Purely Sweet Stewia

Purely Sweet Stewia 250 g

Marka

Purely

Marka standaryzowana

Marka - Purely

Podmarka

Podmarka - Sweet

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Słodzik stołowy na bazie erytrytolu i glikozydów stewiolowych ze stewii.

Purely Sweet StewiaPurely Sweet Stewia
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-05-30

pojemność

cena za kilogram

47,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4052700002026

4052700002026

Cena: 11,99 zł

Kup 8 szt. po 11.81 zł/szt
11.99 PLN 2029-05-30 NewCondition

substancje słodzące: erytrytol i glikozydy stewiolowe ze stewii 0.8 %
aromat wanilina


Wartości odżywcze
 w 100 gw porcji (2 g)
Wartość energetyczna 0 kJ (0 kcal) 0 kJ (0 kcal)
Tłuszcz 0 g 0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g 0 g
Węglowodany 99 g 2 g
- w tym cukry 0 g 0 g
- w tym poliole 99 g 2 g
Białko 0 g 0 g
Sól 0 g 0 g

Purely Sweet Stewia 250 g

Marka

Purely

Marka standaryzowana

Marka - Purely

Podmarka

Podmarka - Sweet

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Słodzik stołowy na bazie erytrytolu i glikozydów stewiolowych ze stewii.


Bio Planet Inulina błonnik z agawy Bio Planet Inulina błonnik z agawy
BIO 250 g
77,56zł/kg

Cena: 19,39 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-11-30
Ekologiko Ekologiczny cukier Ekologiko Ekologiczny cukier
kokosowy 250 g
39,44zł/kg

Cena: 9,86 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-11-27
Kruger Erytrytol Kruger Erytrytol
250 g
35,36zł/kg

Cena: 8,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2028-07-30
Krüger Ksylitol Krüger Ksylitol
250 g
47,96zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-12-12
Sante Skarby Ziemi Erytrytol Sante Skarby Ziemi Erytrytol
z dodatkiem ksylitolu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-03-12
Purely Sweet Ksylitol Purely Sweet Ksylitol
250 g
47,96zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2028-03-30
Purely Sweet Erytrol Purely Sweet Erytrol
250 g
35,36zł/kg

Cena: 8,84 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-12-31
Diamant cukier biały kryształ Diamant cukier biały kryształ
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5