Winiary Pomysł na... Pasta do gotowania kurczak po indyjsku Tikka Masala

Oglądasz produkt o nazwie Kurczak po indyjsku Tikka Masala. Pasta do gotowania firmy Winiary.
Jak powstał produkt Kurczak po indyjsku Tikka Masala. Pasta do gotowania firmy Winiary - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza po przyrządzeniu W 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 468 kJ |
| Wartość energetyczna | 111 kcal |
| Tłuszcz | 3,9 g |
| w tym kwasy tłuszczowe | 1,2 g |
| Węglowodany | 11,7 g |
| w tym cukry | 0,9 g |
| Błonnik | 1,1 g |
| Białko | 6,9 g |
| Sól | 0,37 g |
| **Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera 2 porcje. | |
| Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka. |
| Seler : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
Producent marki Winiary opisuje Kurczak po indyjsku Tikka Masala. Pasta do gotowania tak:
inne produkty w kategorii marynaty
Produkt Kurczak po indyjsku Tikka Masala. Pasta do gotowania firmy Winiary znajduje się w kategorii marynaty, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu marynaty:
Woda, koncentrat pomidorowy, cukier, sól, ocet spirytusowy, przyprawy suszone mielone (cebula, pieprz cayenne, czosnek, papryka słodka czerwona, lubczyk), czosnek suszony gran(...)
Cena: 6,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Marynata_klasyczna_gotowa/49700.htmlFirma Winiary prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 2 listopada 2007 - aktualnie dostępnych jest 84 produktów marki Winiary.
sól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), skrobia ziemniaczana, aromaty (z pszenicą, selerem), cukier, przyprawy, tłuszcz drob(...)
Cena: 3,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_bulion_6_kostek_rosol_drobiowy/19214.htmlsól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), skrobia ziemniaczana, suszone warzywa 7,7 % (marchew 3,4 %, cebula 2,3 %, por, korze(...)
Cena: 3,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_bulion_w_kostkach_Warzywny_6_kostek/19215.htmlmąka grochowa* 65,6 %, mąka pszenna*, sól, odtłuszczone mleko w proszku*, wędzony tłuszcz wieprzowy*, cukier*, aromaty (z pszenicą), suszone warzywa (czosnek* 1,1 %, chrzan*),(...)
Cena: 3,61 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_zupa_w_proszku_grochowa/19223.htmlbułka pszenna tarta (mąka pszenna*, drożdże*, sól), suszone warzywa 15,2 % (cebula* 8,4 %, czosnek* 4,8 %, czerwona papryka*), mąka pszenna*, sól, zioła 2,4 % (majeranek*, liś(...)
Cena: 4,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_sos_w_proszku_Pomysl_na..._kotlety_mielone/19240.htmlsuszone warzywa 46,2 % (ziemniak, pomidor* 10,6 %, cebula* 9,4 %, czosnek*, czerwona papryka* 4,3 %, smażona cebula), skrobia ziemniaczana*, mąka pszenna*, sól, aromaty (z psz(...)
Cena: 4,22 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_sos_w_proszku_Pomysl_na..._gulasz/19241.htmlmąka pszenna* 35,3 %, skrobia ziemniaczana*, aromaty (z pszenicą, soją), sól, cukier*, olej palmowy, suszone warzywa 4,7 % (cebula*, czosnek*), barwnik (karmel), przyprawy (pi(...)
Cena: 3,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_sos_w_proszku_pieczeniowy_jasny/19242.htmlmąka pszenna*, skrobia kukurydziana*, odtłuszczone mleko w proszku*, sól, olej palmowy, zagęszczony sok z pieczarki* 6,5 %, ekstrakt drożdży*, pełne mleko w proszku*, suszona (...)
Cena: 3,62 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_sos_w_proszku_pieczarkowy/19243.html






Koszyk z zakupami