Brukselka

15
zżółknięte liście za taką cenę :-((Brukselka
11Brukselka
BrukselkaBrukselka
masa netto

masa netto (1 porcja)

500g

pojemność

cena za kilogram

16,98zł

kraj

Kraj pochodzenia

Polska

ocena

ranking

1.0/5

Cena: 8,49 zł

8.49 PLN NewCondition
Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: marny 1/5

Na podstawie 1 oceny.

  • I.Łajca , 2020-10-02 09:53:27zżółknięte liście za taką cenę :-((



Fasolka szparagowa żółta Fasolka szparagowa żółta
500 g
13,28zł/kg

Cena: 6,64 zł

PLN
1
1
Dostawa z 2026-09-28
Fasolka szparagowa zielona Fasolka szparagowa zielona
500g
13,20zł / kg

Cena: 6,60 zł

PLN
1
6
Dostawa z 2026-09-28
Pieczarki Pieczarki
500 g
19,98zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Dostawa z 2026-09-28
Buraki gotowane EkoWital BIO Buraki gotowane EkoWital BIO
500 g
13,00zł/kg

Cena: 6,50 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-02-12
Papryka czerwona Papryka czerwona
900g
9,86zł / kg

Cena: 8,87 zł

PLN
1
4
Dostawa z 2026-09-28
Kalafior Kalafior
1 szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
4
Dostawa z 2026-09-28
Ziemniaki młode z kaszubskiego Ziemniaki młode z kaszubskiego
pola. Odmiana Twister, typ kulinarny AB 1 kg

Cena: 3,35 zł

PLN
1
43
Dostawa z 2026-09-23
Czosnek polski główka Czosnek polski główka
1 szt.

Cena: 3,65 zł

PLN
1
14
Dostawa z 2026-09-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5