Lisner Chrupiąca rybka filety z mintaja z pieprzem, wstępnie obsmażone w oleju rzepakowym

Lisner
Lisner Chrupiąca rybka filety z  mintaja z pieprzem, wstępnie obsmażone  w oleju rzepakowymLisner Chrupiąca rybka filety z  mintaja z pieprzem, wstępnie obsmażone  w oleju rzepakowym
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-10-13

pojemność

cena za kilogram

59,39 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344040388

5900344040388

Cena: 10,69 zł

10.69 PLN 2026-10-13 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Chrupiąca rybka filety z mintaja z pieprzem, wstępnie obsmażone w oleju rzepakowym firmy Lisner.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Chrupiąca rybka filety z mintaja z pieprzem, wstępnie obsmażone w oleju rzepakowym marki Lisner:

Filet z mintaja 58%, panierka, woda, mąka pszenna, olej rzepakowy i słonecznikowy, panier pieprzowy 4,4%, sól, skrobia, ekstrakty przypraw.


inne produkty w kategorii z lodówki - pierogi, kluski, naleśniki, kotlety

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Lisner Chrupiąca rybka filety z mintaja z pieprzem, wstępnie obsmażone w oleju rzepakowym do kategorii z lodówki - pierogi, kluski, naleśniki, kotlety.

Lisner chrupiąca rybka filety z Lisner chrupiąca rybka filety z
mintaja w panierze z ziołami o smaku cytrynowym 180 g
59,39zł/kg

Cena: 10,69 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2026-10-12
Lisner Chrupiąca rybka filety z Lisner Chrupiąca rybka filety z
mintaja panierowane, wstępnie obsmażone 180 g
59,39zł/kg

Cena: 10,69 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-30
Sokołów Żeberka wołowe wolno Sokołów Żeberka wołowe wolno
gotowane w sosie pieczeniowym 0.716 g
57,51zł/kg

Cena: 50,31 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-20
Sokołów Golonka wieprzowa Sokołów Golonka wieprzowa
ze skórą gotowana 600 g
52,13zł/kg

Cena: 31,28 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-01-26
Pieruski Pierogi Ukraińskie Pieruski Pierogi Ukraińskie
(dawniej ruskie) ręcznie klejone 400 g
39,38zł/kg

Cena: 15,75 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-12
Pieruski Pierogi z mięsem ręcznie Pieruski Pierogi z mięsem ręcznie
klejone 400 g
48,73zł/kg

Cena: 19,49 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-12
Pieruski Pierogi z cielęciną Pieruski Pierogi z cielęciną
ręcznie klejone 400 g
51,88zł/kg

Cena: 20,75 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-10-12
P R Z E C E N A -10%
Pieruski Pierogi leniwe ręcznie Pieruski Pierogi leniwe ręcznie
klejone 400 g
33,73zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-06

inne produkty marki Lisner

Czy znasz już markę Lisner? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Lisner od 7 maja 2008.

Lisner filety śledziowe w sosie Lisner filety śledziowe w sosie
śmietanowym 300 g
37,53zł/kg

Cena: 11,26 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2026-11-07
Lisner filety śledziowe w sosie Lisner filety śledziowe w sosie
musztardowym 300 g
38,07zł/kg

Cena: 11,42 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-25
Lisner filety śledziowe w sosie Lisner filety śledziowe w sosie
koperkowym 280 g
40,79zł/kg

Cena: 11,42 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-11
Lisner filety śledziowe a'la matjas Lisner filety śledziowe a'la matjas
Data przyd. 2026-10-31
Lisner Pastella pasta kanapkowa Lisner Pastella pasta kanapkowa
jajeczna ze szczypiorkiem 80 g
54,75zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2026-11-09
Lisner Pastella pasta kanapkowa Lisner Pastella pasta kanapkowa
z tuńczyka 80 g
52,63zł/kg

Cena: 4,21 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-20
Lisner Pastella pasta kanapkowa Lisner Pastella pasta kanapkowa
z łososia ze szczypiorkiem 80 g
53,25zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-03
Lisner filety śledziowe w sosie Lisner filety śledziowe w sosie
jogurtowym 300 g
36,63zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-11-05
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5