Kaki ekologiczne Bio Planet

Bio Planet

Produkt zmiennowagowy. \n

\n

Waga Kaki Bio około 0,200 \n kg.

\n

Podana cena to cena za kilogram \n.

\n

Cennik \n świeżych warzyw i owoców zmieniany jest w każdy piątek rano. \n

\n

 

Kaki ekologiczne Bio PlanetKaki ekologiczne Bio Planet
BIO
masa netto

masa netto

602 g

pojemność

cena za kilogram

kraj

Kraj pochodzenia

Hiszpania UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

214087

Cena: 23,42 zł

23.42 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Kaki ekologiczne marki Bio Planet?

Producent marki Bio Planet opisuje Kaki ekologiczne tak:

style=\'mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-bidi-font-family: Calibri; mso-bidi-theme-font: minor-latin; mso-fareast-language: PL;\'>size=\"2\">Produkt zmiennowagowy.


style=\'mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-bidi-font-family: Calibri; mso-bidi-theme-font: minor-latin; mso-fareast-language: PL;\'>size=\"2\">Waga Kaki Bio około 0,200
kg.


style=\'mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-bidi-font-family: Calibri; mso-bidi-theme-font: minor-latin; mso-fareast-language: PL;\'>size=\"2\">style=\'mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-bidi-font-family: Calibri; mso-bidi-theme-font: minor-latin; mso-fareast-language: PL;\'>size=\"2\">Podana cena to cena za kilogram
.


style=\'mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-bidi-font-family: Calibri; mso-bidi-theme-font: minor-latin; mso-fareast-language: PL;\'>size=\"2\">size=\"2\">size=\"2\">Cennik
świeżych warzyw i owoców zmieniany jest w każdy piątek rano.


 


inne produkty w kategorii owoce świeże

Wyrób firmy Bio Planet o nazwie Kaki ekologiczne został przypisany do kategorii owoce świeże. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Awokado Hass Awokado Hass
1 szt.

Cena: 3,46 zł

PLN
1
17
Dostawa z 2026-09-23
Mango ekologiczne Bio Planet Mango ekologiczne Bio Planet
BIO
Mango ekologiczne Bio Planet Mango ekologiczne Bio Planet
1 szt.

Cena: 8,56 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Pomarańcze ekologiczne Bio Planet Pomarańcze ekologiczne Bio Planet
BIO
Pomarańcze ekologiczne Bio Planet Pomarańcze ekologiczne Bio Planet
0.925 g
11,23zł/kg

Cena: 19,76 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Jabłka Paulared ekologiczne Jabłka Paulared ekologiczne
BIO
Jabłka Paulared ekologiczne Jabłka Paulared ekologiczne
Bio Planet 0.895 g
15,47zł/kg

Cena: 10,95 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Cytryny ekologiczne Bio Planet Cytryny ekologiczne Bio Planet
BIO
Cytryny ekologiczne Bio Planet Cytryny ekologiczne Bio Planet
0.488 g
9,23zł/kg

Cena: 12,60 zł

PLN
1
3
Wczorajsza dostawa
Klementynki ekologiczne Bio Planet Klementynki ekologiczne Bio Planet
BIO
Klementynki ekologiczne Bio Planet Klementynki ekologiczne Bio Planet
0.562 g
13,59zł/kg

Cena: 13,02 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Limonki ekologiczne Bio Planet Limonki ekologiczne Bio Planet
0.220 g
41,17zł/kg

Cena: 6,18 zł

PLN
1
2
Wczorajsza dostawa
Arbuz ekologiczny Bio Planet Arbuz ekologiczny Bio Planet
1.120 g
9 160,00zł/kg

Cena: 9,16 zł

PLN
1
2
Wczorajsza dostawa

inne produkty marki Bio Planet

Czy znasz już markę Bio Planet? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Bio Planet od 6 marca 2012.

Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5