Glade Muguet Odświeżacz powietrza w żelu

Glade
Glade Muguet Odświeżacz powietrza w żeluGlade Muguet Odświeżacz powietrza w żelu
masa netto

masa netto

150 g

pojemność

cena za kilogram

59,93 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000204306828

5000204306828

Cena: 8,99 zł

Kup 8 szt. po 8.86 zł/szt
8.99 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Muguet Odświeżacz powietrza w żelu firmy Glade.

Producent marki Glade opisuje Muguet Odświeżacz powietrza w żelu tak:

Glade Gel Muget - odświeżacz powietrza w żelu Chronić przed dziećmi. Zawiera: octan 4-tert-butylocykloheksylu, masę poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-2H- izotiazol-3-onu i 2-metylo-2H-izotiazol-3-onu (3:1), linalol, aldehyd a-heksylocynamonowy. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Marka:Glade
Rodzaj opakowania:Opakowanie
Kraj pochodzenia:Produkt UE
Adres producenta:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, Tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Adres zwrotny:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, Tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)

inne produkty w kategorii odświeżacze powietrza

Wyrób firmy Glade o nazwie Muguet Odświeżacz powietrza w żelu został przypisany do kategorii odświeżacze powietrza. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Glade Relaxing Zen Odświeżacz Glade Relaxing Zen Odświeżacz
powietrza w żelu 150 g
59,93zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
8
Brise odświeżacz w sprayu citrus Brise odświeżacz w sprayu citrus
300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise odświeżacz w sprayu Brise odświeżacz w sprayu
konwalia 300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise odświeżacz w sprayu Brise odświeżacz w sprayu
Brise odświeżacz w sprayu Brise odświeżacz w sprayu
japoński ogród 300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise odświeżacz powietrza Brise odświeżacz powietrza
w aerozolu Drzewo sandałowe z Bali i Jaśmin 300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
Air Wick Freshmatic Max Wkład Air Wick Freshmatic Max Wkład
do odświeżacza powietrza białe kwiaty 250 ml
70,92zł/l

Cena: 17,73 zł

PLN
1
2
Glade by brise automatic spray Glade by brise automatic spray
zapas drzewo sandałowe z bali i jaśmin 269 ml
77,47zł/l

Cena: 20,84 zł

PLN
1
4

inne produkty marki Glade

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Glade, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Glade Ocean Adventure Odświeżacz Glade Ocean Adventure Odświeżacz
powietrza w żelu 1 szt.

Cena: 8,99 zł

PLN
1
12
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5