Sante Crunchy płatki śniadaniowe musli bananowe z czekoladą

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Crunchy płatki śniadaniowe musli bananowe z czekoladą firmy Sante.
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Crunchy płatki śniadaniowe musli bananowe z czekoladą marki Sante:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1781 kJ |
| Wartość energetyczna | 423 kcal |
| Tłuszcz | 15 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 6,4 g |
| Węglowodany | 67 g |
| w tym cukry | 26 g |
| Błonnik | 6,6 g |
| Białko | 7,7 g |
| Sól | 0,32 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Sante opisuje Crunchy płatki śniadaniowe musli bananowe z czekoladą tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Crunchy płatki śniadaniowe musli bananowe z czekoladą firmy Sante? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 5 ocen.
- Damian Kaleta ?. , 2024-03-07 10:30:36Pyszne płatki czekoladowe. Idealne na szybkie i zdrowe śniadanie ?.
inne produkty w kategorii musli
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Sante Crunchy płatki śniadaniowe musli bananowe z czekoladą do kategorii musli.
produkty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 44,8 %, mąka 8,7 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych i kandyzowanych 2(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_owocowe/28924.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 56,1 %, mąka 10,9 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,8 %), cukier trzcinowy, tłuszcz palmowy nieutward(...)
Cena: 7,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_klasyczne/60238.html2026-12-10
pełnoziarniste płatki owsiane 38,2 %, mieszanka suszonych i kandyzowanych owoców 22,5 % [suszony daktyl (daktyl, mąka ryżowa), kandyzowany ananas (ananas, cukier, regulator kw(...)
Cena: 7,97 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Musli_platki_Tropical/26147_2414161_797.htmlmieszanka suszonych owoców 34 % [daktyle (daktyle, mąka ryżowa), chipsy bananowe (banan, olej kokosowy, cukier trzcinowy), żurawina słodzona (żurawina, cukier trzcinowy, olej (...)
Cena: 7,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Musli_platki_Fruit_owocowe/29402.htmlRunchy naturalne; płatki owsiane 45%, cukier, tłuszcz palmowy częściowo utwardzony, chrupki zbożowe (kaszka kukurydziana, mąka pszenna pełnoziarnista – mąka graham, cukier), m(...)
Cena: 8,71 zł
PLN https://dodomku.pl/RadixBis_musli_crunchy_malinowojezynowe/49920.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 50 %, rodzynki 25 % (rodzynki, olej roślinny: olej bawełniany lub/i olej słonecznikowy lub/i olej rzepakowy), pszenica, migdały 4 %, ekstrakt sło(...)
Cena: 7,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Musli_tradycyjne_z_owocami/54094.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 48,7 %, maka: owsiana, jęczmienna, kukurydziana, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy, owoce liofilizowane 2,5 % w zmiennych proporcjach (wiśnia,(...)
Cena: 9,72 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Granola_owocowa/60076.html2026-12-20
pełnoziarniste płatki owsiane 40,8 %, mąka: jęczmienna, owsiana, kukurydziana, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy, czekolada 7 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, em(...)
Cena: 9,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Granola_czekoladowa/109049.html2027-01-17
Czy znasz już markę Sante? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Sante od 9 maja 2008.
Cena: 2,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_otreby_pszenne/22792.htmlCena: 3,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane/37385.htmlDlaczego warto jeść otręby owsiane?\nOtręby owsiane w odróżnieniu od otrąb pszennych składają się głównie z rozpuszczalnego błonnika roślinnego, którego ważną częścią są beta (...)
Cena: 4,30 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane_wysokoblonnikowe/37386.html2027-01-26
Cena: 6,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Demerara_cukier_trzcinowy_nierafinowany/39210.htmlCena: 6,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Demerara_cukier_trzcinowy_nierafinowany_drobny/39211.htmlprodukty pochodzące z pełnego ziarna owsa 55% (płatki owsiane, mąka owsiana), tłuszcz palmowy nieutwardzony***, nierafinowany cukier trzcinowy, syrop glukozowy 6%, serwatka w (...)
Cena: 6,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_ciasteczka_owsiane_kakaowe/44917.htmlprodukty pochodzące z pełnego ziarna owsa 64% (płatki owsiane, mąka owsiana), tłuszcz palmowy nieutwardzony***, nierafinowany cukier trzcinowy, serwatka w proszku (mleko), syr(...)
Cena: 5,48 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_ciasteczka_owsiane_naturalne/44918.html2027-01-27
produkty pochodzące z pełnego ziarna owsa 61% (płatki owsiane, mąka owsiana), tłuszcz palmowy nieutwardzony***, nierafinowany cukier trzcinowy, żurawina słodzona suszona 6,4% (...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_ciasteczka_owsiane_z_zurawina/44919.html






Koszyk z zakupami