Bio Planet Migdały BIO

Bio Planet
55
Cos pysznegoBio Planet Migdały BIO
55Bio Planet Migdały BIO

Ekologiczne MIGDAŁY to doskonały produkt do spożywania pod każdą postacią. Polecamy jako samodzielną przekąskę w szkole lub w pracy, a także jako dodatek do wypieków, deserów, musli, do porannej owsianki oraz likierów i nalewek owocowych

Bio Planet Migdały BIOBio Planet Migdały BIO
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-02-05

pojemność

cena za kilogram

109,90 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814660435

5907814660435

Cena: 10,99 zł

10.99 PLN 2027-02-05 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Bio Planet Migdały BIO firmy Bio Planet.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Bio Planet Migdały BIO marki Bio Planet:

MIGDAŁY* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 2525 kJ / 612 kcal
Tłuszcz - 54 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 4,1 g
Węglowodany - 5,4 g
w tym cukry - 3,9 g
Białko - 19 g
Sól - 0 g


Producent marki Bio Planet opisuje Bio Planet Migdały BIO tak:

Ekologiczne MIGDAŁY to doskonały produkt do spożywania pod każdą postacią. Polecamy jako samodzielną przekąskę w szkole lub w pracy, a także jako dodatek do wypieków, deserów, musli, do porannej owsianki oraz likierów i nalewek owocowych


Marka:

Bio Planet


Jakie recenzje zebrał produkt Bio Planet Migdały BIO marki Bio Planet? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Pawel , 2015-09-15 00:53:32Cos pysznego



inne produkty w kategorii orzechy, migdały

Wyrób firmy Bio Planet o nazwie Bio Planet Migdały BIO został przypisany do kategorii orzechy, migdały. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Migdały blanszowane BIO Bio Planet Migdały blanszowane BIO
100 g
119,90zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-28
Sante Migdały płatki Sante Migdały płatki
100 g
94,00zł/kg

Cena: 9,40 zł

PLN
1
19
Data przydatności
2027-01-20
Bakalland orzechy laskowe Bakalland orzechy laskowe
Data przyd. 2027-01-30
Bakalland wiórki kokosowe Bakalland wiórki kokosowe
Data przydatności
2027-08-30
Bio Planet Orzechy laskowe BIO Bio Planet Orzechy laskowe BIO
100 g
171,50zł/kg

Cena: 17,15 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-11-30
Bio Planet Orzechy włoskie BIO Bio Planet Orzechy włoskie BIO
Data przyd. 2027-05-04
Bio Planet Orzechy pekan BIO Bio Planet Orzechy pekan BIO
100 g
149,90zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-07-31

inne produkty marki Bio Planet

Czy znasz już markę Bio Planet? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Bio Planet od 6 marca 2012.

Bio Planet Migdały blanszowane BIO Bio Planet Migdały blanszowane BIO
350 g
99,29zł/kg

Cena: 34,75 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-04-30
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
1 kg

Cena: 81,85 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
350 g
80,00zł/kg

Cena: 28 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Migdały mielone Bio Planet Migdały mielone
(Mąka Migdałowa) BIO 400 g
99,70zł/kg

Cena: 39,88 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-31
Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5