Danone Fantasia Jogurt mleczna

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Jogurt kremowy z kawałkami czekolady mlecznej firmy Danone?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Danone Fantasia Jogurt mleczna? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| Energia | 681 kJ / 163 kcal |
| Tłuszcz | 8,9 g |
| w tym kwasy nasycone | 5,6 g |
| Węglowodany | 17,1 g |
| w tym cukry | 16,9 g |
| Białko | 3,5 g |
| Sól | 0,14 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Danone opisuje Jogurt kremowy z kawałkami czekolady mlecznej tak:
inne produkty w kategorii jogurty owocowe
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Danone Fantasia Jogurt mleczna do kategorii jogurty owocowe.
Jogurt*, owoce 9% (brzoskwinie i sok brzoskwiniowy z koncentratu 7,2%, sok z marakui z koncentratu 1,8%) cukier, aromat. *zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żyw(...)
Cena: 2,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Zott_Jogobella_jogurt_owocowy_brzoskwiniowy/19711.htmlJogurt*, owoce 9% (ananasy, sok ananasowyz koncentratu), cukier, aromat. *Zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii.
Cena: 2,89 zł
PLN https://dodomku.pl/Zott_Jogobella_jogurt_owocowy_ananasowy/19713.htmlJogurt*, owoce 9% (mango, mus z owoców mango), cukier, koncentrat z marchwi, aromat. *Zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii(...)
Cena: 2,89 zł
PLN https://dodomku.pl/Zott_Jogobella_jogurt_owocowy_mango/19715.htmlmleko, śmietanka, mleko odtłuszczone zagęszczone, cukier, płatki migdałów 0,9 %, krem kokosowy 0,8 %, aromaty, kultury bakterii jogurtowych
Cena: 4,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakoma_jogurt_kremowy_kokosowomigdalowy/20901.htmlmleko, śmietanka, mleko odtłuszczone zagęszczone, cukier, kawa rozpuszczalna 0,3 %, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 0,3 %, kultury bakterii jogurtowych
Cena: 4,57 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakoma_jogurt_kremowy_kawowy/20902.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Danone, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
twarożek odtłuszczony (z mleka), śmietanka, cukier, przecier z truskawek 6,2 %, wapń, witamina D, skrobia modyfikowania, naturalne aromaty, soki zagęszczone: z cytryny, czarne(...)
Cena: 6 zł
PLN https://dodomku.pl/Danone_Danonki_serki_dla_dzieci_4x50g_truskawka/19838_2422630_600.htmlmleko odtłuszczone, mleko odtłuszczone odtworzone, cukier, śmietanka, dekstroza, składniki mineralne z mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych, L. casei Danone CNCM I-1518: m(...)
Cena: 12,30 zł
PLN https://dodomku.pl/Danone_Actimel_jogurt_wzmacniajacy_odpornosc_klasyczny/25445.htmlmleko odtłuszczone, mleko odtłuszczone odtworzone, cukier, śmietanka, przecier truskawkowy z przecieru zagęszczonego 2,4 %, dekstroza, składniki mineralne z mleka, skrobia mod(...)
Cena: 11,11 zł
PLN https://dodomku.pl/Danone_Actimel_jogurt_wzmacniajacy_odpornosc_truskawkowy/25448.htmlmleko odtłuszczone, mleko odtłuszczone odtworzone, cukier, śmietanka, soki owocowe z soków zagęszczonych 2,1 %: ananasowy 1 %, brzoskwiniowy 0,6 %, pomarańczowy 0,25 %, truska(...)
Cena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Danone_Actimel_jogurt_wzmacniajacy_odpornosc_wieloowocowy/27094.htmlmleko odtłuszczone, śmietanka, cukier, mleko w proszku odtłuszczone, biszkopt 0,25 % (mąka pszenna, jaja, cukier, substancja spulchniająca: węglany amonu; miód), syrop karmelo(...)
Cena: 2,89 zł
PLN https://dodomku.pl/Danone_Biszkoptowy_jogurt/27359.htmljogurt: mleko odtłuszczone, śmietanka, cukier, mleko odtłuszczone w proszku, żywe kultury bakterii jogurtowych, zbożowe kulki 9 % w czekoladzie (6,5 %): cukier, tłuszcz kakaow(...)
Cena: 3,83 zł
PLN https://dodomku.pl/Danone_Fantasia_jogurt_z_kulkami_czekoladowymi/29414.html2026-06-03
mleko odtłuszczone, mleko odtłuszczone odtworzone, cukier, śmietanka, przecier malinowy 1,7 %, dekstroza, sok żurawinowy z soku zagęszczonego, składniki mineralne z mleka, skr(...)
Cena: 12,30 zł
PLN https://dodomku.pl/Danone_Actimel_jogurt_wzmacniajacy_odpornosc_malinowy/30895.htmlMLEKO odtłuszczone*, czekolada w proszku* 3,3 % (cukier*, kakao*), cukier*, stabilizator: guma guar*, skrobia kukurydziana*. (* certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Saliter_Mleko_czekoladowe_bezglutenowe_BIO/109783.html2026-12-18






Koszyk z zakupami