5
4.5 3 Bio Ania ciasteczka mini jungle BIO
Data przyd. 2027-08-30
5996379357393 5996379357393 Haribo
Haribo Happy-Cola Żelki o smaku Haribo Happy-Cola Żelki o smaku
Haribo Happy-Cola Żelki o smaku
5 5
5 2 Haribo Happy-Cola Żelki o smaku
Data przyd. 2027-11-30
7640161875524 7640161875524 Holle
Holle Herbatniki orkiszowe demeter Holle Herbatniki orkiszowe demeter
BIO po 8. miesiącu 150 g
99,93zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-21
5900259128881 5900259128881 Lays
Lay's Chipsy ziemniaczane Lay's Chipsy ziemniaczane
o smaku zielonej cebulki 200 g
62,45zł/kg

Cena: 12,49 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-01-10
5900073022020 5900073022020 Przysnacki
Przysnacki Chipsy o smaku Przysnacki Chipsy o smaku
paprykowym 130 g
63,77zł/kg

Cena: 8,29 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2027-04-08
5900073022068 5900073022068 Przysnacki
Przysnacki Chipsy o smaku Przysnacki Chipsy o smaku
śmietanowo - czosnkowym 130 g
63,77zł/kg

Cena: 8,29 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-07
5900073022013 5900073022013 Przysnacki
Przysnacki Chipsy ser górski Przysnacki Chipsy ser górski
Przysnacki Chipsy ser górski
5 5
5 1 Przysnacki Chipsy ser górski
Data przyd. 2027-04-09
5902097250380 5902097250380 Unitop
Unitop-Optima Sezamki Unitop-Optima Sezamki
27 g
73,70zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
27
Unitop-Optima Sezamki
5 5
5 6 Unitop-Optima Sezamki
Data przyd. 2028-06-30
5900102025688 5900102025688 Wawel
Wawel Trufle z Wawelu Cukierki Wawel Trufle z Wawelu Cukierki
kakaowe o smaku rumowym w czekoladzie 245 g
65,27zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
5
Wawel Trufle z Wawelu Cukierki
5 5
5 2 Wawel Trufle z Wawelu Cukierki
Data przyd. 2027-03-30
5901588067025 5901588067025 Wedel
Wedel chałwa królewska Wedel chałwa królewska
z bakaliami 50 g
75,20zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
19
Wedel chałwa królewska
4 5
4.5 8 Wedel chałwa królewska
Data przyd. 2027-01-22
5901588067049 5901588067049 Wedel
Wedel chałwa królewska Wedel chałwa królewska
z orzechami 50 g
75,20zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
17
Wedel chałwa królewska
4 5
4.5 10 Wedel chałwa królewska
Data przyd. 2027-01-30
4014400908527 4014400908527 Werthers Original
Werthers Original cukierki Werthers Original cukierki
Werthers Original cukierki
5 5
5 4 Werthers Original cukierki
Data przyd. 2027-09-30
 
9062300034216 9062300034216 Hipp
HiPP Owoce z kleikiem HiPP Owoce z kleikiem
z pełnego ziarna zbóż BIO po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
24
HiPP Owoce z kleikiem
5 5
5 10 HiPP Owoce z kleikiem
Data przyd. 2027-11-30
4260133235205 4260133235205 Fruchtbar
P R Z E C E N A -55%
Fruchtbar Mus owocowy 3 zboża Fruchtbar Mus owocowy 3 zboża
brzoskwinia, jabłko, proso, orkisz, owies po 6. miesiącu 100 g
28,70zł/kg

Cena: 2,87 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-22
4260133232709 4260133232709 Fruchtbar
P R Z E C E N A -75%
Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy
BIO
Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy
z ziarnami zbóż - malina, borówka, winogrono, po 6. miesiącu 100 g
15,90zł/kg

Cena: 1,59 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-05
5900017095271 5900017095271 Bambino
Bambino Chusteczki wodne 3w1 Bambino Chusteczki wodne 3w1
od urodzenia 57 szt.

Cena: 12,20 zł

PLN
1
20
5902305001582 5902305001582 Barwa
Barwa Bebi Delikatne mydełko Barwa Bebi Delikatne mydełko
dla niemowląt i dzieci 100 g
49,90zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
6
4260133231900 4260133231900 Fruchtbar
FruchtBar Ekologiczny mus owocowy FruchtBar Ekologiczny mus owocowy
gujawa, papaja, mango, banan po 6. miesiącu 100 g
63,50zł/kg

Cena: 6,35 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-06
4260133231399 4260133231399 Fruchtbar
Fruchtbar Ekologiczne ciasteczka Fruchtbar Ekologiczne ciasteczka
orkiszowe z nadzieniem owocowym, borówka, jabłko 132 g
119,39zł/kg

Cena: 15,76 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-17
4260133232662 4260133232662 Fruchtbar
Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy
mango, brzoskwinia, banan po 6. miesiącu 100 g
63,50zł/kg

Cena: 6,35 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-07-24
4260133232587 4260133232587 Fruchtbar
Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy
BIO
Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy
ananas, mandarynka, mango, jabłko, banan po 6. miesiącu 100 g
63,50zł/kg

Cena: 6,35 zł

PLN
1
1
Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy
5 5
5 1 Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy
Data przyd. 2027-03-30
4260133232624 4260133232624 Fruchtbar
Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy
z ziarnami zbóż po 6. miesiącu 100 g
69,90zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-20
4260133231948 4260133231948 Fruchtbar
Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy
śliwka, banan, jabłko, czarna porzeczka po 6. miesiącu 100 g
63,50zł/kg

Cena: 6,35 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-01
4062300476738 4062300476738 Hipp
HiPP BIO od pokoleń Kleik ryżowy HiPP BIO od pokoleń Kleik ryżowy
po 4. miesiącu 200 g
67,45zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-02-28
7640230490825 7640230490825 Holle
Holle Ekologiczny deserek jabłko Holle Ekologiczny deserek jabłko
borówka po 5. miesiącu 190 g
40,84zł/kg

Cena: 7,76 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-03-30
8586015178849 8586015178849 Ovko
Ovko Ekologiczny przecier Ovko Ekologiczny przecier
jabłko,marchew,banan BIO po 6. miesiącu 90 g
51,44zł/kg

Cena: 4,63 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-01-03
 
5902305002855 5902305002855 Barwa
Barwa mydło powszechne Barwa mydło powszechne
200 g
36,15zł/kg

Cena: 7,23 zł

PLN
1
12
Barwa mydło powszechne
5 5
5 1 Barwa mydło powszechne
5902305002862 5902305002862 Barwa
Barwa szare mydło bezzapachowe Barwa szare mydło bezzapachowe
hipoalergiczne 100 g
44,30zł/kg

Cena: 4,43 zł

PLN
1
24
Barwa szare mydło bezzapachowe
5 5
5 3 Barwa szare mydło bezzapachowe
5900516300487 5900516300487 Bella
Bella Nova Podpaski Maxi Bella Nova Podpaski Maxi
10 szt.

Cena: 4,68 zł

PLN
1
24
Bella Nova Podpaski Maxi
4 5
4.5 4 Bella Nova Podpaski Maxi
8006540793039 8006540793039 Blend-a-med
Blend-a-med Arctic Fresh Pasta Blend-a-med Arctic Fresh Pasta
do zębów 75 ml
98,27zł/l

Cena: 7,37 zł

PLN
1
18
8006540792971 8006540792971 Blend-a-med
Blend-a-med Classic Fresh Pasta Blend-a-med Classic Fresh Pasta
do zębów 75 ml
98,13zł/l

Cena: 7,36 zł

PLN
1
16
8006540793138 8006540793138 Blend-a-med
Blend-a-med Cool Water Pasta Blend-a-med Cool Water Pasta
do zębów 75 ml
98,27zł/l

Cena: 7,37 zł

PLN
1
11
8006540792162 8006540792162 Blend-a-med
Blend-a-med Extreme Mint Kiss Blend-a-med Extreme Mint Kiss
Pasta do zębów 75 ml
98,27zł/l

Cena: 7,37 zł

PLN
1
15
4019886079167 4019886079167 Sodasan
Sodasan Mydło lawendowo-oliwkowe Sodasan Mydło lawendowo-oliwkowe
5765228837832 5765228837832 Urtekram
Urtekram Pasta do zębów zielona Urtekram Pasta do zębów zielona
BIO
Urtekram Pasta do zębów  zielona Urtekram Pasta do zębów  zielona
herbata z miętą BIO bez fluoru 75 ml
248,27zł/l

Cena: 18,62 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-10-15
5765228837825 5765228837825 Urtekram
Urtekram ekologiczna pasta Urtekram ekologiczna pasta
BIO
Urtekram ekologiczna pasta Urtekram ekologiczna pasta
do zębów BIO drzewo herbaciane 75 ml
278,40zł/l

Cena: 20,88 zł

PLN
1
1
Urtekram ekologiczna pasta
5 5
5 1 Urtekram ekologiczna pasta
Data przyd. 2028-05-14
 
3059943009066 3059943009066 Air Wick
Air Wick Freshmatic Wkład Air Wick Freshmatic Wkład
do automatycznego odświeżacza powietrza.Citrus 250 ml
70,92zł/l

Cena: 17,73 zł

PLN
1
2
5000204625271 5000204625271 Brise
Brise odświeżacz powietrza Brise odświeżacz powietrza
w aerozolu Drzewo sandałowe z Bali i Jaśmin 300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise odświeżacz powietrza
5 5
5 1 Brise odświeżacz powietrza
8711800112344 8711800112344 Brise
Brise odświeżacz w sprayu Brise odświeżacz w sprayu
Brise odświeżacz w sprayu
5 5
5 3 Brise odświeżacz w sprayu
4000290997543 4000290997543 Brise
Brise odświeżacz w sprayu citrus Brise odświeżacz w sprayu citrus
300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
5000204539400 5000204539400 Brise
Brise odświeżacz w sprayu Brise odświeżacz w sprayu
japoński ogród 300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise odświeżacz w sprayu
5 5
5 2 Brise odświeżacz w sprayu
4000290951705 4000290951705 Brise
Brise odświeżacz w sprayu Brise odświeżacz w sprayu
konwalia 300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise odświeżacz w sprayu
5 5
5 1 Brise odświeżacz w sprayu
5000204306828 5000204306828 Glade
Glade Muguet Odświeżacz powietrza Glade Muguet Odświeżacz powietrza
w żelu 150 g
59,93zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
12
5000204418538 5000204418538 Glade
Glade Ocean Adventure Odświeżacz Glade Ocean Adventure Odświeżacz
powietrza w żelu 1 szt.

Cena: 8,99 zł

PLN
1
12
5000204307122 5000204307122 Glade
Glade Relaxing Zen Odświeżacz Glade Relaxing Zen Odświeżacz
powietrza w żelu 150 g
59,93zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
8
5907635900611 5907635900611 Brise
Glade by brise czysta świeżość Glade by brise czysta świeżość
odświeżacz powietrza w areozolu o zapachu 300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
Glade by brise czysta świeżość
5 5
5 1 Glade by brise czysta świeżość
5000204845389 5000204845389 Brise
Glade by brise odświeżacz Glade by brise odświeżacz
powietrza w areozolu magnolia & wanilla 300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
5902865002098 5902865002098 Hades
Hades - pasta do pielęgnacji Hades - pasta do pielęgnacji
nagrobków 300 ml
51,40zł/l

Cena: 15,42 zł

PLN
1
6
5902865002081 5902865002081 Hades
Hades - płynna pasta Hades - płynna pasta
do pielęgnacji nagrobków - 440ml 440 ml
29,25zł/l

Cena: 12,87 zł

PLN
1
6
3661679214227 3661679214227 Lucart
Lucart Ręcznik papierowy Lucart Ręcznik papierowy
2 rol.
4,00zł/ rol.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
4
5900498004403 5900498004403 Ludwik
Ludwik Mleczko czyszczące Ludwik Mleczko czyszczące
do stali nierdzewnej i chromowanej 300 g
36,07zł/kg

Cena: 10,82 zł

PLN
1
3
5900861430013 5900861430013 Ludwik
Ludwik płyn do mycia naczyń Ludwik płyn do mycia naczyń
miętowy 5 kg
8,25zł/kg

Cena: 41,23 zł

PLN
1
1
5902986201226 5902986201226 Sidolux
Sidolux uniwersalny płyn Sidolux uniwersalny płyn
Do mycia kwiat japońskiej wiśni 1 litr

Cena: 8,99 zł

PLN
1
3
Sidolux uniwersalny płyn
5 5
5 2 Sidolux uniwersalny płyn
5902986248269 5902986248269 Sidolux
Sidolux uniwersalny płyn do mycia Sidolux uniwersalny płyn do mycia
5902986201172 5902986201172 Sidolux
Sidolux uniwersalny płyn do mycia Sidolux uniwersalny płyn do mycia
konwaliowy 1 litr

Cena: 9,59 zł

PLN
1
3
Sidolux uniwersalny płyn do mycia
4 5
4 1 Sidolux uniwersalny płyn do mycia
5902986204159 5902986204159 Sidolux
Sidolux uniwersalny płyn do mycia Sidolux uniwersalny płyn do mycia
wszystkich zmywalnych powierzchni Wiosenny bukiet 1 litr

Cena: 9,59 zł

PLN
1
3
4019886016131 4019886016131 Sodasan
Sodasan Ekologiczny Płyn do Sodasan Ekologiczny Płyn do
Płukania Lawendowy 750 ml
23,41zł/l

Cena: 17,56 zł

PLN
1
1
4019886000741 4019886000741 Sodasan
Sodasan ekologiczne mydło Sodasan ekologiczne mydło
na plamy 100 g
82,30zł/kg

Cena: 8,23 zł

PLN
1
1
4019886000208 4019886000208 Sodasan
Sodasan ekologiczny płyn Sodasan ekologiczny płyn
do zmywania naczyń o zapachu cytrynowym BIO 1 litr

Cena: 22,70 zł

PLN
1
2
4019886000802 4019886000802 Sodasan
Sodasan ekologiczny płyn Sodasan ekologiczny płyn
nabłyszczający do zmywarek 500 ml
43,00zł/l

Cena: 21,50 zł

PLN
1
1
4019886001007 4019886001007 Sodasan
Sodasan ekologiczny środek Sodasan ekologiczny środek
do czyszczenia na bazie octu BIO 1 litr

Cena: 21,68 zł

PLN
1
2
4019886017503 4019886017503 Sodasan
Sodasan ekologiczny środek Sodasan ekologiczny środek
do usuwania kamienia BIO 1 litr

Cena: 25,31 zł

PLN
1
1
5900657028059 5900657028059 Tytan
Tytan WC Cleaner Niebieski Tytan WC Cleaner Niebieski
Bakteriobójczy płyn do mycia wc Usuwa osady 700 g
12,53zł/kg

Cena: 8,77 zł

PLN
1
3
Tytan WC Cleaner Niebieski
5 5
5 1 Tytan WC Cleaner Niebieski
5901711000288 5901711000288 Wirek
Wirek z lanoliną płyn do prania Wirek z lanoliną płyn do prania
delikatnych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
8
Wirek z lanoliną płyn do prania
4 5
4.5 5 Wirek z lanoliną płyn do prania


Gratulacje! Udało Ci się obejrzeć wszystkie produkty oznaczone jako nowoŚci, możesz jeszcze przejrzeć kategorie:


Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5