5900288322496 5900288322496 Cykoria
Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
cytrynowym 100 g
54,00zł/kg

Cena: 5,40 zł

PLN
1
5
Cykoria Krem do tortów o smaku
5 5
5 3 Cykoria Krem do tortów o smaku
Data przyd. 2027-06-30
5900288321390 5900288321390 Cykoria
Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
czekoladowym 100 g
56,30zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
2
Cykoria Krem do tortów o smaku
4 5
4.5 10 Cykoria Krem do tortów o smaku
Data przyd. 2027-11-30
5900288321390 5900288321390 Cykoria
Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
czekoladowym 100 g
57,40zł/kg

Cena: 5,74 zł

PLN
1
18
Cykoria Krem do tortów o smaku
4 5
4.5 10 Cykoria Krem do tortów o smaku
Data przyd. 2028-02-29
5900288324483 5900288324483 Cykoria
Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
orzechowym 100 g
32,10zł/kg

Cena: 3,21 zł

PLN
1
33
Cykoria Krem do tortów o smaku
4 5
4.5 5 Cykoria Krem do tortów o smaku
Data przyd. 2028-03-30
5900288324551 5900288324551 Cykoria
Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
rumowym 100 g
32,40zł/kg

Cena: 3,24 zł

PLN
1
16
Cykoria Krem do tortów o smaku
4 5
4.5 3 Cykoria Krem do tortów o smaku
Data przyd. 2027-11-30
5900288322519 5900288322519 Cykoria
Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
truskawkowym 100 g
56,30zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
6
Cykoria Krem do tortów o smaku
4 5
4.5 4 Cykoria Krem do tortów o smaku
Data przyd. 2027-11-30
5900288322519 5900288322519 Cykoria
Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
truskawkowym 100 g
56,90zł/kg

Cena: 5,69 zł

PLN
1
18
Cykoria Krem do tortów o smaku
4 5
4.5 4 Cykoria Krem do tortów o smaku
Data przyd. 2028-01-30
5900288321376 5900288321376 Cykoria
Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
waniliowym 100 g
56,30zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
25
Cykoria Krem do tortów o smaku
4 5
4.5 5 Cykoria Krem do tortów o smaku
Data przyd. 2027-11-30
5900288324575 5900288324575 Cykoria
Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
śmietankowym 100 g
56,30zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
29
Cykoria Krem do tortów o smaku
4 5
4.5 3 Cykoria Krem do tortów o smaku
Data przyd. 2027-11-30
5900983023704 5900983023704 Delecta
Delecta Krem Karpatka w 5 minut Delecta Krem Karpatka w 5 minut
bez gotowania 136 g
46,91zł/kg

Cena: 6,38 zł

PLN
1
8
Delecta Krem Karpatka w 5 minut
5 5
5 2 Delecta Krem Karpatka w 5 minut
Data przyd. 2027-06-30
5900983003997 5900983003997 Delecta
Delecta krem karpatka oryginalna Delecta krem karpatka oryginalna
250 g
19,56zł/kg

Cena: 4,89 zł

PLN
1
6
Delecta krem karpatka oryginalna
5 5
5 6 Delecta krem karpatka oryginalna
Data przyd. 2027-05-30
5900437002415 5900437002415 Dr. Oetker
Dr. Oetker Sos o smaku Dr. Oetker Sos o smaku
czekoladowym 200 g
42,95zł/kg

Cena: 8,59 zł

PLN
1
6
Dr. Oetker Sos o smaku
5 5
5 2 Dr. Oetker Sos o smaku
Data przyd. 2027-12-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5