Sante Skarby Ziemi Erytrytol z dodatkiem ksylitolu

Sante
Sante Skarby Ziemi Erytrytol z dodatkiem ksylitoluSante Skarby Ziemi Erytrytol z dodatkiem ksylitolu
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-03-12

pojemność

cena za kilogram

35,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617047786

5900617047786

Cena: 8,99 zł

8.99 PLN 2029-03-12 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Skarby Ziemi Erytrytol z dodatkiem ksylitolu marki Sante?

inne produkty w kategorii cukier

Wyrób firmy Sante o nazwie Skarby Ziemi Erytrytol z dodatkiem ksylitolu został przypisany do kategorii cukier. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Bio Planet Inulina błonnik z agawy Bio Planet Inulina błonnik z agawy
BIO 250 g
77,56zł/kg

Cena: 19,39 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-11-30
Ekologiko Ekologiczny cukier Ekologiko Ekologiczny cukier
kokosowy 250 g
39,44zł/kg

Cena: 9,86 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-11-27
Kruger Erytrytol Kruger Erytrytol
250 g
35,36zł/kg

Cena: 8,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2028-07-30
Krüger Ksylitol Krüger Ksylitol
250 g
47,96zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-12-12
Purely Sweet Stewia Purely Sweet Stewia
250 g
47,96zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-05-30
Purely Sweet Ksylitol Purely Sweet Ksylitol
250 g
47,96zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2028-03-30
Purely Sweet Erytrol Purely Sweet Erytrol
250 g
35,36zł/kg

Cena: 8,84 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-12-31
Diamant cukier biały kryształ Diamant cukier biały kryształ

inne produkty marki Sante

Firma Sante prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 9 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 57 produktów marki Sante.

P R Z E C E N A -10%
Sante otreby pszenne Sante otreby pszenne
150 g
14,40zł/kg

Cena: 2,16 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-12-20
Sante Musli płatki Tropical Sante Musli płatki Tropical
Data przyd. 2027-07-17
Sante Crunchy płatki śniadaniowe Sante Crunchy płatki śniadaniowe
musli bananowe z czekoladą 350 g
24,74zł/kg

Cena: 8,66 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-07-07
Sante Crunchy płatki śniadaniowe Sante Crunchy płatki śniadaniowe
musli owocowe 350 g
24,74zł/kg

Cena: 8,66 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-07-09
Sante Musli płatki Fruit Sante Musli płatki Fruit
Data przyd. 2027-06-23
Sante Otręby owsiane Sante Otręby owsiane
150 g
22,07zł/kg

Cena: 3,31 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-04-07
Sante Otręby owsiane Sante Otręby owsiane
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

Cena: 4,16 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-06-29
Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
nierafinowany 500 g
12,62zł/kg

Cena: 6,31 zł

PLN
1
11
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5