5902650272323 5902650272323 Bio Planet
Bio Planet Kakao sproszkowane BIO Bio Planet Kakao sproszkowane BIO
surowe nieodtłuszczone 400 g
161,35zł/kg

Cena: 64,54 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-22
5902488066040 5902488066040 BIO Afryka
Bio Planet Kakao sproszkowane Bio Planet Kakao sproszkowane
odtłuszczone BIO 200 g
148,75zł/kg

Cena: 29,75 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-12-31
5902650272170 5902650272170 Bio Planet
Bio Planet Kakao ziarna surowe BIO Bio Planet Kakao ziarna surowe BIO
600 g
164,22zł/kg

Cena: 98,53 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-01
5900910000136 5900910000136 DecoMorreno
DecoMorreno kakao gorzkie DecoMorreno kakao gorzkie
150 g
96,47zł/kg

Cena: 14,47 zł

PLN
1
1
DecoMorreno kakao gorzkie
5 5
5 12 DecoMorreno kakao gorzkie
Data przyd. 2027-07-30
5900910000136 5900910000136 DecoMorreno
DecoMorreno kakao gorzkie DecoMorreno kakao gorzkie
150 g
101,27zł/kg

Cena: 15,19 zł

PLN
1
8
DecoMorreno kakao gorzkie
5 5
5 12 DecoMorreno kakao gorzkie
Data przyd. 2028-01-31
5900910000143 5900910000143 DecoMorreno
DecoMorreno kakao gorzkie DecoMorreno kakao gorzkie
80 g
112,38zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
3
DecoMorreno kakao gorzkie
5 5
5 6 DecoMorreno kakao gorzkie
Data przyd. 2027-04-30
5901716995367 5901716995367 Kruger
Krüger Chocodelissia Kakao extra Krüger Chocodelissia Kakao extra
ciemne 80 g
106,38zł/kg

Cena: 8,51 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2028-01-31
5901716994865 5901716994865 Kruger
Krüger Milky Czekolada do picia o Krüger Milky Czekolada do picia o
obniżonej zawartości tłuszczu (8 x 25 g) 200 g
75,55zł/kg

Cena: 15,11 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2027-09-30
4052700001333 4052700001333 Kruger
Krüger MixFix Napój kakaowy instant Krüger MixFix Napój kakaowy instant
150 g
55,93zł/kg

Cena: 8,39 zł

PLN
1
29
Data przydatności
2027-06-30
4052700004983 4052700004983 Kruger
Krüger MixFix Napój kakaowy instant Krüger MixFix Napój kakaowy instant
Data przydatności
2028-02-28
5901716991772 5901716991772 Kruger
Krüger kakao extra ciemne Krüger kakao extra ciemne
80 g
94,75zł/kg

Cena: 7,58 zł

PLN
1
6
Krüger kakao extra ciemne
5 5
5 3 Krüger kakao extra ciemne
Data przyd. 2027-06-30
5901716993530 5901716993530 Kruger
Krüger kakao extra ciemne Krüger kakao extra ciemne
w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 200 g
76,85zł/kg

Cena: 15,37 zł

PLN
1
4
Krüger kakao extra ciemne
5 5
5 1 Krüger kakao extra ciemne
Data przyd. 2027-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5