Purely Sweet Ksylitol

Purely Sweet Ksylitol 250 g

Marka

Purely

Marka standaryzowana

Marka - Purely

Podmarka

Podmarka - Sweet

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Słodzik stołowy na bazie ksylitolu.

Purely Sweet KsylitolPurely Sweet Ksylitol
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-03-30

pojemność

cena za kilogram

47,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4052700001951

4052700001951

Cena: 11,99 zł

Kup 8 szt. po 11.81 zł/szt
11.99 PLN 2028-03-30 NewCondition

substancje słodzące: 100 % ksylitol


Wartości odżywcze
 w 100 gw porcji (4 g)
Wartość energetyczna 995 kJ (239 kcal) 39 kJ (9,6 kcal)
Tłuszcz 0 g 0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g 0 g
Węglowodany 99,5 g 4 g
- w tym cukry 0 g 0 g
- w tym poliole 99,5 g 4 g
Białko 0 g 0 g
Sól 0 g 0 g

Purely Sweet Ksylitol 250 g

Marka

Purely

Marka standaryzowana

Marka - Purely

Podmarka

Podmarka - Sweet

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Słodzik stołowy na bazie ksylitolu.


Bio Planet Inulina błonnik z agawy Bio Planet Inulina błonnik z agawy
BIO 250 g
77,56zł/kg

Cena: 19,39 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-11-30
Ekologiko Ekologiczny cukier Ekologiko Ekologiczny cukier
kokosowy 250 g
39,44zł/kg

Cena: 9,86 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-11-27
Kruger Erytrytol Kruger Erytrytol
250 g
35,36zł/kg

Cena: 8,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2028-07-30
Krüger Ksylitol Krüger Ksylitol
250 g
47,96zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-12-12
Sante Skarby Ziemi Erytrytol Sante Skarby Ziemi Erytrytol
z dodatkiem ksylitolu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-03-12
Purely Sweet Stewia Purely Sweet Stewia
250 g
47,96zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-05-30
Purely Sweet Erytrol Purely Sweet Erytrol
250 g
35,36zł/kg

Cena: 8,84 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-12-31
Diamant cukier biały kryształ Diamant cukier biały kryształ
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5