Bio Planet Żurawina suszona cięta niesłodzona BIO

Bio Planet

Ekologiczna suszona żurawina polecana do zaparzania w formie herbatki. Może stanowić również samodzielną przekąskę oraz dodatek do deserów, płatków śniadaniowych, ciast, lodów, składnik sosów i potraw mięsnych. 

Bio Planet Żurawina suszona cięta niesłodzona BIOBio Planet Żurawina suszona cięta niesłodzona BIO
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-08-23

pojemność

cena za kilogram

144,35 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903900365819

5903900365819

Cena: 57,74 zł

57.74 PLN 2027-08-23 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Żurawina suszona cięta niesłodzona BIO firmy Bio Planet.

Jak powstał produkt Żurawina suszona cięta niesłodzona BIO firmy Bio Planet - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Żurawina* 75 %, dekstryna*, substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna*, olej słonecznikowy* (*certyfikowany składnik ekologiczny).


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 975 kJ/233 kcal
Tłuszcz 0,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 28 g
w tym cukry 4,0 g
Błonnik 56 g
Białko 0,3 g
Sól 0,02 g


Producent marki Bio Planet opisuje Żurawina suszona cięta niesłodzona BIO tak:

Ekologiczna suszona żurawina polecana do zaparzania w formie herbatki. Może stanowić również samodzielną przekąskę oraz dodatek do deserów, płatków śniadaniowych, ciast, lodów, składnik sosów i potraw mięsnych. 


inne produkty w kategorii owoce suszone

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Bio Planet Żurawina suszona cięta niesłodzona BIO do kategorii owoce suszone.

Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet śliwki kalifornijskie Bio Planet śliwki kalifornijskie
bez pestek suszone bezglutenowe BIO 400 g
85,53zł/kg

Cena: 34,21 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-08-24
Bio Planet Daktyle bez pestek Bio Planet Daktyle bez pestek
suszone bezglutenowe BIO 400 g
37,83zł/kg

Cena: 15,13 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-30
Bio Planet Morele suszone Bio Planet Morele suszone
bezglutenowe BIO 400 g
98,65zł/kg

Cena: 39,46 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-28
Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
400 g
89,98zł/kg

Cena: 35,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-11-28
Bio Planet Żurawina słodzona cukrem Bio Planet Żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 400 g
110,35zł/kg

Cena: 44,14 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Mango suszone BIO Bio Planet Mango suszone BIO
400 g
89,00zł/kg

Cena: 35,60 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-12-31
Bio Planet Żurawina z sokiem Bio Planet Żurawina z sokiem
jabłkowym BIO 400 g
116,73zł/kg

Cena: 46,69 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-16

inne produkty marki Bio Planet

Czy znasz już markę Bio Planet? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Bio Planet od 6 marca 2012.

Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Bio Planet Morwa biała suszona BIO Bio Planet Morwa biała suszona BIO
100 g
119,90zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-10-06
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5