5900437084756 5900437084756 Dr. Oetker
P R Z E C E N A -10%
Dr.Oetker Babeczki smak waniliowy Dr.Oetker Babeczki smak waniliowy
Konfetti 300 g
28,93zł/kg

Cena: 8,68 zł

PLN
1
1
Dr.Oetker Babeczki smak waniliowy
5 5
5 1 Dr.Oetker Babeczki smak waniliowy
Data przyd. 2026-12-31
5900437028460 5900437028460 Dr. Oetker
P R Z E C E N A -25%
Dr.Oetker Pancakes smak jabłkowy Dr.Oetker Pancakes smak jabłkowy
Shrek 165 g
22,67zł/kg

Cena: 3,74 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-11-30
5900288193294 5900288193294 Cykoria
Cykoria Sernik błyskawiczny Cykoria Sernik błyskawiczny
Cykoria Sernik błyskawiczny
5 5
5 5 Cykoria Sernik błyskawiczny
Data przyd. 2027-06-30
5900983024831 5900983024831 Delecta
Delecta Babeczki Delecta Babeczki
o smaku czekoladowym 280 g
28,54zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-28
5900983005205 5900983005205 Delecta
Delecta Babeczki Nadziewane Delecta Babeczki Nadziewane
płatkami czekolady 280 g
29,79zł/kg

Cena: 8,34 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-28
5900983022288 5900983022288 Delecta
Delecta Beza Delecta Beza
260 g
26,04zł/kg

Cena: 6,77 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2027-07-30
5900983022912 5900983022912 Delecta
Delecta Brownie mocno czekoladowe Delecta Brownie mocno czekoladowe
Data przydatności
2027-05-30
5900983022929 5900983022929 Delecta
Delecta Ciasto w proszku Leśny Delecta Ciasto w proszku Leśny
Data przydatności
2027-08-30
5900983002693 5900983002693 Delecta
Delecta Duża Blacha ciasto Delecta Duża Blacha ciasto
drożdżowe 600. g
15,57zł/kg

Cena: 9,34 zł

PLN
1
6
Delecta Duża Blacha ciasto
5 5
5 1 Delecta Duża Blacha ciasto
Data przyd. 2027-08-30
5900983002884 5900983002884 Delecta
Delecta Duża Blacha ciasto Delecta Duża Blacha ciasto
jogurtowe 640 g
13,89zł/kg

Cena: 8,89 zł

PLN
1
6
Delecta Duża Blacha ciasto
5 5
5 4 Delecta Duża Blacha ciasto
Data przyd. 2027-09-30
5900983002891 5900983002891 Delecta
Delecta Duża Blacha ciasto Delecta Duża Blacha ciasto
o smaku czekoladowym 670 g
13,42zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
4
Delecta Duża Blacha ciasto
5 5
5 6 Delecta Duża Blacha ciasto
Data przyd. 2027-08-30
5900983002907 5900983002907 Delecta
Delecta Duża Blacha piernik Delecta Duża Blacha piernik
Delecta Duża Blacha piernik
5 5
5 3 Delecta Duża Blacha piernik
Data przyd. 2027-06-30
5900983024893 5900983024893 Delecta
Delecta Gofry klasyczne Delecta Gofry klasyczne
340 g
17,62zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-08-30
5900983014894 5900983014894 Delecta
Delecta Sernik na zimno Delecta Sernik na zimno
Delecta Sernik na zimno
5 5
5 4 Delecta Sernik na zimno
Data przyd. 2027-03-30
5900437115313 5900437115313 Dr. Oetker
Dr.Oetker Barwniki spożywczy Dr.Oetker Barwniki spożywczy
czerwony 10 g
582,00zł/kg

Cena: 5,82 zł

PLN
1
5
Dr.Oetker Barwniki spożywczy
5 5
5 3 Dr.Oetker Barwniki spożywczy
Data przyd. 2027-05-30
5900437115337 5900437115337 Dr. Oetker
Dr.Oetker Barwniki spożywczy Dr.Oetker Barwniki spożywczy
zielony 10 g
582,00zł/kg

Cena: 5,82 zł

PLN
1
4
Dr.Oetker Barwniki spożywczy
5 5
5 2 Dr.Oetker Barwniki spożywczy
Data przyd. 2027-07-30
5900437081649 5900437081649 Dr. Oetker
Dr.Oetker Mini Babeczki Dr.Oetker Mini Babeczki
czekoladowe z kropelkami czekolady 245 g
40,82zł/kg

Cena: 10 zł

PLN
1
8
Dr.Oetker Mini Babeczki
5 5
5 1 Dr.Oetker Mini Babeczki
Data przyd. 2027-04-30
5900437081441 5900437081441 Dr. Oetker
Dr.Oetker Mini Babeczki smak Dr.Oetker Mini Babeczki smak
waniliowy z kropelkami czekolady 250 g
40,00zł/kg

Cena: 10 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-04-30
5900437028606 5900437028606 Dr. Oetker
Dr.Oetker Pancakes smak malinowy Dr.Oetker Pancakes smak malinowy
Koci Domek Gabi 165 g
30,24zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-03-30
5900437087009 5900437087009 Dr. Oetker
Dr.Oetker sernik na zimno Dr.Oetker sernik na zimno
w proszku 195 g
35,85zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
1
Dr.Oetker sernik na zimno
5 5
5 3 Dr.Oetker sernik na zimno
Data przyd. 2027-04-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5