Pieruski Kotlety mielone

Pieruski
55
SuperPieruski Kotlety mielone
33Pieruski Kotlety mielone
Pieruski Kotlety mielonePieruski Kotlety mielone
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-10-12

pojemność

cena za kilogram

72,33 zł / kg

ocena

ranking

3.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902596190569

5902596190569

Cena: 21,70 zł

21.70 PLN 2026-10-12 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Kotlety mielone marki Pieruski?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Pieruski Kotlety mielone? Sprawdź listę składników:

Mięso wieprzowe 74%, bułka tarta (zawiera gluten), cebula
smażona, jaja, olej rzepakowy, sól, pieprz, papryka słodka.

Jakie recenzje zebrał produkt Kotlety mielone marki Pieruski? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek , 2025-09-25 13:48:55Super



inne produkty w kategorii z lodówki - pierogi, kluski, naleśniki, kotlety

Wyrób firmy Pieruski o nazwie Kotlety mielone został przypisany do kategorii z lodówki - pierogi, kluski, naleśniki, kotlety. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Pieruski De Volaille z masłem Pieruski De Volaille z masłem
300 g
79,97zł/kg

Cena: 23,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2026-10-12
Pieruski De Volaille z serem Pieruski De Volaille z serem
300 g
79,30zł/kg

Cena: 23,79 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-10-12
Virtu Kluski na parze Virtu Kluski na parze
300 g
23,30zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-12
Pieruski Placki ziemniaczane Pieruski Placki ziemniaczane
300 g
47,30zł/kg

Cena: 14,19 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-12
Sokołów Żeberka wołowe wolno Sokołów Żeberka wołowe wolno
gotowane w sosie pieczeniowym 0.716 g
57,51zł/kg

Cena: 50,31 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-20
Sokołów Golonka wieprzowa Sokołów Golonka wieprzowa
ze skórą gotowana 600 g
52,13zł/kg

Cena: 31,28 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-01-26
Pieruski Pierogi Ukraińskie Pieruski Pierogi Ukraińskie
(dawniej ruskie) ręcznie klejone 400 g
39,38zł/kg

Cena: 15,75 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-12
Pieruski Pierogi z mięsem ręcznie Pieruski Pierogi z mięsem ręcznie
klejone 400 g
48,73zł/kg

Cena: 19,49 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-12

inne produkty marki Pieruski

Firma Pieruski prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 5 grudnia 2019 - aktualnie dostępnych jest 20 produktów marki Pieruski.

Pieruski Pierogi z cielęciną Pieruski Pierogi z cielęciną
ręcznie klejone 400 g
51,88zł/kg

Cena: 20,75 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-10-12
P R Z E C E N A -10%
Pieruski Pierogi leniwe ręcznie Pieruski Pierogi leniwe ręcznie
klejone 400 g
33,73zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-06
Pieruski Kopytka ręcznie klejone Pieruski Kopytka ręcznie klejone
400 g
35,35zł/kg

Cena: 14,14 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-10-12
P R Z E C E N A -10%
Pieruski Kluski śląskie ręcznie Pieruski Kluski śląskie ręcznie
klejone 400 g
33,73zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-06
Pieruski Pierogi z serem na słodko Pieruski Pierogi z serem na słodko
ręcznie klejone 400 g
42,75zł/kg

Cena: 17,10 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-10-12
Pieruski Łazanki z kapustą Pieruski Łazanki z kapustą
i grzybami ręcznie klejone 400 g
39,98zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-12
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5