Sante Otręby owsiane wysokobłonnikowe

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Otręby owsiane wysokobłonnikowe premium firmy Sante.
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1570 kJ / 374 kcal |
| Tłuszcz | 7,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Węglowodany | 52 g |
| w tym cukry | 1,4 g |
| Błonnik | 18 g |
| Białko | 16 g |
| Sól | <0,01 g |
| Witaminy | |
| Tiamina (witamina B1) | 1 mg (91 %)* |
| Składniki mineralne | |
| Potas | 638 mg (32 %)* |
| Fosfor | 718 mg (103 %)* |
| Magnez | 230 mg (61 %)* |
| Cynk | 5 mg (50 %)* |
| 100 g produktu zawiera 6 g beta-glukanów. | |
| *% referencyjnej wartości spożycia dla osób dorosłych. |
| Zboża zawierające gluten : | Zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Producent marki Sante opisuje Otręby owsiane wysokobłonnikowe premium tak:
inne produkty w kategorii otręby i zarodki
Sante Otręby owsiane wysokobłonnikowe w sklepie dodomku.pl należy do kategorii otręby i zarodki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 16 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 5,57 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Otreby_gryczane/45898.htmlCena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Otreby_owsiane/45899.htmlCena: 2,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_otreby_pszenne/22792.htmlCena: 3,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane/37385.htmlCena: 4,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Otreby_orkiszowe_BIO/40276.html2026-12-11
Cena: 3,89 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Otreby_zytnie_BIO/40278.html2026-08-08
Cena: 8,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Otreby_owsiane_BIO/40325.html2026-11-30
Firma Sante prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 9 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 70 produktów marki Sante.
produkty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 43,8 %, mąka 8,6 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych 16 % [chips banan(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_bananowe_z_czekolada/28923.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 44,8 %, mąka 8,7 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych i kandyzowanych 2(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_owocowe/28924.htmlmieszanka suszonych owoców 34 % [daktyle (daktyle, mąka ryżowa), chipsy bananowe (banan, olej kokosowy, cukier trzcinowy), żurawina słodzona (żurawina, cukier trzcinowy, olej (...)
Cena: 7,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Musli_platki_Fruit_owocowe/29402.htmlCena: 6,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Demerara_cukier_trzcinowy_nierafinowany/39210.htmlCena: 6,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Demerara_cukier_trzcinowy_nierafinowany_drobny/39211.htmlprodukty pochodzące z pełnego ziarna owsa 55% (płatki owsiane, mąka owsiana), tłuszcz palmowy nieutwardzony***, nierafinowany cukier trzcinowy, syrop glukozowy 6%, serwatka w (...)
Cena: 6,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_ciasteczka_owsiane_kakaowe/44917.htmlprodukty pochodzące z pełnego ziarna owsa 64% (płatki owsiane, mąka owsiana), tłuszcz palmowy nieutwardzony***, nierafinowany cukier trzcinowy, serwatka w proszku (mleko), syr(...)
Cena: 5,48 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_ciasteczka_owsiane_naturalne/44918.html2027-01-27
produkty pochodzące z pełnego ziarna owsa 61% (płatki owsiane, mąka owsiana), tłuszcz palmowy nieutwardzony***, nierafinowany cukier trzcinowy, żurawina słodzona suszona 6,4% (...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_ciasteczka_owsiane_z_zurawina/44919.html






Koszyk z zakupami