Kamis marynata staropolska do mięs

Zainteresował Cię produkt Mieszanka przyprawowa marki Kamis?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Mieszanka przyprawowa marki Kamis:
| Wartości odżywcze (%) | Średnia wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1090/260 (kJ/kcal) |
| Tłuszcz | 6,9 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Węglowodany | 32 g |
| w tym cukry | 7 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 21,5 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Zawiera |
| Soja : | Może zawierać |
Producent marki Kamis opisuje Mieszanka przyprawowa tak:
inne produkty w kategorii marynaty
Kamis marynata staropolska do mięs w sklepie dodomku.pl należy do kategorii marynaty. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 2 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Woda, koncentrat pomidorowy, cukier, sól, ocet spirytusowy, przyprawy suszone mielone (cebula, pieprz cayenne, czosnek, papryka słodka czerwona, lubczyk), czosnek suszony gran(...)
Cena: 6,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Marynata_klasyczna_gotowa/49700.htmlMoże zainteresują Cię również inne towary firmy Kamis? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
przyprawy (kurkuma (16,2 %), kozieradka, kolendra (15,9 %), czosnek, kmin rzymski, GORCZYCA biała, cynamon, imbir, goździki, papryka słodka, gałka muszkatołowa, chili), sól
Cena: 2,79 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_curry/19495.htmlGORCZYCA biała (29,5 %), kolendra, papryka słodka, kminek (14,5 %), majeranek (14 %), chili (3 %), liście laurowe
Cena: 3,10 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_pieprz_ziolowy/19499.htmlCena: 5,37 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_musztarda_rosyjska/38049_2427852_537.htmlCena: 4,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_musztarda_sarepska/38050.htmlCena: 5,16 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_musztarda_chrzanowa/39045.htmlCena: 4,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_musztarda_delikatesowa/39051.htmlprzyprawy (czosnek (17,7 %) (w tym liofilizowany), GORCZYCA biała, cebula, kozieradka, pieprz czarny, kurkuma), cukier, sól, skrobia modyfikowana, laktoza (z MLEKA), zioła (na(...)
Cena: 2,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_Sos_salatkowy_czosnkowy/58551.html






Koszyk z zakupami