Better Fish Łosoś atlantycki w oliwie z oliwek extra virgin BIO

Better Fish

Konserwa rybna sterylizowana.
ŁOSOŚ wyhodowany w Norwegii.

Better Fish Łosoś atlantycki w  oliwie z oliwek extra virgin BIOBetter Fish Łosoś atlantycki w  oliwie z oliwek extra virgin BIO
BIO
masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-07-01

pojemność

cena za kilogram

183,92 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903769983162

5903769983162

Cena: 22,99 zł

22.99 PLN 2028-07-01 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Łosoś atlantycki w oliwie z oliwek extra virgin BIO marki Better Fish?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Better Fish Łosoś atlantycki w oliwie z oliwek extra virgin BIO? Sprawdź listę składników:

ŁOSOŚ atlantycki (Salmo salar)* 60 %, oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia* 39 %, sól. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 1382 kJ/334 kcal
Tłuszcz: 30 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 5,4 g
Węglowodany: 0 g
w tym cukry: 0 g
Białko: 16 g
Sól: 1,1 g


Producent marki Better Fish opisuje Łosoś atlantycki w oliwie z oliwek extra virgin BIO tak:

Konserwa rybna sterylizowana.
ŁOSOŚ wyhodowany w Norwegii.


inne produkty w kategorii konserwy rybne

Produkt Łosoś atlantycki w oliwie z oliwek extra virgin BIO firmy Better Fish znajduje się w kategorii konserwy rybne, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu konserwy rybne:

Łosoś Ustka Sardynki w oleju Łosoś Ustka Sardynki w oleju
słonecznikowym 125 g
49,20zł/kg

Cena: 6,15 zł

PLN
1
17
Data przydatności
2029-12-31
Łosoś Ustka filety śledziowe Łosoś Ustka filety śledziowe
w sosie pomidorowym 180 g
33,28zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2028-11-30
Łosoś Ustka tuńczyk Łosoś Ustka tuńczyk
w kawałkach w oleju 185 g
34,81zł/kg

Cena: 6,44 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2030-07-31
Łosoś Ustka szprot w oleju karo Łosoś Ustka szprot w oleju karo
180 g
33,28zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2029-03-30
Łosoś Ustka szprot w sosie Łosoś Ustka szprot w sosie
pomidorowym 180 g
31,00zł/kg

Cena: 5,58 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2029-07-30
Łosoś Ustka filety z makreli Łosoś Ustka filety z makreli
w oleju aromatyzowanym 180 g
39,89zł/kg

Cena: 7,18 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-03-30
Łosoś Ustka filety z makreli Łosoś Ustka filety z makreli
w sosie pomidorowym 180 g
40,39zł/kg

Cena: 7,27 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2029-06-30

inne produkty marki Better Fish

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Better Fish, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Better Fish Łosoś atlantycki w Better Fish Łosoś atlantycki w
sosie własnym BIO 75 g
266,53zł/kg

Cena: 19,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-07-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5