Bakoma Satino Deser z bitą śmietanką o smaku waniliowym

Bakoma
55
superBakoma Satino Deser z bitą śmietanką o smaku waniliowym
418Bakoma Satino Deser z bitą śmietanką o smaku waniliowym

Bakoma Satino Deser z bitą śmietanką o smaku waniliowym 165 g

Marka

Bakoma

Marka standaryzowana

Marka - Bakoma

Podmarka

Podmarka - Satino

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Deser o smaku waniliowym z bitą śmietanką.

Bakoma Satino Deser z bitą śmietanką o smaku waniliowymBakoma Satino Deser z bitą śmietanką o smaku waniliowym
masa netto

masa netto

165 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-10-31

pojemność

cena za kilogram

25,82 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197001123

5900197001123

Cena: 4,26 zł

4.26 PLN 2026-10-31 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Deser o smaku waniliowym z bitą śmietanką marki Bakoma?

Jak powstał produkt Deser o smaku waniliowym z bitą śmietanką firmy Bakoma - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

mleko pasteryzowane

serwatka odtworzona (z mleka)

cukier

skrobia modyfikowana kukurydziana

śmietanka pasteryzowana

żelatyna

substancje zagęszczające: karagen, guma tara

regulator kwasowości: cytryniany sodu

barwnik: karoteny

naturalny aromat waniliowy

emulgator: E 472b

Zawartość bitej śmietanki 9 %

Śmietanka spulchniona azotem


Wartości odżywcze
 Wartość odżywcza 100 g produktu:
energia 339 kJ / 80 kcal
tłuszcz 2,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,7 g
węglowodany 12,6 g
w tym cukry 9,7 g
białko 2,1 g
sól 0,12 g
Obliczona wartość odżywcza
 na 100g  
Wartość energetyczna (kJ) 339    
Wartość energetyczna (kcal) 80    
Tłuszcz (g) 2.4    
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 1.7    
Węglowodany (g) 12.6    
w tym cukry (g) 9.7    
Białko (g) 2.1    
Sól (g) 0.12    
Structured Nutrition EU
 Wartość odżywcza 100 g produktu: 
Wartość energetyczna 339 kJ  
Wartość energetyczna 80 kcal  
Tłuszcz 2.4 g  
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1.7 g  
Węglowodany 12.6 g  
w tym cukry 9.7 g  
Białko 2.1 g  
Sól 0.12 g

Mleko : Zawiera

Producent marki Bakoma opisuje Deser o smaku waniliowym z bitą śmietanką tak:

Bakoma Satino Deser z bitą śmietanką o smaku waniliowym 165 g

Marka

Bakoma

Marka standaryzowana

Marka - Bakoma

Podmarka

Podmarka - Satino

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Deser o smaku waniliowym z bitą śmietanką.


Marka:

Bakoma


Nazwa produktu uregulowana prawnie:Deser o smaku waniliowym z bitą śmietanką.
Przechowywanie:

Należy spożyć do: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.


Rodzaj opakowania:

Cup/Tub/Bowl


Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Deser o smaku waniliowym z bitą śmietanką firmy Bakoma? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 18 ocen.

  • Danuta , 2020-10-29 12:10:54super



inne produkty w kategorii desery mleczne

Bakoma Satino Deser z bitą śmietanką o smaku waniliowym w sklepie dodomku.pl należy do kategorii desery mleczne. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 38 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Zott deser z Koroną waniliowy Zott deser z Koroną waniliowy
Data przyd. 2026-10-22
Zott Deser z Koroną truskawkowy Zott Deser z Koroną truskawkowy
175 g
15,31zł/kg

Cena: 2,68 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-16
Zott Deser z Koroną czekoladowy Zott Deser z Koroną czekoladowy
Data przyd. 2026-10-31
Monte Zott deser mleczny Monte Zott deser mleczny
z czekoladą 6 kubków 55 g
154,91zł/kg

Cena: 8,52 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-09
Bakoma Satino Gold Deser kawowy z Bakoma Satino Gold Deser kawowy z
sosem o smaku karmelowym 135 g
34,15zł/kg

Cena: 4,61 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-12
Bakoma Satino Gold Deser Bakoma Satino Gold Deser
czekoladowy z sosem co smaku czekoladowo-rumowym 135 g
34,15zł/kg

Cena: 4,61 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-10-12
Bakoma Satino Gold Deser Bakoma Satino Gold Deser
śmietankowy z sosem o smaku czekoladowym 135 g
34,15zł/kg

Cena: 4,61 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-25

inne produkty marki Bakoma

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Bakoma? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Bakoma jogurt kremowy kawowy Bakoma jogurt kremowy kawowy
150 g
30,47zł/kg

Cena: 4,57 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-29
Bakoma Twist jogurt do picia Bakoma Twist jogurt do picia
malinowy 380 g
16,50zł/kg

Cena: 6,27 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-21
Bakoma Twist jogurt do picia Bakoma Twist jogurt do picia
truskawkowy 380 g
16,53zł/kg

Cena: 6,28 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-26
P R Z E C E N A -40%
Bakoma Twist jogurt do picia Bakoma Twist jogurt do picia
brzoskwiniowy z mango 380 g
9,92zł/kg

Cena: 3,77 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-09
Bakoma Mozzarella Bakoma Mozzarella
Data przyd. 2026-10-21
Bakoma jogurt naturalny gęsty 2,8% Bakoma jogurt naturalny gęsty 2,8%
Data przyd. 2026-10-27
Bakoma jogurt naturalny Grecki 7,5% Bakoma jogurt naturalny Grecki 7,5%
Data przyd. 2026-10-26
Bakoma Kefir naturalny Bakoma Kefir naturalny
390 g
15,38zł/kg

Cena: 6 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-10-23
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5