Krüger Ksylitol

Kruger

Zalecany przy redukcji masy ciała. Zawiera 40% mniej kalorii niż zwykły cukier. Doskonały do słodzenia napojów, deserów i wypieków.

Krüger KsylitolKrüger Ksylitol
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-12-12

pojemność

cena za kilogram

47,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901716994148

5901716994148

Cena: 11,99 zł

Kup 8 szt. po 11.81 zł/szt
11.99 PLN 2027-12-12 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Krüger Ksylitol firmy Kruger.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Kruger:

  • 100% substancja słodząca – ksylitol


Średnia wartość odżywcza w 100g
Wartość energetyczna 995 kJ / 239 kcal
Tłuszcz 0,0g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,0g
Węglowodany 99,5g
w tym cukry 0,0g
w tym poliole 99,5g
Błonnik 0,0g
Białko 0,0g
Sól 0,0g

Producent marki Kruger opisuje Krüger Ksylitol tak:

Zalecany przy redukcji masy ciała. Zawiera 40% mniej kalorii niż zwykły cukier. Doskonały do słodzenia napojów, deserów i wypieków.


inne produkty w kategorii cukier

Wyrób firmy Kruger o nazwie Krüger Ksylitol został przypisany do kategorii cukier. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Bio Planet Inulina błonnik z agawy Bio Planet Inulina błonnik z agawy
BIO 250 g
77,56zł/kg

Cena: 19,39 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-11-30
Ekologiko Ekologiczny cukier Ekologiko Ekologiczny cukier
kokosowy 250 g
39,44zł/kg

Cena: 9,86 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-11-27
Kruger Erytrytol Kruger Erytrytol
250 g
35,36zł/kg

Cena: 8,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2028-07-30
Sante Skarby Ziemi Erytrytol Sante Skarby Ziemi Erytrytol
z dodatkiem ksylitolu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-03-12
Purely Sweet Stewia Purely Sweet Stewia
250 g
47,96zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-05-30
Purely Sweet Ksylitol Purely Sweet Ksylitol
250 g
47,96zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2028-03-30
Purely Sweet Erytrol Purely Sweet Erytrol
250 g
35,36zł/kg

Cena: 8,84 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-12-31
Diamant cukier biały kryształ Diamant cukier biały kryształ

inne produkty marki Kruger

Firma Kruger prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 23 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 91 produktów marki Kruger.

Krüger Słodzik Sweet Time Krüger Słodzik Sweet Time
100 tabl.

Cena: 5,85 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-30
Krüger Vital Power Witamina C Krüger Vital Power Witamina C
smak cytrynowy 20 szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2028-06-30
Krüger Vital Power Magnez+B6 Krüger Vital Power Magnez+B6
smak cytrynowy 20 tabl.

Cena: 8,42 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-07-30
Krüger Słodzik Sweet Time Krüger Słodzik Sweet Time
300 tabl.

Cena: 12,35 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-04-30
Krüger Słodzik Viva Sweet Krüger Słodzik Viva Sweet
Data przyd. 2029-06-30
Krüger Vital Power Multiwitamina Krüger Vital Power Multiwitamina
smak pomarańczowy 90 g
88,78zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
31
Data przyd. 2028-02-28
Krüger Vital Power Żelazo Krüger Vital Power Żelazo
Kwas foliowy + Wit. C 20 tabl.

Cena: 10,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-03-30
Krüger Błonnik Krüger Błonnik
80 g
71,00zł/kg

Cena: 5,68 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5