JemyJemy Danie gotowe gulasz mięsny z mięsem wieprzowym

jemyjemy
51JemyJemy Danie gotowe gulasz mięsny z mięsem wieprzowym
Inspirujemy z JemyJemy! Wyśmienicie smakuje bez dodatków lub z pieczywem, kluskami śląskimi, ziemniakami albo kaszą. Wybór należy do Ciebie. I jesz jak lubisz! Gulasz JemyJemy z mięsa wieprzowego z nutą majeranku i czosnku to świetny wybór! Już w kilka chwil możesz cieszyć się pysznym daniem, inspirowanym polską kuchnią.
JemyJemy Danie gotowe gulasz mięsny z mięsem wieprzowymJemyJemy Danie gotowe gulasz mięsny z mięsem wieprzowym
masa netto

masa netto

360 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-08-19

pojemność

cena za kilogram

34,67 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901696013136

5901696013136

Cena: 12,48 zł

Kup 6 szt. po 12.29 zł/szt
12.48 PLN 2027-08-19 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Gulasz mięsny z mięsem wieprzowym. Produkt sterylizowany marki jemyjemy?

Jak powstał produkt Gulasz mięsny z mięsem wieprzowym. Produkt sterylizowany firmy jemyjemy - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

woda, mięso wieprzowe 35 %, cebula 10 %, mąka pszenna, skrobia modyfikowana, olej rzepakowy, sos sojowy (nasiona soi, woda, sól, mąka pszenna, cukier), koncentrat pomidorowy, sól, cukier, ekstrakt drożdżowy, czosnek, papryka, majeranek, kozieradka, pieprz, przeciwutleniacz: askorbinian sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna434 kJ / 104 kcal
Tłuszcz5,5 g
- w tym kwasy nasycone1,3 g
Węglowodany5,4 g
- w tym cukry1,0 g
Błonnik<0,5 g
Białko7,9 g
Sól1,2 g

Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki jemyjemy opisuje Gulasz mięsny z mięsem wieprzowym. Produkt sterylizowany tak:

Inspirujemy z JemyJemy! Wyśmienicie smakuje bez dodatków lub z pieczywem, kluskami śląskimi, ziemniakami albo kaszą. Wybór należy do Ciebie. I jesz jak lubisz! Gulasz JemyJemy z mięsa wieprzowego z nutą majeranku i czosnku to świetny wybór! Już w kilka chwil możesz cieszyć się pysznym daniem, inspirowanym polską kuchnią.
Cechy:bez konserwantów i barwników, wystarczy podgrzać
Marka:JemyJemy
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Gulasz mięsny z mięsem wieprzowym. Produkt sterylizowany.
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze pokojowej
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Gulasz mięsny z mięsem wieprzowym. Produkt sterylizowany marki jemyjemy? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

    Wyrób firmy jemyjemy o nazwie Gulasz mięsny z mięsem wieprzowym. Produkt sterylizowany został przypisany do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Bio Planet Fasolka w sosie Bio Planet Fasolka w sosie
    pomidorowym BIO 360 g
    24,97zł/kg

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2028-12-31
    JemyJemy Danie gotowe kurczak JemyJemy Danie gotowe kurczak
    curry w orientalnym sosie 360 g
    34,67zł/kg

    Cena: 12,48 zł

    PLN
    1
    9
    Data przydatności
    2027-05-21
    JemyJemy Danie gotowe strogonow JemyJemy Danie gotowe strogonow
    z mięsem wieprzowym i warzywami 360 g
    35,14zł/kg

    Cena: 12,65 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2027-07-03
    JemyJemy Danie gotowe chili con JemyJemy Danie gotowe chili con
    carne z mięsem wieprzowo-wołowym 360 g
    35,08zł/kg

    Cena: 12,63 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-05-05
    Sokołów Danie Gotowe Chili con Sokołów Danie Gotowe Chili con
    carne z ryżem 360 g
    50,36zł/kg

    Cena: 18,13 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2026-11-29
    Pamapol Gulasz wieprzowy Pamapol Gulasz wieprzowy
    500 g
    22,42zł/kg

    Cena: 11,21 zł

    PLN
    1
    31
    Data przyd. 2028-07-20

    inne produkty marki jemyjemy

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy jemyjemy? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    JemyJemy zupa jarzynowa JemyJemy zupa jarzynowa
    z mięsem wieprzowym 450 g
    17,20zł/kg

    Cena: 7,74 zł

    PLN
    1
    19
    Data przyd. 2027-08-21
    JemyJemy zupa fasolowa JemyJemy zupa fasolowa
    z kiełbasą wieprzową 450 g
    17,20zł/kg

    Cena: 7,74 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2027-10-29
    JemyJemy zupa rosół JemyJemy zupa rosół
    z kurczakiem i ryżem 450 g
    17,20zł/kg

    Cena: 7,74 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-09-17
    JemyJemy zupa kapuśniak JemyJemy zupa kapuśniak
    z mięsem wieprzowym 450 g
    17,07zł/kg

    Cena: 7,68 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-09-19
    JemyJemy zupa krupnik JemyJemy zupa krupnik
    z mięsem wieprzowym 450 g
    17,20zł/kg

    Cena: 7,74 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2027-08-06
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5