Mlekovita Ser wypasiony z kminkiem w plastrach

Mlekovita

Wypasiony z kminkiem to wyjątkowy ser z najlepszego polskiego mleka. Dojrzewanie w starannie dobranych warunkach zapewnia mu delikatny, kremowy smak, wzmocniony dodatkiem aromatycznego kminku, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko na kanapki. Klasyka smaku z dodatkiem kminku. Ser Wypasiony z kminkiem to wyjątkowy ser typu holenderskiego, wzbogacony aromatycznym dodatkiem kminku. Przygotowany z najlepszego polskiego mleka bez dodatku substancji konserwujących jest skoncentrowanym źródłem łatwo przyswajalnego białka i wapnia. Idealny na codzienne kanapki, jako składnik tostów, zapiekanek czy makaronów. Świetnie sprawdza się również na eleganckiej desce serów oraz w wykwintnych przekąskach , sałatkach i przystawkach. Dodany do sera Wypasionego kminek nie tylko dodaje mu szczególnego smaku i aromatu, ale ma też wiele właściwości prozdrowotnych, w tym pozytywnie wpływa głównie na układ trawienny. Porcja zdrowia w wygodnej formie. Kolejny ser w plastrach w linii produktów Wypasionych. Z dodatkiem aromatycznego kminku, który ma wiele prozdrowotnych właściwości. Prosty skład. Wysoka zawartość białka i wapnia. Bez dodatku substancji konserwujących. Świetny na elegancką deskę serów, codzienne kanapki, jako składnik sałatek, przekąsek, tostów, zapiekanek czy makaronów.

Mlekovita Ser wypasiony z kminkiem w plastrachMlekovita Ser wypasiony z kminkiem w plastrach
masa netto

masa netto

135 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-10-29

pojemność

cena za kilogram

48,52 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512901633

5900512901633

Cena: 6,55 zł

6.55 PLN 2026-10-29 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Ser wypasiony z kminkiem w plastrach firmy Mlekovita?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Ser wypasiony z kminkiem w plastrach marki Mlekovita:

mleko pasteryzowane, sól, kminek 0,5%, stabilizator - chlorek wapnia, kultury bakterii.


Wartość energetyczna w 100g 1387 KJ / 334 KCAL Tłuszcz: 26 g - w tym kw. tł. nasycone: 17 g Węglowodany: 0 g - w tym cukry: 0 g Białko: 25 g


Producent marki Mlekovita opisuje Ser wypasiony z kminkiem w plastrach tak:

Wypasiony z kminkiem to wyjątkowy ser z najlepszego polskiego mleka. Dojrzewanie w starannie dobranych warunkach zapewnia mu delikatny, kremowy smak, wzmocniony dodatkiem aromatycznego kminku, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko na kanapki. Klasyka smaku z dodatkiem kminku. Ser Wypasiony z kminkiem to wyjątkowy ser typu holenderskiego, wzbogacony aromatycznym dodatkiem kminku. Przygotowany z najlepszego polskiego mleka bez dodatku substancji konserwujących jest skoncentrowanym źródłem łatwo przyswajalnego białka i wapnia. Idealny na codzienne kanapki, jako składnik tostów, zapiekanek czy makaronów. Świetnie sprawdza się również na eleganckiej desce serów oraz w wykwintnych przekąskach , sałatkach i przystawkach. Dodany do sera Wypasionego kminek nie tylko dodaje mu szczególnego smaku i aromatu, ale ma też wiele właściwości prozdrowotnych, w tym pozytywnie wpływa głównie na układ trawienny. Porcja zdrowia w wygodnej formie. Kolejny ser w plastrach w linii produktów Wypasionych. Z dodatkiem aromatycznego kminku, który ma wiele prozdrowotnych właściwości. Prosty skład. Wysoka zawartość białka i wapnia. Bez dodatku substancji konserwujących. Świetny na elegancką deskę serów, codzienne kanapki, jako składnik sałatek, przekąsek, tostów, zapiekanek czy makaronów.


inne produkty w kategorii sery żółte

Mlekovita Ser wypasiony z kminkiem w plastrach w sklepie dodomku.pl należy do kategorii sery żółte. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 109 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Sierpc Królewski ser żółty KL Sierpc Królewski ser żółty KL
I plastry sliced 135 g
56,52zł/kg

Cena: 7,63 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-12-02
Mlekpol Gouda ser tarty Mlekpol Gouda ser tarty
Data przyd. 2026-11-13
Sierpc Ser Królewski wędzony Sierpc Ser Królewski wędzony
135 g
58,07zł/kg

Cena: 7,84 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-12-01
Sierpc ser Królewski light Sierpc ser Królewski light
135 g
58,07zł/kg

Cena: 7,84 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-12-03
Serenada Ser żółty Radamer w Serenada Ser żółty Radamer w
plastrach 135 g
49,48zł/kg

Cena: 6,68 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2026-12-08
Mlekovita Ser Wypasiony z pieprzem Mlekovita Ser Wypasiony z pieprzem
i chili w plastrach 135 g
50,22zł/kg

Cena: 6,78 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-10-30
Mlekovita Ser Wypasiony pomidor z Mlekovita Ser Wypasiony pomidor z
.z bazylią w plastrach 135 g
48,52zł/kg

Cena: 6,55 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-25

inne produkty marki Mlekovita

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Mlekovita? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego, niebieska - 18% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-02-10
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego 12% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-01-18
Mlekovita Darek serek Mlekovita Darek serek
homogenizowany waniliowy 150 g
24,00zł/kg

Cena: 3,60 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2026-10-19
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
truskawkowym 200 ml
11,60zł/l

Cena: 2,32 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-03-15
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
waniliowym 200 ml
11,65zł/l

Cena: 2,33 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-02-03
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
czekoladowym 200 ml
11,60zł/l

Cena: 2,32 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-02-20
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
sałatkowo-kanapkowy półtłusty 16% tł. 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-02
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5