Sante Musli płatki Tropical

Zainteresował Cię produkt Płatki zbożowe z suszonymi i kandyzowanymi owocami tropikalnymi marki Sante?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Płatki zbożowe z suszonymi i kandyzowanymi owocami tropikalnymi marki Sante:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1607 kJ |
| Wartość energetyczna | 381 kcal |
| Tłuszcz | 6,0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Węglowodany | 69 g |
| w tym cukry | 22 g |
| Błonnik | 7,8 g |
| Białko | 8,8 g |
| Sól | 0,47 g |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Sante opisuje Płatki zbożowe z suszonymi i kandyzowanymi owocami tropikalnymi tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Płatki zbożowe z suszonymi i kandyzowanymi owocami tropikalnymi marki Sante? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 2 ocen.
inne produkty w kategorii musli
Wyrób firmy Sante o nazwie Płatki zbożowe z suszonymi i kandyzowanymi owocami tropikalnymi został przypisany do kategorii musli. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
mieszanka suszonych owoców 34 % [daktyle (daktyle, mąka ryżowa), chipsy bananowe (banan, olej kokosowy, cukier trzcinowy), żurawina słodzona (żurawina, cukier trzcinowy, olej (...)
Cena: 7,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Musli_platki_Fruit_owocowe/29402.htmlRunchy naturalne; płatki owsiane 45%, cukier, tłuszcz palmowy częściowo utwardzony, chrupki zbożowe (kaszka kukurydziana, mąka pszenna pełnoziarnista – mąka graham, cukier), m(...)
Cena: 8,71 zł
PLN https://dodomku.pl/RadixBis_musli_crunchy_malinowojezynowe/49920.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 50 %, rodzynki 25 % (rodzynki, olej roślinny: olej bawełniany lub/i olej słonecznikowy lub/i olej rzepakowy), pszenica, migdały 4 %, ekstrakt sło(...)
Cena: 7,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Musli_tradycyjne_z_owocami/54094.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 43,8 %, mąka 8,6 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych 16 % [chips banan(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_bananowe_z_czekolada/28923.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 44,8 %, mąka 8,7 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych i kandyzowanych 2(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_owocowe/28924.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 48,7 %, maka: owsiana, jęczmienna, kukurydziana, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy, owoce liofilizowane 2,5 % w zmiennych proporcjach (wiśnia,(...)
Cena: 9,72 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Granola_owocowa/60076.html2026-12-20
Czy znasz już markę Sante? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Sante od 9 maja 2008.
Cena: 2,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_otreby_pszenne/22792.htmlCena: 3,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane/37385.htmlDlaczego warto jeść otręby owsiane?\nOtręby owsiane w odróżnieniu od otrąb pszennych składają się głównie z rozpuszczalnego błonnika roślinnego, którego ważną częścią są beta (...)
Cena: 4,30 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane_wysokoblonnikowe/37386.html2027-01-26
Cena: 6,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Demerara_cukier_trzcinowy_nierafinowany/39210.htmlCena: 6,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Demerara_cukier_trzcinowy_nierafinowany_drobny/39211.htmlprodukty pochodzące z pełnego ziarna owsa 55% (płatki owsiane, mąka owsiana), tłuszcz palmowy nieutwardzony***, nierafinowany cukier trzcinowy, syrop glukozowy 6%, serwatka w (...)
Cena: 6,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_ciasteczka_owsiane_kakaowe/44917.html






Koszyk z zakupami