pomińbudyń
smak:
5900437027722 5900437027722 Dr. Oetker
P R Z E C E N A -10%
Dr. Oetker Słodka Chwila Budyń smak Dr. Oetker Słodka Chwila Budyń smak
panna cotta malinowa 43 g
50,70zł/kg

Cena: 2,18 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2026-12-31
8594006666480 8594006666480 Amylon
Amylon Budyń czekoladowy Amylon Budyń czekoladowy
bezglutenowy BIO 40 g
99,75zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
2
Amylon Budyń czekoladowy
4 5
4 1 Amylon Budyń czekoladowy
Data przyd. 2028-01-20
8594006667692 8594006667692 Amylon
Amylon Budyń morelowy bezglutenowy Amylon Budyń morelowy bezglutenowy
BIO 40 g
112,50zł/kg

Cena: 4,50 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-06-18
8594006666497 8594006666497 Amylon
Amylon Budyń o smaku waniliowym BIO Amylon Budyń o smaku waniliowym BIO
bezglutenowy 40 g
108,75zł/kg

Cena: 4,35 zł

PLN
1
2
Amylon Budyń o smaku waniliowym BIO
5 5
5 2 Amylon Budyń o smaku waniliowym BIO
Data przyd. 2028-03-12
8594006666985 8594006666985 Amylon
Amylon Budyń truskawkowy Amylon Budyń truskawkowy
bezglutenowy BIO 40 g
116,00zł/kg

Cena: 4,64 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-12-12
8594006668354 8594006668354 Amylon
Amylon Budyń śmietankowy BIO Amylon Budyń śmietankowy BIO
bezglutenowy 40 g
103,75zł/kg

Cena: 4,15 zł

PLN
1
5
Amylon Budyń śmietankowy BIO
5 5
5 1 Amylon Budyń śmietankowy BIO
Data przyd. 2028-06-30
5907738158179 5907738158179 Bio Planet
Bio Planet Budyń smak malinowy BIO Bio Planet Budyń smak malinowy BIO
38 g
82,89zł/kg

Cena: 3,15 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-10-30
5907738158186 5907738158186 Bio Planet
Bio Planet Budyń smak waniliowy BIO Bio Planet Budyń smak waniliowy BIO
38 g
86,32zł/kg

Cena: 3,28 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2027-08-08
5900288001414 5900288001414 Cykoria
Cykoria Budyń o smaku cytrynowym Cykoria Budyń o smaku cytrynowym
40 g
32,50zł/kg

Cena: 1,30 zł

PLN
1
35
Cykoria Budyń o smaku cytrynowym
5 5
5 8 Cykoria Budyń o smaku cytrynowym
Data przyd. 2028-02-25
5900288000493 5900288000493 Cykoria
Cykoria Budyń o smaku Cykoria Budyń o smaku
czekoladowym 40 g
32,50zł/kg

Cena: 1,30 zł

PLN
1
34
Cykoria Budyń o smaku
5 5
5 3 Cykoria Budyń o smaku
Data przyd. 2028-01-31
5900288000554 5900288000554 Cykoria
Cykoria Budyń o smaku malinowym Cykoria Budyń o smaku malinowym
40 g
32,50zł/kg

Cena: 1,30 zł

PLN
1
26
Cykoria Budyń o smaku malinowym
4 5
4.5 11 Cykoria Budyń o smaku malinowym
Data przyd. 2028-01-31
5900288000516 5900288000516 Cykoria
Cykoria Budyń o smaku waniliowym Cykoria Budyń o smaku waniliowym
40 g
32,50zł/kg

Cena: 1,30 zł

PLN
1
32
Cykoria Budyń o smaku waniliowym
5 5
5 7 Cykoria Budyń o smaku waniliowym
Data przyd. 2028-02-25
5900288001292 5900288001292 Cykoria
Cykoria Budyń o smaku wiśniowym Cykoria Budyń o smaku wiśniowym
40 g
32,50zł/kg

Cena: 1,30 zł

PLN
1
31
Cykoria Budyń o smaku wiśniowym
4 5
4 5 Cykoria Budyń o smaku wiśniowym
Data przyd. 2027-10-31
5900288000530 5900288000530 Cykoria
Cykoria Budyń o smaku Cykoria Budyń o smaku
śmietankowym 40 g
32,50zł/kg

Cena: 1,30 zł

PLN
1
26
Cykoria Budyń o smaku
5 5
5 7 Cykoria Budyń o smaku
Data przyd. 2028-02-25
5900983000668 5900983000668 Delecta
Delecta Duży budyń smak krówki Delecta Duży budyń smak krówki
64 g
28,75zł/kg

Cena: 1,84 zł

PLN
1
4
Delecta Duży budyń smak krówki
4 5
4.5 8 Delecta Duży budyń smak krówki
Data przyd. 2027-07-30
5900983000194 5900983000194 Delecta
Delecta Duży budyń smak Delecta Duży budyń smak
śmietankowy 64 g
29,06zł/kg

Cena: 1,86 zł

PLN
1
17
Delecta Duży budyń smak
4 5
4 3 Delecta Duży budyń smak
Data przyd. 2027-11-30
5901716994162 5901716994162 Kruger
Desseria Budyń smak śmietankowy Desseria Budyń smak śmietankowy
40 g
21,75zł/kg

Cena: 0,87 zł

PLN
1
23
Desseria Budyń smak śmietankowy
5 5
5 1 Desseria Budyń smak śmietankowy
Data przyd. 2027-09-30
5900437021256 5900437021256 Dr. Oetker
Dr.Oetker budyń smak Czekoladowy Dr.Oetker budyń smak Czekoladowy
45 g
35,33zł/kg

Cena: 1,59 zł

PLN
1
8
Dr.Oetker budyń smak Czekoladowy
5 5
5 9 Dr.Oetker budyń smak Czekoladowy
Data przyd. 2027-03-30
5901716994179 5901716994179 Kruger
Kruger Desseria Budyń Kruger Desseria Budyń
smak waniliowy 40 g
24,75zł/kg

Cena: 0,99 zł

PLN
1
2
Kruger Desseria Budyń
5 5
5 1 Kruger Desseria Budyń
Data przyd. 2028-02-28
5900085000139 5900085000139 Winiary
Winiary budyń z cukrem waniliowy Winiary budyń z cukrem waniliowy
60 g
38,67zł/kg

Cena: 2,32 zł

PLN
1
2
Winiary budyń z cukrem waniliowy
5 5
5 6 Winiary budyń z cukrem waniliowy
Data przyd. 2027-03-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5