Mlekovita Ser Wypasiony z pieprzem i chili w plastrach

Mlekovita
55
Polecam Mlekovita Ser Wypasiony z pieprzem i chili w plastrach
51Mlekovita Ser Wypasiony z pieprzem i chili w plastrach

Wypasiony z pieprzem i chili to wyjątkowy ser z najlepszego polskiego mleka dla wszystkich tych, którzy lubią wyrazisty smak i pikantne akcenty w codziennej kuchni. Dzięki wygodnej formie plastrów idealnie sprawdzi się nie tylko na kanapkach.

Mlekovita Ser Wypasiony z pieprzem i chili w plastrachMlekovita Ser Wypasiony z pieprzem i chili w plastrach
masa netto

masa netto

135 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-10-30

pojemność

cena za kilogram

50,22 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512902357

5900512902357

Cena: 6,78 zł

6.78 PLN 2026-10-30 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Ser Wypasiony z pieprzem i chili w plastrach marki Mlekovita?

Producent marki Mlekovita opisuje Ser Wypasiony z pieprzem i chili w plastrach tak:

Wypasiony z pieprzem i chili to wyjątkowy ser z najlepszego polskiego mleka dla wszystkich tych, którzy lubią wyrazisty smak i pikantne akcenty w codziennej kuchni. Dzięki wygodnej formie plastrów idealnie sprawdzi się nie tylko na kanapkach.


Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Ser Wypasiony z pieprzem i chili w plastrach firmy Mlekovita. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • 2026-09-21 15:23:20Polecam



inne produkty w kategorii sery żółte

Wyrób firmy Mlekovita o nazwie Ser Wypasiony z pieprzem i chili w plastrach został przypisany do kategorii sery żółte. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Sierpc Królewski ser żółty KL Sierpc Królewski ser żółty KL
I plastry sliced 135 g
56,52zł/kg

Cena: 7,63 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-12-02
Mlekpol Gouda ser tarty Mlekpol Gouda ser tarty
Data przyd. 2026-11-13
Sierpc Ser Królewski wędzony Sierpc Ser Królewski wędzony
135 g
58,07zł/kg

Cena: 7,84 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-12-01
Sierpc ser Królewski light Sierpc ser Królewski light
135 g
58,07zł/kg

Cena: 7,84 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-12-03
Serenada Ser żółty Radamer w Serenada Ser żółty Radamer w
plastrach 135 g
49,48zł/kg

Cena: 6,68 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2026-12-08
Mlekovita Ser Wypasiony pomidor z Mlekovita Ser Wypasiony pomidor z
.z bazylią w plastrach 135 g
48,52zł/kg

Cena: 6,55 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-25
Mlekovita Ser Wypasiony z Mlekovita Ser Wypasiony z
czarnuszką w plastrach 135 g
48,52zł/kg

Cena: 6,55 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-16

inne produkty marki Mlekovita

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Mlekovita, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego, niebieska - 18% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-02-10
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego 12% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-01-18
Mlekovita Darek serek Mlekovita Darek serek
homogenizowany waniliowy 150 g
24,00zł/kg

Cena: 3,60 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2026-10-19
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
truskawkowym 200 ml
11,60zł/l

Cena: 2,32 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-03-15
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
waniliowym 200 ml
11,65zł/l

Cena: 2,33 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-02-03
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
czekoladowym 200 ml
11,60zł/l

Cena: 2,32 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-02-20
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
sałatkowo-kanapkowy półtłusty 16% tł. 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-02
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5