Barwa Bebi Delikatne mydełko dla niemowląt i dzieci

Barwa Bebi to łagodne mydełko do pielęgnacji skóry już od pierwszych dni życia. Doskonale myje i chroni przed podrażnieniami. Polecane także dla dorosłych o szczególnie wrażliwej skórze. Przebadano dermatologicznie.
Barwa Bebi Delikatne mydełko dla niemowląt i dzieciBarwa Bebi Delikatne mydełko dla niemowląt i dzieci
masa netto

masa netto

100 g

pojemność

cena za kilogram

49,90 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902305001582

5902305001582

Cena: 4,99 zł

4.99 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Delikatne mydełko toaletowe firmy Barwa.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Delikatne mydełko toaletowe marki Barwa:

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Glycerin, Palm Acid, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Etidronic Acid, Glyceryl Stearate, Paraffinum Liquidum, Chamomilla Recutita Extract, Petrolatum, Parfum, Titanium Dioxide

Producent marki Barwa opisuje Delikatne mydełko toaletowe tak:

Bebi to łagodne mydełko do pielęgnacji skóry już od pierwszych dni życia. Doskonale myje i chroni przed podrażnieniami. Polecane także dla dorosłych o szczególnie wrażliwej skórze. Przebadano dermatologicznie.
Cechy:100% naturalne i hipoalergiczne, przebadano dermatologicznie
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Delikatne mydełko toaletowe
Przygotowanie i stosowanie:Sposób użycia: Namocz mydło i masuj do momentu pienienia, następnie spłucz wodą.
Rodzaj opakowania:Owijka
Kraj pochodzenia:UE
Adres producenta:Barwa Spółka z o.o. ul. T. Szafrana 11 30-363 Kraków
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii kosmetyki

Barwa Bebi Delikatne mydełko dla niemowląt i dzieci w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kosmetyki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 32 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Bambino mydło pielęgnacyjne Bambino mydło pielęgnacyjne
dla niemowląt i dzieci 100 g
51,40zł/kg

Cena: 5,14 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-04-30
Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji
dzieci i niemowląt od 1 dnia życia od urodzenia 50 ml
143,80zł/l

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-02-28
Bambi szampon dla dzieci Bambi szampon dla dzieci
po 12. miesiącu 150 ml
45,53zł/l

Cena: 6,83 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-03-30
HiPP Krem przeciwsłoneczny HiPP Krem przeciwsłoneczny
do twarzy SPF50+, Ultra Sensitive od urodzenia 30 ml
699,67zł/l

Cena: 20,99 zł

PLN
1
1
HiPP Balsam ochronny na słońce HiPP Balsam ochronny na słońce
SPF50+, Ultra Sensitive od urodzenia 200 ml
244,95zł/l

Cena: 48,99 zł

PLN
1
4
HiPP Balsam ochronny na słońce HiPP Balsam ochronny na słońce
w sprayu SPF50+, Ultra Sensitive od urodzenia 150 ml
326,60zł/l

Cena: 48,99 zł

PLN
1
7
Hipp Sensitive Płyn do kąpieli Hipp Sensitive Płyn do kąpieli

inne produkty marki Barwa

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Barwa? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Barwa mydło powszechne Barwa mydło powszechne
200 g
36,15zł/kg

Cena: 7,23 zł

PLN
1
12
Barwa szare mydło bezzapachowe Barwa szare mydło bezzapachowe
hipoalergiczne 100 g
44,30zł/kg

Cena: 4,43 zł

PLN
1
24
Barwa Naturalna Szampon octowy Barwa Naturalna Szampon octowy
oczyszczający do włosów naturalnych i matowych 300 ml
33,30zł/l

Cena: 9,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2029-05-30
Barwa Hipoalergiczne tradycyjne Barwa Hipoalergiczne tradycyjne
polskie szare mydło z ekstraktem z rumianku 100 g
44,50zł/kg

Cena: 4,45 zł

PLN
1
13
Barwa Ziołowa Szampon ziołowy Barwa Ziołowa Szampon ziołowy
pokrzywa do włosów przetłuszczających się 250 ml
29,76zł/l

Cena: 7,44 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2029-06-30
Barwa Ziołowa Szampon ziołowy Barwa Ziołowa Szampon ziołowy
czarna rzepa do włosów osłabionych i z łupieżem 250 ml
30,16zł/l

Cena: 7,54 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-04-30
Barwa Ziołowa Szampon ziołowy Barwa Ziołowa Szampon ziołowy
skrzyp polny do włosów wypadających 250 ml
29,80zł/l

Cena: 7,45 zł

PLN
1
5
Barwa Ziołowa Szampon ziołowy Barwa Ziołowa Szampon ziołowy
tatarak i chmiel do włosów włosów łamliwych 250 ml
29,84zł/l

Cena: 7,46 zł

PLN
1
5
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5