Chleb wieloziarnisty pszenny krojony Piekarnia Malinowscy Szemud

Piekarnia Malinowscy Szemud
Chleb wieloziarnisty pszenny  krojony Piekarnia Malinowscy SzemudChleb wieloziarnisty pszenny  krojony Piekarnia Malinowscy Szemud
masa netto

masa netto

450 g

pojemność

cena za kilogram

13,60 zł / kg

Cena: 6,12 zł

6.12 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Chleb wieloziarnisty pszenny krojony firmy Piekarnia Malinowscy Szemud?

Jak powstał produkt Chleb wieloziarnisty pszenny krojony firmy Piekarnia Malinowscy Szemud - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Mąka graham, woda, mąka pszenna, słonecznik 6%, siemię lnu 3%, sezam 3%, soja 3%, drożdże, sól

inne produkty w kategorii świeże pieczywo

Wyrób firmy Piekarnia Malinowscy Szemud o nazwie Chleb wieloziarnisty pszenny krojony został przypisany do kategorii świeże pieczywo. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Chleb Dobry chleb żytni z miodem Chleb Dobry chleb żytni z miodem
400 g
31,23zł/kg

Cena: 12,49 zł

PLN
1
1
Dzisiejsza dostawa
Chleb zwykły krojony Chleb zwykły krojony
Piekarnia Malinowscy Szemud 550 g
10,65zł/kg

Cena: 5,86 zł

PLN
1
32
Dzisiejsza dostawa
Chleb zwykły cały Chleb zwykły cały
Piekarnia Malinowscy Szemud 550 g
10,35zł/kg

Cena: 5,69 zł

PLN
1
25
Dzisiejsza dostawa
Piekarnia Malinowscy Szemud Piekarnia Malinowscy Szemud
Bułka pszenna zwykła x 3 szt. 300 g
9,97zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
21
Dzisiejsza dostawa
Piekarnia Malinowscy Szemud Piekarnia Malinowscy Szemud
Rogal pszenny z makiem x 2 szt. 300 g
9,33zł/kg

Cena: 2,80 zł

PLN
1
17
Dzisiejsza dostawa
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5